Józsi Bácsi Vendéglője és Szállodája Szombathely

4,8
a 67 szombathelyi étterem közül
étterem, szálláshely étterme, vendéglő
Józsi Bácsi Vendéglője és Szállodája Szombathely
Józsi Bácsi Vendéglője és Szállodája SzombathelyJózsi Bácsi Vendéglője és Szállodája Szombathely

Józsi Bácsi Vendéglője és Szállodája Szombathely bemutatkozása

Józsi Bácsi Vendéglője és Szállodája*** a 86-os út Szombathely és Körmend közötti szakasza mellett, a Szombathely határát jelölő táblától 2 km-re található.
A szálloda hangulatos étterme Szombathely és a térség polgárainak egyik legkedveltebb találkozóhelye.

P4W Hotel Residence Szombathely - Napi árak reggelis ellátással
04.01-05.29.
Hunguest Bük Bük, Bükfürdő

Józsi Bácsi Vendéglője és Szállodája Szombathely vélemények

Átlagos 2022. március 15.családjával járt itt
A hely hangulatos tiszta, a pincérek udvariasak, barátságosak.
Az adagok bőségesk. A rendelt hasábburgonya köret helyett rizst kaptam, a lányom rizs helyett hasábot.
A hús inas és rágós volt. Szerintem nem sertésbordából készült, holott az étlapon úgy szerepelt.
A többi étel megfelelő volt. Sajnálom, hogy az enyém nem, így nem lesz belőlünk visszatérő vendég.
Józsi Bácsi Vendéglője és Szállodája válasza
Nagyon köszönjük értékelését, illetve hogy részletesen kifejtette a véleményét! Mindig köszönettel fogadjuk nem csak a kedves szavakat, de az észrevételeket is, amikből tanulhatunk, és könnyebben kivizsgálhatjuk a történteket, majd tehetünk róla, hogy ez többé ne fordulhasson elő!
2022. március 23., Józsi Bácsi Vendéglője és Szállodája, értékesítési vezető
Kiváló 2020. február 29.családjával járt itt
Az étteremben a pincérek közvetlenek, nem tolakodók. Az étel minősége és mennyisége kifogásolhatatlan.
Józsi Bácsi Vendéglője és Szállodája válasza
Köszönjük értékelését és a kedves szavakat. Örülünk, hogy elégedettek voltak éttermünkkel. Nagyon sok szeretettel várjuk Önöket legközelebb is! :-)
2020. március 3., Józsi Bácsi Vendéglője és Szállodája, értékesítési vezető
Kiváló 2018. szeptember 15.családjával járt itt
Itt tartottuk az esküvőnket, a vacsi tökéletes volt, a kiszolgálás kedves,oda figyeltek mindenkire! Szuper volt minden!
Minden honapba elszoktunk menni a Párommal vacsizni,imádjuk ezt a helyet! Szívből ajánlom mindenkinek! ;)
Józsi Bácsi Vendéglője és Szállodája Szombathely - Belső
Józsi Bácsi Vendéglője és Szállodája válasza
Köszönjük értékelését és a kedves szavakat! Szeretettel várjuk Önöket legközelebb is! :-)
2018. szeptember 18., Józsi Bácsi Vendéglője és Szállodája, értékesítési vezető
Kiváló 2018. május 16.családjával járt itt
2018. május 4-én az étterem adott otthont az unokám ballagására amiért nem lehetünk elég hálásak.
Sajnáljuk hogy csak 5 csillagot lehet adni, mert sokkal többet ér a munkájuk.
Az ételek minősége és mennyisége is kiváló volt. A szervírozás pedig szintén hiba nélküli. Mindenkinek szívből ajánljuk ezt a helyet, mert mindent amit kértünk probléma mentesen meg is kaptunk! Köszönet érte! :)
Józsi Bácsi Vendéglője és Szállodája válasza
Köszönjük értékelését! Szeretettel várjuk Önöket legközelebb is! :-)
2018. május 22., Józsi Bácsi Vendéglője és Szállodája, értékesítési vezető
Kiváló 2017. május 16.családjával járt itt
Nagyon régen 2000-ben voltunk ebben az étteremben és nagyon szuper volt már akkor is minden.Most sem csalódtunk. Az ételek szépek és finomak, hatalmas adagokat kaptunk. A pincérek udvariasak, kedvesek. Maga a hely nagyon családbarát. Tágas, jó elrendezéssel. Mindenkinek csak ajánlani tudom.Remek hangulatú hely.
Józsi Bácsi Vendéglője és Szállodája válasza
Köszönjük értékelését! Szeretettel várjuk Önöket legközelebb is! :-)
2018. május 22., Józsi Bácsi Vendéglője és Szállodája, értékesítési vezető
Kiváló 2014. augusztus 14., kollégákkal járt itt
Közvetlen, hangulatos hely. A személyzet az új vendéget is szinte régi ismerősként fogadja. Gyors, udvarias kiszolgálás. Baráti légkör. Nem egyszer jártam már itt, hanem valamikor a 2000-es évek elején is. Az egyik kollégámmal jártam itt és mindennel teljes mértékben elégedettek voltunk. Remélhetőleg hamarosan visszatérünk, immáron a családommal!
Kiváló 2014. június 10.a párjával járt itt
Az ételek bőségesek és fenomenálisak,az árak reálisak! A mennyiség egy férfinak is bőven elég! Személy szerint Józsi bácsi kedvencét fogyasztottam,de csak többszöri "nekilendüléssel" tudtam megenni. Hatalmas adag volt. A kiszolgálás gyors,precíz és nem utolsó sorban nagyon kedves. Mennyei ízvilág,kellemes hangulat. Csak ajánlani tudom!
Kiváló 2014. június 10.családjával járt itt
Kiváló ételek,maximális kiszolgálás,megfizethető árak,kellemes környezet.
Visszajáró vendégek vagyunk. Az ételek magyaros ízvilága kiváló,a választék széleskörű és mindenki ízlésének eleget tesz a mennyiségről nem is beszélve. A kiszolgálás maximális,udvarias. Az ételek elfogyasztását az étterem belső környezete még hangulatosabbá teszi. Ide midig örömmel jövünk és megelégedve távozunk! Köszönjük!
Kiváló 2014. június 8.családjával járt itt
Fantasztikus ízek kíváló étterem! ! ! Az étterem hangulata tisztasága példa értékű szívesen jövök ide vissza! ! A kiszolgálás gyors és udvarias. Én péknés csülköt fogyasztottam egyszerűen kíváló volt,feleségem fönökasszony kedvencét ő is nagyon meg volt elégedve az étel minőségével a mennyiségéről már nem is beszélek. Köszönjük Józsi bácsi! !
Kiváló 2014. május 14.gyerekekkel járt itt
Többször jártam itt vacsorára, nekem nagyon elnyerte a tetszésem. A falakon a múzeális régiségek látványa első látàsra elnyerték a tetszésem. A mosdó is mindig tiszta volt, a személyzet udvarias volt. Az ételek kifogástalanok voltak, az árak elfogadhatóak.
Józsi Bácsi Vendéglője és Szállodája Szombathely a térképen
9700 SzombathelyPetőfi-telep, Halastó u. 2.
• kerthelyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • fix áras • gyerekmenü • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • szabadtéri • széles borválaszték • táncos hely • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar