Deck Bistro & Bar Szombathely

2024.11.01-ig
Ensana Thermal Sárvár

Deck Bistro & Bar Szombathely vélemények

Szörnyű 2022. október 23.családjával járt itt
Óriási csalódás volt, gyönyörű hely, nagyon kedves felszolgálók, de a kaja az borzalom! A pho leves nem is hasonlított pho levesre, egy merő szójaszósz! a hortobágyi palacsinta olyan volt mint egy vizes szivacs a töltelék íztelen undorító volt, 4 fős társaságból 4 nek hasmenése lett! Soha többet ide!
Kiváló 2019. január 15.gyerekekkel járt itt
A Deck bisztrót némi világhálós kutakodás után választottuk ki, miután eldöntöttük, hogy Szombathelyen ebédelünk családilag, útban Ausztriából hazafelé. Nem csalódtunk. Azt már a neten közzétett étlap elolvasásakor észleltük, hogy itt meghaladják az elmúlt évtizedek sablonjait, de úgy, hogy közben a magyar konyha bevett ízeire és fogásaira építenek, melyeket a séf néhány nemzetközi klasszikussal egészített ki.
Deck Bistro & Bar Szombathely - Külső képDeck Bistro & Bar Szombathely - Étel/italDeck Bistro & Bar Szombathely - Étel/italDeck Bistro & Bar Szombathely - Étel/italDeck Bistro & Bar Szombathely - Étel/ital
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 21 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2018. december 18.a párjával járt itt
Férjemmel látogattunk el az étterembe, ez olyan igazi kiöltözős hely. Korábban, mikor nem este mentünk, voltak gyerekes családok, rájuk is fel vannak készülve, de kettesben esti vacsorának ideális. A pincér szuper volt, kedves, közvetlen, de mégsem tolakodó. Az ételek nagyon finomak, ami nem meglepetés, hogy az adagok egy ilyen étterem stílusának megfelelően nem túl nagyok.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelőNépszerű író - 21 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
2018. július 28.egyedül járt itt
Szombathelyen a belvárostól nem messze van a Csónakázó-tó, amit érdemes felkeresni, ha egy kis természetközeli élményre vágyunk. Magam is így tettem és az ittjartam értékelései szerint itt van a város legjobb étterme is. Így minden kívánságom teljesült, amit szerettem volna megvalósítani egy több órás koncentrációt igénylő munka után.
Deck Bistro & Bar Szombathely - Külső képDeck Bistro & Bar Szombathely - Étel/italDeck Bistro & Bar Szombathely - Külső képDeck Bistro & Bar Szombathely - Külső kép
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelőNépszerű író - 30 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
2017. október 16.a párjával járt itt
Valójában csak kávézni tértünk be a Deck-be, de a felszolgáló olyan kedvesen ajánlotta, hogy egy kis desszertet is ettünk hozzá. Egy kicsit lassú volt a kiszolgálás, de nem bántuk, mert nem siettünk. A panoráma csodás, a csónakázó tóra néz a terasz, mivel gyönyörű indián nyári idő volt, a nyitott teraszon fogyasztottuk el a kávékülönlegességeket.
Kiváló 2017. október 1.barátokkal járt itt
Szeptember végén csoporttársammal az egyetem után beültünk egyet dumcsizni, iszogatni. Én egy presszókávét ittam tejszínhabbal, valamint egy cukormentes limonádét. A kávéhoz a tejszínhabot külön pohárkában hozta a pincérhölgy, kaptam hozzá egy pohár vizet is, amit sok helyen elfelejtenek.
2017. június 25.családjával járt itt
Második alkalommal voltunk a családdal az étteremben. A hely remek, az ételek finomak, csak kicsit drágák. Annak ellenére, hogy péntek délben csak néhányan ebédeltek rajtunk kívül, nagyon lassú volt a kiszolgálás. A levesre legalább 15 percet kellett várni. Miután elvitte a pincér a leveses tányérokat, újabb 15-20 perc telt el, míg a második fogás megérkezett.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. május 18.a párjával járt itt
Férjemmel először jártunk az étteremben, eddig mindig csak elfutottunk a terasza alatt :) Most csónakkölcsönzéssel kezdtünk, ami igazán hangulatos program. Ezután pedig beültünk egy kellemes vacsorára az étterem teraszára. Mivel végig üveges - illetve jó időben ezek ki is vannak nyitva - , nagyon szép kilátás tárul a Csónakázó tóra.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 56 városban járt márFelfedező - 24 helyen első értékelőNépszerű író - 44 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. január 1.barátokkal járt itt
Az itteni ajánlás következtében mentünk be ebédelni ebbe az étterembe, amikor Szombathelyen jártunk. A pincér hölgy először jelezte, hogy nincs hely, csak a teraszon, de aztán mégis felszabadult egy asztal. A limonádék gusztusosak és finomak voltak, majd a társaság minden tagja puha marhapofát kért dödöllével és hagymamártással.
Deck Bistro & Bar Szombathely - Étel/ital
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 26 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelő3 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. október 9.gyerekekkel járt itt
A Csónakázótóba benyúló terasszal, csodás kilátással, udvarias kiszolgálással várja vendégeit a Deck. Olyan különleges a választék, hogy nagyon nehéz volt a választás. A rukkolakrémleves ráknyárssal, a mediterrán paradicsomos halleves nagyon jó döntésnek bizonyult. A második fogás is telitalálat volt, a limonádéik finomak, felszolgálnak cukormentes változatot is.