Öreg Sam Sörkert & Étterem Szombathely

Öreg Sam Sörkert & Étterem Szombathely
Öreg Sam Sörkert & Étterem SzombathelyÖreg Sam Sörkert & Étterem Szombathely
Öreg Sam Sörkert & Étterem SzombathelyÖreg Sam Sörkert & Étterem Szombathely

Öreg Sam Sörkert & Étterem Szombathely bemutatkozása

Szeretettel üdvözli Önt az Öreg Sam!
Büszkén állítjuk, hogy 2003. szeptember 4-én alapított éttermünk régóta kedvelt célpontja a szombathelyieknek és a hozzánk látogató turistáknak.
Hogy miért?

2024.11.01-ig
Ensana Thermal Sárvár

Öreg Sam Sörkert & Étterem Szombathely vélemények

Kiváló 2024. január 3.barátokkal járt itt
Figyelmesség, gyors kiszolgálás. Jó ár-érték arány.
Négyen 4 félét ettünk,minden nagyon finom volt. Tálalás gyönyörű, ízek felejthetetlenek!!
Gyönyörű környezetben,szállásunkhoz közel. Máskor is itt eszünk, ha Szombathelyen járunk.
Kiváló 2021. április 30.a párjával járt itt
Csodás estét töltöttünk az étteremben, ki próbáltunk új ételeket, a hangulat és kiszolgálás kifogástalan volt, szívesen visszatérünk!
Kiváló 2019. október 31.családjával járt itt
Kellemes környezet, udvarias kiszolgálás,korrekt árak,kiváló ételek, csupa csupa jó minden. Én a Családommal csak ide járunk,Voltunk a Bajor zenés estén is, ott csak egy dologra térnék ki,hogy Engem megzavart a "Bajor zenés est" fogalom,mert azt hittem,hogy sramli igazi német zenét hallunk Hódos Szabolcs ( ha jól írom a nevét) előadásában, de inkább régi típusú magyar dalokat játszott és énekelt.
Kiváló 2019. október 23.családjával járt itt
Több alkalommal jártam már az Étteremben mindig elégedetten távoztunk. Van egy szívhez szóló emlékünk is,amit az egyik felszolgáló rögtönzött az Édesanyánk 80. Szülinapján. Kiszolgálás kedves,ételek finomak,igyekeznek különös estéket szervezni pl. tóros vacsora jó ötlet abban is volt már részünk.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 13 városban járt már1 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 387 feltöltött kép
Kiváló 2019. augusztus 21.gyerekekkel járt itt
Egy barátunkat lázogatva, aki 43 év után, ment le Pestről, közelebb a rokonokhoz, jutottunk el, ebbe a kis családias étterembe. Remek pár órát töltöttünk itt, még hozzá finom ételeket kipróbálva. Minden adag normál volt, a tálalás remek, és még egy két új étel is kipróbálásra került.
Öreg Sam Sörkert & Étterem Szombathely - EgyébÖreg Sam Sörkert & Étterem Szombathely - EgyébÖreg Sam Sörkert & Étterem Szombathely - Külső kép
Öreg Sam Sörkert & Étterem válasza
Nagyon szépen köszönjük, szeretettel várjuk máskor is!
2019. augusztus 27., Öreg Sam Sörkert & Étterem, PR manager
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 20 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2019. május 31.a párjával járt itt
Szombathelyen ez volt a harmadik étterem, melyet kipróbáltunk, és teljes mértékben meg voltunk elégedve. A pincérek a régi klasszikus időket idézik, mely oly nagyon hiányzik már a legtöbb étteremből. A választék megfelelő, az ételek kifejezetten finomak és bőségesek. A külső környezet is csodálatos a sok sok növény miatt. Ha erre járunk, mindenképp visszajövünk ide! Csak ajánlani tudom!
Öreg Sam Sörkert & Étterem válasza
Köszönjük szépen, szeretettel várjuk máskor is!
2019. augusztus 27., Öreg Sam Sörkert & Étterem, PR manager
Kiváló 2018. november 7.családjával járt itt
szeretünk ide járni,minden SZUPER! ! ! ! ! ! az egész személyzet a vendég kivánságát teljesiti, odafigyelnek ránk,barátságos,hangulatos hely,minden ismerősömnek ajánlom az ÖREG SAMET! Bőséges adagok oly annyira,hogy nem is lehet egyszerre megenni, kérésre becsomagolják és el lehet vinni,külön rendelni is lehet elvitelre.
Kiváló 2018. szeptember 8.családjával járt itt
Csodálatosan egyedi, kedves környezet virágok, bokrok övezte kis Paradicsom. Finom és változatos ételek, remek a konyha és nem kell sokat várni, már ott is az illatozó finomság. Kedves, barátságos, gyors és figyelmes a kiszolgálás, amiért köszönet ! Nagyon szívesen jövünk ide !
Bátran merem ajánlani mindenkinek aki egy hangulatos, jó vendéglátó-helyet keres.
Kiváló 2018. május 21.egyedül járt itt
Sokszor járunk ide !!!
Imádom!!!
Az ételek finomak.
Hangulata otthonos !!!
Kiszolgálás gyors és barátságos!!!
Ajánlom mindenkinek, akik nem gyakran járnak étterembe, és feszélyezve érzik magukat a puccos éttermekbe, itt olyan mintha otthon ennénk, fejedelmi lakomát!
Kiváló 2018. március 19.barátokkal járt itt
Ausztriából hazafelé álltunk meg. kedves kiszolgálás barátságos hangulatos környezet finom ételek.
Öreg Sam Sörkert & Étterem Szombathely a térképen
9700 SzombathelyGagarin u. 14.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • vegetáriánus ételválaszték • étel elvitelre • gyerekmenü • kisállat bevihető • koktélok • napi menü • parkolási lehetőség • sportközvetítés
H-Szo
V