Rézágyú Vendéglő Szombathely

Rézágyú Vendéglő Szombathely
Rézágyú Vendéglő SzombathelyRézágyú Vendéglő Szombathely
Rézágyú Vendéglő SzombathelyRézágyú Vendéglő Szombathely

Rézágyú Vendéglő Szombathely bemutatkozása

Szombathely belvárosától mintegy 5-10 perces rövid sétára lévő Rézágyú Vendéglő és Étterem 60 fő befogadására alkalmas.
A Rézágyú Vendéglő Szombathelyen a Gábor Áron utcában 1986. évben nyitotta meg kapuját, Szombathely város első privát éttermeként.
2011.

04.01-05.29.
Hunguest Bük Bük, Bükfürdő

Rézágyú Vendéglő Szombathely vélemények

Kiváló 2019. július 20.barátokkal járt itt
Az elmúlt időszakban többször jártam a Rézágyú Vendéglőben. Az ételek frissek,bőségesek és finomak. Gyümölcslevesük kiváló. A kiszolgálás példaértékű. Hangulatos kerthelyiség kapcsolódik az étteremhez,amely kiválóan alkalmas beszélgetésre, szórakozásra,kikapcsolódásra. Mindenkinek jó szívvel ajánlom a családias Rézágyú Vendéglőt.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt már2 évnyi aktív tagság
Szörnyű 2016. június 18.családjával járt itt
Egy hirdetésben hallottunk az étteremről, így testvéremmel gondoltuk elmegyünk és eszünk egy jót. Itthonról megnéztük az étlapot, széles volt a választék az italok és az ételek tekintetében is. Mivel a testvérem eléggé válogatós ezért nagyon fontos a nagy választék (főleg csirkemell tekintetében).
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 24 városban járt márFelfedező - 26 helyen első értékelőNépszerű író - 35 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Átlagos 2016. március 30.egyedül járt itt
Régóta terveztem ellátogatni a műintézménybe, ma megtettem. Nem néztem meg a neten az ajánlatot, mindhárom menü húsvét utáni kímélőprogramra állított szervezetek számára készült: csirkemáj, paradicsomos káposzta, valamint az általam is választott krumplis tészta. A bejárat előtt a falra igénytelenül felragasztott "bugyik": ezekben cserélik a napi és a heti menüket.
2014. február 11.családjával járt itt
Egy szombati ebédet költöttünk el a vendéglőben. Nem az étlapról rendeltünk, hanem a széles menüválasztékból. Nagyon ízletes és bőséges volt a leves és a főétel is. Ár-érték arányban pedig tökéletes, sőt kifejezetten olcsónak mondható. Egyedül a helyiség berendezése szorulna felújításra, változtatásra, ami egy kicsit rányomja bélyegét a hangulatra. Viszont a kiszolgálás nagyon udvarias és kedves.
Rézágyú Vendéglő Szombathely a térképen
9700 SzombathelySzázhold u. 12.
• kerthelyiség • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • házhozszállítás • koktélok • napi menü • parkolási lehetőség • zártkörű rendezvény lehetősége
H-Szo
V