Capri Fagyizó Szombathely

04.01-05.29.
Hunguest Bük Bük, Bükfürdő

Capri Fagyizó Szombathely vélemények

Átlagos 2019. május 21.gyerekekkel járt itt
Fagylaltárusító kis kioszk Szombathely belvárosában. Nincs belső tér, ülőhely, gyakorlatilag csak elvitelre lehet venni a fagyit tölcsérben vagy pohárban. A szombathelyi Savaria Karnevál során többször is utunkba akadt, elég jó, központi helyen található, közvetlen környezetében zajlottak az események, az esti felvonulás is errefelé haladt el, napközben pedig számos árus kínálta itt a környéken a portékáját.
Capri Fagyizó Szombathely - Külső képCapri Fagyizó Szombathely - Étel/italCapri Fagyizó Szombathely - Étel/italCapri Fagyizó Szombathely - Étel/italCapri Fagyizó Szombathely - Egyéb