Villa Negra Vendégház Szilvásvárad

Villa Negra Vendégház Szilvásvárad
Villa Negra Vendégház SzilvásváradVilla Negra Vendégház Szilvásvárad
Villa Negra Vendégház SzilvásváradVilla Negra Vendégház Szilvásvárad

4Szolgáltatás
Lilla Apartmanházak Szilvásvárad - November 1.
November 1.
10.31-11.03.
Lilla Apartmanházak Szilvásvárad
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő - Kedvezményes pihenés
Kedvezményes pihenés
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő

Villa Negra Vendégház Szilvásvárad vélemények

Kiváló 2017. augusztus 13.barátokkal járt itt
Korábbi Szalajka-völgyi kirándulásunk alkalmával találtunk erre a csodás környezetben lévő szállásra. Ekkor elhatároztuk, eltöltünk itt néhány napot. Mivel a WAZE még nem ismerte ezt a helyet, elég nehezen találtuk meg a honlapjukon a GPS koordinátákat. Utána már könnyen idehozott bennünket.
Villa Negra Vendégház Szilvásvárad - Külső képVilla Negra Vendégház Szilvásvárad - KörnyékVilla Negra Vendégház Szilvásvárad - KörnyékVilla Negra Vendégház Szilvásvárad - Környék
Gyenge 2017. július 28.gyerekekkel járt itt
A gugli dobta ki a helyet, amikor Szilvásváradi panziók között keresgéltem. A honlap kissé elavult, nehezen kezelhető, de végső soron megtalálja az ember, amit nagyon akar. Telefonon nem tudnak pontos tájékoztatást adni, emailre nem válaszolnak azonnal és a feltett kérdéseknek csak egy részére kapok választ, hiába kérdezem ugyanazt több emailen keresztül.
2016. november 2.a párjával járt itt
Sokat hallottunk a Szalajka-völgy szépségéről, hát elhatároztuk eltöltünk itt pár napot. A völgy és környékének bejárásához ennél ideálisabb szálláshelyet nem is találhattunk volna. Turistáknak, vadászoknak remek, csendes pihenésre viszont csak akkor ha üres, vagy mindenki alszik. A zajszigetelés nulla.
Kiváló 2015. január 6.a párjával járt itt
Férjemmel és kiskutyámmal jártam a Villa Negrában, ahol egy nagyon kellemes hosszú hétvégét töltöttünk el. A félpanziós ellátást ajánlom mindenkinek: bőséges és finom. Abszolút kutyabarát, amikor szállást választottunk ez volt az egyik fő szempont! Nagyon jó az elhelyezkedése, ami miatt különösen vonzó úti cél volt számunkra!
Kiváló 2013. november 6.a párjával járt itt
Kirándulásunk alkalmával ennél az étteremnél álltunk meg. Hangulatos, kedves kis hely, gyönyörű környezetben! Gyors, ügyes kiszolgálás. Ízletes ropogós friss pisztrángot ebédeltünk. A terasz, és a belső dekoráció külön jó pont, igazán tetszett. /Csak halkan jegyzem meg, hogy a szalvétára, sótartóra, és a mosdó tisztaságára még nagy forgalomnál is jobban figyeljenek! /
Legközelebb is itt pihenünk meg!