Garden Hotel Wellness & Konferencia Szolnok ★★★★

4,8
a 12 szolnoki szállás közül
Garden Hotel Wellness & Konferencia Szolnok
Garden Hotel Wellness & Konferencia SzolnokGarden Hotel Wellness & Konferencia Szolnok

A Garden Hotel Wellness & Konferencia legnépszerűbb csomagjai

Garden Hotel Wellness & Konferencia Szolnok - Relax ajánlat (min. 2 éj)
Relax ajánlat
Garden Hotel Wellness & Konferencia Szolnok - Pünkösd (min. 1 éj)
55.900 Ft / 2 fő / éj-től büféreggelivel
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - 2 éjszakás ajánlat félpanzióval
2 éjszakás ajánlat félpanzióval
2025.01.06-ig
Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére
Silver Hotel Hajdúszoboszló

Garden Hotel Wellness & Konferencia Szolnok vélemények

Kiváló 2022. november 8.a párjával járt itt
Nagyon jó elhelyezkedés , tágas parkoló , nagyon szép étkező , extra kedves személyzet , nagyon szuper wellness , segítőkész kedves pincérek , nagyon jó tiszta szoba .
Kellően bőséges és finom reggeli és hát a vacsora kiemelten finom , laktató volt és esztétitus tányérok!
Köszönjük szépen az élményeket!
Kiváló 2022. augusztus 13.a párjával járt itt
Nagyon tetszett minden. A szoba tökéletes volt, csoda szép kertre néző erkéllyel. Az ételek finomak és változatosak voltak. A személyzet kedves, előzékeny, segítőkész. A wellness részleg minden igényt kielégítő, pihenésre, kikapcsolódásra maximálisan alkalmas.
Kiváló 2022. augusztus 13.a párjával járt itt
Csendes, nyugodt hely volt hétköznap. Hétvégére már sokan voltak olyanok akik nem tudnak viselkedni. az ételek nagyon finomak,bőségesek. Az első 2 nap pincérek szolgálták fel a vacsorát. Több mint 1,5 óra volt! De az étel kárpótolt! Minden elismerésünk a szakácsnak. A személyzet kedves,udvarias.
Kiváló 2022. augusztus 12.egyedül járt itt
Négy éjszakát töltöttem a szállodában, és nagyon jól éreztem magam. Imádtam a wellness részleget a csodás környezetben lévő kültéri medencével. A szálláshely tiszta, igényes. Az ételek különlegesek és ízletesek voltak. A személyzet rendkívül kedves, segítőkész. Tervezem a visszatérést a következő nyáron is.
Kiváló 2022. március 23.családjával járt itt
Esküvő keretében jártam itt, nagyon tetszett, finom ételek voltak, kedves személyzet, tisztaság, szép hely. Az udvar is nagyon családias hangulatú, füves rész is található.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt már1 évnyi aktív tagság
2022. február 26.a párjával járt itt
A szálloda tetszett, kényelmes szoba, kényelmes ágy. Szép a wellness részleg is, kisebb de van több szauna, medence. . . . Az nem tetszett hogy hétköznap csak délután 16 órától lehetett a wellness részlegbe bemenni a fürdőköpenyért külön fizeteni kell, nem nagy összeg de 4*-ba ez nem fér már bele. ?
Kiváló 2021. június 19.a párjával járt itt
Nagyon tetszett a szoba kialakitása, tisztasága. Kedves és Segitő volt a személyzat. Jó volt a wellness részleg, nagyon tetszett, hogy a mindenkori személyzet folyamatossn feltörölte a követ, a balesetek megelözése érdekében. Tetszett hogy a félpanziós ellátásban étlapról választhattuk a vacsorát.
Kiváló 2019. december 27.a párjával járt itt
Maximális kényelem, udvarias személyzet, kiszolgálás. Bőséges, finom reggeli és vacsora. A wellnes részleg maximális kényelmet, kikapcsolódást nyújt kicsik és nagyok számára. A személyzete udvarias, segítőkész. Külön kiemelném a december 24-én a wellnes részlegben dolgozó kedves hölgy udvariasságát, segítőkészségét!
Kiváló 2019. október 23.a párjával járt itt
Mindennel nagyon megvoltunk elégedve. Az ételek finomak voltak, a wellnes részleg is az elvárásainknak megfelelő volt. Rendkívül udvarias és kedves személyzet. A masszázs meg egyenesen tökéletes volt.
Kiváló 2019. június 18.kollégákkal járt itt
Nem a hotel tehet róla, de ez jutott először eszembe a szolnoki Tiszaligetről. Esténként a konferencia helyszínéről hazasétálva majd megettek a szúnyogok. A legnagyobb kánikulát fogtuk ki. Jól működött a szobában a légkondi és szúnyogháló is volt. Nem volt viszont fürdőköpeny. A wellnesst 4 órától tudtuk használni.
Garden Hotel Wellness & Konferencia Szolnok a térképen
5000 SzolnokTiszaliget
• fedett úszómedence • szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • masszázs • pezsgőfürdő • szolárium • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Szabadtéri parkoló, őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• Parkolás a szálloda előtt, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• Zárt parkoló, őrzött: 2800 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Nagy testű kutya, 8 kg-ig: 7000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska, 4 kg-ig: 7000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Egyéb kistestű háziállat, 6 kg-ig: 70000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • szobaszervíz • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • bár