Szilvásvárad Camping & Apartman Szilvásvárad

Szilvásvárad és környéke
a 65 szilvásváradi szállás közül
Apartman, Faházak, Kemping
Szilvásvárad Camping & Apartman Szilvásvárad
Szilvásvárad Camping & Apartman SzilvásváradSzilvásvárad Camping & Apartman Szilvásvárad

Szilvásvárad Camping & Apartman Szilvásvárad bemutatkozása

A Szilvásvárad Camping & Apartman 700 méterre található a Szalajka-völgy bejáratától, 500 méterre a Lipicai Ménesudvartól, Szilvásvárad frekventált, mégis kifejezetten csendes, madárcsicsergős részén.
A vasútállomás és a buszmegálló egyaránt 200 méterre található.

5Szolgáltatás
Lilla Apartmanházak Szilvásvárad - November 1.
November 1.
10.31-11.03.
Lilla Apartmanházak Szilvásvárad
Hunguest Saliris Egerszalók - Napi ár
Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Szilvásvárad Camping & Apartman Szilvásvárad vélemények

Kiváló 2019. szeptember 12.gyerekekkel járt itt
Egy csendes és nyugodt utcában helyezkedik el gyönyörü területen, rálátással a hegyekre és a kilátóra. Pár km-re a centrumtól, ami gyalog megtéve sem volt fárasztó. A kis faházunk nagyon otthonos és tiszta volt, konyha külön helységben de ez egyáltalán nem jelentett problémát. Jól felszerelt tiszta volt ez is.
Kiváló 2019. szeptember 9.a párjával járt itt
Szép,csendes rendezett faházban voltunk. Minden megfelelt az elvárásainknak. Az ágy egy kicsit kényelmetlen volt de ezt be tudtuk annak hogy nem ehhez vagyunk szokva :) A konyha felszereltsége is minden igényt kielégített. A házigazda nagyon barátságos és kedves volt.
Kiváló 2019. augusztus 15.gyerekekkel járt itt
Tetszett a szállás, barátságos emberek voltak a településen. Ár /érték arány jó. Fínom ételeket ettünk. Ha lehet máskor is megyünk!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2018. szeptember 2.családjával járt itt
Nagyon jó választás volt, interneten, a szállás. hu-n találtuk, elképesztő színvonal, ausztriai helyeket meghazudtolva! 🤭Viszonylag kis terület, de abszolúte szervezett, minden “ kézre” esik. Mindenre gondoltak a kialakításakor, felszerelt, tökéletes konyha, tiszta fürdők, és WC-k. Nagyon intelligens tulaj, ez mindenen látszik!
Kiváló 2018. július 28.gyerekekkel járt itt
Nagyon szèp helyen van.Szèp volt a szállás hely nagyon sok èlmènyünk volt.Tetszett a gyerköcöknek is.Nekem nagyon tetszett az ètterem is.Finom ètelek voltak.
Kiváló 2017. augusztus 8.a párjával járt itt
Én a párommal voltam 3 napos kempingen,nem gondoltam volna,hogy ennyire fog tetszeni,páromnak is és nekem is nagyon tetszett segítőkészek kedvesek ás aranyosak voltak a szállásadók. Nem szoktam fényezni senkit de ők megérdemlik ajánlom figyelmébe azoknak akik egész évben dolgoznak,és vágynak egy csendes kikapcsolódásra,gyerekeknek játszótér,wifi,tisztaság mindenhol,akár kis kirándulásra,megéri az ár is baráti. Biztos hogy ha arra járok és lesz hely én hozzájuk fogok menni.
Kiváló 2017. július 24.a párjával járt itt
A faház hűvös, tiszta az ágy kényelmes. A fürdő megfelelő. Csendes nyugodt környezet. Az étteremben a reggeli bőséges a személyzet udvarias és segítőkész. Ajánlani tudom minden korosztály számára. Egyszer még biztosan visszatérünk.