Omlett Étterem Szombathely

Hunguest Bük Bük, Bükfürdő

Omlett Étterem Szombathely vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt már2 évnyi aktív tagság
2016. október 21., kollégákkal járt itt
Kollégámmal érkeztünk munka után ebédelni. A pincérhölgy kicsit kelletlennek tűnt. Az étterem üres volt, halk zene szólt a háttérben. Az asztalunk nem volt a legtisztább, még az előző vendégek ételmaradványai fel-fel bukkantak a tányéralátét mellett. Bőséges választék volt, (ízesített sört sajnos nem tartanak) italok és ételek tekintetében is.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 24 városban járt márFelfedező - 26 helyen első értékelőNépszerű író - 35 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
2016. április 19.barátokkal járt itt
Itt az oldalon már régóta szemeztem az étteremmel, ma a város olyan helyén volt megbeszélésem, amihez ez volt legközelebb. Kapva kaptam az alkalmon, beültettem a 'parner't (az amcsik nem vagy csak olyan röviden ejtik a t-t, a twenty-hez hasonlóan, hogy nem hallani).
2014. január 16.családjával járt itt
Ezt a helyet ajánlották nekünk, így nőnapkor tértünk be egy kellemes ebédre! Tényleg nagyon kellemes, hangulatos, tiszta hely, jól éreztük magunkat! A kiszolgálás kedves, gyorsnak annyira nem mondható, az árak elfogadhatóak, az adagok hatalmasak!
Kiváló 2013. július 24.a párjával járt itt
Szombathelyen töltöttünk egy éjszakát, és egy barátunk javaslatára az Omlett-ben reggeliztünk. Előzőleg azt kértük a barátunktól, hogy olyan helyet javasoljon, ahol könnyen és díjmentesen parkolhatunk, ahol nyugalom és csend van reggel, ahol bent, vagy akár kint is leülhetünk, és ahol finom reggelit adnak.
Kiváló 2013. július 19.egyedül járt itt
Nem tudom miért nem írtak erről az étteremről még semmit, pedig az ételek nagyon finomak, gusztusosak. Ha jót akar enni valaki Szombathelyen feltétlenül el kell ide jönnie. Az étterem javára írható, hogy menű kiszolgálás is van mindennap, nagyon sokan viszik el is az ebédet, s ez azért is van, mert a menű házias választékos mindennap kétféle és árban nagyon jó.
Omlett Étterem Szombathely - Étel/ital
Omlett Étterem Szombathely a térképen
9700 SzombathelyMaros. u. 2.
• ingyenes WIFI • akadálymentes • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • gyerekmenü • házhozszállítás • napi menü • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • zártkörű rendezvény lehetősége
H-CS
P