Szögliget és környéke
a 6 szögligeti szállás közül
Turistaszállás
Szalamandra Ház SzögligetSzalamandra Ház Szögliget

Szalamandra Ház Szögliget bemutatkozása

Az Aggteleki Nemzeti Park (ANP) kezelésében lévő, a szögligeti Ménes-völgy bejáratánál található Szalamandra Ház, az ANP ökoturisztikai bázisaként üzemel. A 2,5 ha területtel rendelkező erdei iskola bázishely 60 fő befogadására alkalmas szálláshellyel, társalgó-étkezővel, illetve felszerelt konyhával rendelkezik.

3Szolgáltatás
Aurora Hotel Miskolctapolca
Panoráma Hotel Noszvaj - Legjobb ár
Panoráma Hotel Noszvaj

Szalamandra Ház Szögliget vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 15 városban járt márFelfedező - 18 helyen első értékelő2 évnyi aktív tagság
2013. október 4.barátokkal járt itt
Tavasszal jártunk itt egy kisebb baráti társasággal. Nagyon szeretjük ezt a vidéket, így különösen jó volt olyan helyen megszállni, amely ilyen közel van a természethez. Kitűnő volt kirándulások kiindulópontjaként. A szállás nyilván egy tipikus turistaszálló, erdei iskola színvonal, de nem is wellnessezni mentünk oda.
Szalamandra Ház Szögliget - Környék