Tisza Szálló & Gyógyfürdő Szolnok ★★★

Granada Élmények
Granada Hotel Kecskemét

Tisza Szálló & Gyógyfürdő Szolnok vélemények

2018. június 1.a párjával járt itt
2018. május hónapban töltöttünk el egy éjszakát a hotelben. A gyönyörű patinás épület jobb sorsra lenne érdemes, egy külső, műemlék jelleget megtartó tatarozás igen csak ráférne. Elhelyezkedése kiváló, közvetlenül a Tisza-parti promenádra néző szobákkal rendelkezik, melyek ezáltal meglehetősen csendesek, madárcsicsergősek.
Kiváló 2018. május 23.gyerekekkel járt itt
Nagyon szép épület. Remek volt , hogy bármikor használhattuk a fürdőt.
A fürdőben még két szauna is található (száraz és nedves).
A személyzet szinte a tenyerén hordott minket.
Az étel kiváló volt.
A szobában pedig termálvíz van.
A gyerekeket szinte alig tudtuk kivinni a szabadba, annyira tetszett nekik a szálloda.
A parkoló tágas és őrzött.
Mindenkinek ajánlom.
Gyenge 2017. május 5.egyedül járt itt
Orvosi beutalót kaptam a gyógyfürdőbe, de két nap után súlyos hüvelyfertőzést kaptam a "gyógyviztől", de semmi nem történt a viz tisztitása érdekében! AZONKIVÜL AZ EMELETEN BEÁZNAK AZ ABLAKOK, AZ EGÉSZ ÉPÜLET VALÓBAN EGY MÁLLADOZÓ lerobbant patinás MŰEMLÉK.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márFelfedező - 12 helyen első értékelő3 évnyi aktív tagság
2017. április 30.a párjával járt itt
Nagyon szép helyen a Tisza partján van a szálloda. Kívülről jobban ráférne egy tatarozás, de a szolgáltatásaival meg voltunk elégedve. Tiszta tágas szoba, kényelmes ágy. A svédasztalos étkezések igazán bőségesek és változatosak, ízvilágra magyarosak. A gyógyvíz nagyon kellemes, ivókúraként is lehet inni a csapból.
Szörnyű 2017. március 6.családjával járt itt
2016 decemberében a szokásos mama látogatásra kerestem szállást Szolnokon. Végül erre a szállásra esett a választás(bár gondolhattam volna,hogy nem jó választás lesz,mert a vélemények zöme mind negatív értékelés volt,de úgy voltam vele 1éjszaka mindegy. . . ). Telefonon 2*is egyeztettem,mindent lepontosítottam.
2016. november 8.a párjával járt itt
Nagy várakozással mentem Szolnokra, valamikor régen ott dolgoztam. A szálló valamikori patinájából nagyon sokat vesztett! Ez már nem az a Tisza! A személyzet végig nagyon kedvesen válaszolt a feltett kérdésre, ha kérésünk volt igyekeztek! Igazából hozták a kötelezőt, de nem tettek hozzá semmit!
2016. október 31.a párjával járt itt
Ár-érték arányban nagyon megfelelő volt. Párommal voltunk ketten. A szoba és a fürdőszoba tiszta volt. A fűtést nagyon jól eltalálták, végig kellemesen meleg volt a szobában. A termál fürdőt is élveztük. Annyi zavart, hogy reggelinél hűvös volt az étkezdében.
Szolnok szép, az éttermekben-pubokban a vendéglátósok kedvesek.
Tisza Szálló & Gyógyfürdő Szolnok - SzobákTisza Szálló & Gyógyfürdő Szolnok - Szobák
2016. szeptember 20.barátokkal járt itt
Szép helyen helyezkedik el a szálloda. Ráférne egy nagy felújítás,mert szép az a régi épület. Reggelink volt az árban,finom volt, csak kicsi a reggeliző helység. A fürdőben jól éreztük magunkat a sötét színű gyógyvízben. Sokat sétáltunk a Tisza-parti sétányon,szépen ki van építve,csodás a Pillangó-híd is,a város szépsége egálba hozta az egészet.
Gyenge 2016. július 12.a párjával járt itt
Utazás előtt mindig elolvasom az értékeléseket, de most én sem tudtam mit kezdeni velük, mint az előttem megszólaló. Hová is soroljam? Úgy gondoltam, hogy majd dönt a saját tapasztalat. Engem hirtelen érkezéskor olyan sokk, olyan negatív dolog ért, hogy a nem túl sok pozitív nem tudta egálba hozni a róluk alkotott véleményem.
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt már
2016. július 12. járt itt
2016. 07. 10-12-ig jártunk ott a férjemmel. Szép környezet. A szálló gyógyfürdője kellemes, nyugis. Pont a legnagyobb hőségben voltunk. Így csak délelőtt és este lehetett sétálni a városban. Szobák kényelmesek. Étkezész csak egyszer vettük igénybe. Én csak gyerek adagot kértem, de az is kifogott rajtam.
Árak tűrhetőek. Ajánlom mindenkinek.