Zagyva Cukrászda Szolnok

Granada Élmények
Granada Hotel Kecskemét

Zagyva Cukrászda Szolnok vélemények

Szörnyű 2024. március 22.egyedül járt itt
Önmagukra és környezetükre is igénytelen kiszolgálók. Koszos ruhában, csupasz kézzel nyúlnak a süteményekhez. A véletlen úgy hozta, hogy egy cukrász is kijött valamit megbeszélni a barátnőjével. Na az volt igazán a sokk. Olyan mocskos ruhában volt, hogy elment a kedvem a vásárlástól.
Szörnyű 2023. december 16.egyedül járt itt
Nagyüzemi cukrászdának is hívható, jellegtelen, poros( porokból készülő) sütemények, nem is értem, hogy a legtöbb Szolnokinak mi ízlik ezekben a sütikben! ! ! ! hiába nagyok az adagok és az ár is jó de katasztrófa az íze, egy sütemény nem arról kell, hogy szóljon, hogy nagy adag legyen és zabálni kell, hanem lehet kisebb is de minőségi legyen és megis fizeti az ember érte a pluszt. Élvezni kell az ízét és nem habzsolni. Senkinek nem ajánlom!
2023. április 18.családjával járt itt
Régóta jár már ide az egész családunk, mert mindig nagyon finomak a sütemények és ár-érték arányban is nagyon megfelelőnek tartjuk. Kiváló a fagylaltjuk is, a torták is, a sós sütemények is, így hát ezekre nincs is panasz, mindenkinek ajánlom.
Szörnyű 2021. július 18.a párjával járt itt
0 csillag. Soha nem ajánlom senkinek. Esküvői tortánkat rendeltük tőlük, bordó-zöld torta helyett kaptunk egy narancssárga tortát egy 90-es évekbeli köves szalaggal. Nem azt kapod, amit kérsz. Ajánlom messziről elkerülni. Kompenzációt ígértek, majd se..et csinálva a szájukból ordibálva zavartak el.
Kiváló 2019. május 26.a párjával járt itt
Ha finomat keresel és FRISSET, akkor nagyon ajánlom! A Zagyva cukrászdában nem véletlenül kell sorban állni néha. Olyan a sorbanállásra panaszkodni itt, mint nyáron a tömegre a spanyol tengerparton. Ami jó, az jó. Árak korrektek. A kiszolgálók pedig tényleg pörögnek, odateszik magukat, és kedvesek, türelmesek is.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2018. szeptember 14.a párjával járt itt
Itt vannak Szolnok legfinomabb sütijei. :)
Már hosszú évek óta csak innen vásárolunk,minden alkalomra,névnap szülinap hétvége.
Tortát is innen rendelünk,de akár különböző szeletekből is raknak össze az eladók.
Mindig rengetegen vannak,de gyors és kedves a kiszolgálás.
Nagyon sokféle különleges finom fagyijuk is van.
Csak ajánlani tudom. :)
Átlagos 2018. augusztus 24.egyedül járt itt
Másokkal ellentétben nem tudok max pontot adni sem a fagyira, sem a sütikre. Nekem nem izlik, pedig dekorítív sütiket látni az árak sem túlzók. Nagyon ritkán tévedek oda, azt is megbánom. Mindig sorban állás van. A lányok pörögnek és igyekeznek a leggyorsabban kiszolgálni a népet.
Kiváló 2018. május 20.családjával járt itt
Imádtam. A süti finom, a fagyik nagyon különlegesek. Van barackos túrórudi, tojáslikőr, és még citromos keksz ízű is.
Szörnyű 2018. március 8.gyerekekkel járt itt
Régi vásárlói vagyunk a cukrászdának.
Az utóbbi időben azonban hanyatlik a színvonal.
A sütik, fagyik finomak.
A kiszolgálás lekezelő.
A telefon számot meg felesleges feltüntetni bárhol is mert úgysem veszik fel.
Ajánlom figyelmükbe, hogy sok új fiatal feltörekvő cukrász van a környéken! Nem örök a békának a tó!
Kiváló 2018. január 13.a párjával járt itt
Rengeteg édes/sós süti, torta, fagylalt, az ember azt sem tudja mit válasszon. Házias ízek, bőséges adagok. Az árak nem minden esetben jók, de minden nem lehet tökéletes. Jó volna, ha a honlapon tájékozódni lehetne, hogy a különböző fantázianevek mögött milyen torták, sütik, rejtőznek, vagyis miből is készült, így rengeteg időt megspórolnánk telefonos rendeléskor azzal, hogy nem faggatózunk hosszasan a felhozatalról.