Hotel Kastély Szirák étterme Szirák

Hotel Kastély Szirák étterme Szirák
Hotel Kastély Szirák étterme SzirákHotel Kastély Szirák étterme Szirák
Hotel Kastély Szirák étterme SzirákHotel Kastély Szirák étterme Szirák

Hotel Kastély Szirák étterme Szirák bemutatkozása

A Magyar Szakácsok és Cukrászok Szövetsége és a Gasztronómiai Újságírók Nemzetközi Szövetsége védnöki táblája már önmagában is garantálja a hotel éttermének kiválóságát. Az igen széles étlap a magyaros konyha ismert ízei mellett széles választékát kínálja a vad- és halételeknek, szárnyasoknak, grillezett és nyárson sült különlegességeknek.

Teleki-Degenfeld Kastélyszálló Szirák - Pünkösd
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár

Hotel Kastély Szirák étterme Szirák vélemények

2055
Kiváló 2020. október 26.a párjával járt itt
Fogalmam sincs, hogyan értékelhetném másra, mint ötösre. Annyira megrázó és taszító élmény volt a turai kastély aznap, amit szerettünk volna fizetés ellenében meglátogatni, és annyira ég és föld különbség, hogy eljöttünk a sziráki Teleki-Degenfeld kastélyba, ahol rendkívül kedvesen fogadott mindenki, csak a legjobbakat mondhatnám az összes alkalmazottról, akivel találkoztam, örömmel láttak minket, mint igazi vendéglátók, pedig nem ígértünk semmit, nem voltunk senkinek a barátja, ismerőse.
Hotel Kastély Szirák étterme Szirák - BelsőHotel Kastély Szirák étterme Szirák - BelsőHotel Kastély Szirák étterme Szirák - Étel/italHotel Kastély Szirák étterme Szirák - Étel/italHotel Kastély Szirák étterme Szirák - Étel/italHotel Kastély Szirák étterme Szirák - Étel/italHotel Kastély Szirák étterme Szirák - Belső
Kiváló 2014. február 8.barátokkal járt itt
Kedves felszolgálók, isteni ételek, korrekt árak.
3 napot töltöttünk a hotelben, svédasztalos reggelivel. A pincérek nagyon lelkesek (de nem túlzóan). Az étlapon nagy a választék és finomak is az ételek. Bőséges adagot kaptunk mindenből, és szerencsére az áraktól sem estünk hanyatt. Szívesen vissza mennék, akár már most is :) Mindenkinek csak ajánlani tudom.
Hotel Kastély Szirák étterme Szirák a térképen
3044 SzirákPetőfi u. 26
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • billiárd, darts • bowling • csocsó • csoportokat szívesen fogad • fix áras • gyerekmenü • kisállat bevihető • koktélok • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar, nemzetközi