Tóvendéglő Szombathely

04.01-05.29.
Hunguest Bük Bük, Bükfürdő

Tóvendéglő Szombathely vélemények

Kiváló 2018. augusztus 13.a párjával járt itt
Szombathelyen kevés olyan hely van, ahol igazán nívós, nem megszokott ételeket lehet enni. A Tóvendéglő az egyik ilyen, bár sokan félnek az új ízektől. Konyhájuk évek óta európai színvonalú. Igaz,aki hagyományos ételt szeretne enni,az ne ide jöjjön.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt már1 évnyi aktív tagság
2018. július 30.gyerekekkel járt itt
Évek óta Szombathelyen élünk, de eddig még csak hallomásból ismertük a Tó-vendéglőt, illetve természetesen tudtuk, hol található. Összességében azt mondhatom, hogy egy picit többet vártunk a helytől. Egy nyári napon a teraszon ebédeltünk, ami az esti kivilágítások alapján messziről szebbnek tűnt.
2017. április 16.gyerekekkel járt itt
Szombathelyen nyaraltunk a családdal, a Kalandvárosban töltött játszóterezés után kerestünk a közelben éttermet. Mivel az étterem belső részében 2 esküvőt is tartottak aznap este (a földszinten, illetve az emeleten), így csak a teraszon tudtak helyet biztosítani, de ez nem volt probléma számunkra.
Tóvendéglő Szombathely - MosdóTóvendéglő Szombathely - Étel/italTóvendéglő Szombathely - Étel/italTóvendéglő Szombathely - EgyébTóvendéglő Szombathely - BelsőTóvendéglő Szombathely - BelsőTóvendéglő Szombathely - Külső képTóvendéglő Szombathely - Étel/italTóvendéglő Szombathely - Étel/italTóvendéglő Szombathely - Étel/italTóvendéglő Szombathely - Étel/italTóvendéglő Szombathely - Külső képTóvendéglő Szombathely - BelsőTóvendéglő Szombathely - BelsőTóvendéglő Szombathely - BelsőTóvendéglő Szombathely - EgyébTóvendéglő Szombathely - Külső képTóvendéglő Szombathely - Külső képTóvendéglő Szombathely - EgyébTóvendéglő Szombathely - EgyébTóvendéglő Szombathely - Külső képTóvendéglő Szombathely - Belső
Szörnyű 2016. március 28.barátokkal járt itt
Szörnyű hely szörnyű ételek katasztrofális,,pincérek,, a dolgozni nem akaró [moderálva - a szerk. ] gyüjtőhelye. nagyon leromlott a színvonal és a kiszolgálás. Szombathelyen talán a Pelikán hotel étterme ami még ez alatt az étterem féle alatt kullog az még retkes is.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 24 városban járt márFelfedező - 26 helyen első értékelőNépszerű író - 35 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
2015. november 2.a párjával járt itt
Egyszer már jártam a fenti különteremben, nagyrendezvényen. Mivel abból nem sok (jó) tapasztalatot szereztem, most itt az alkalom a friss élményeket megosztani. Egyébként egyszer még a régi helyen jártunk, négyzetes asztalokkal, faszékekkel berendezve, pöttyös 20X20-as járólappal.
Szörnyű 2015. február 7.gyerekekkel járt itt
Átalakítás előtt: Kissé kopott, ám nagyon barátságos környezet, finom házias ételekkel. , kockás terítővel. Átalakítás után: Puccos, egy ideig felkapott hely. Kétszer is voltam itt. Első alkalommal egy előre leszervezett érettségi találkozó keretében Ez alkalommal nagyjából stimmeltek is a dolgok.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2014. július 26.barátokkal járt itt
Többször is jártunk már a Tóvendéglőben. A céges vacsorák kifejezetten jók voltak itt, finomak és bőségesek voltak az ételek, amelyek svédasztalos rendszerben voltak feltálalva. De akadt olyan alkalom, amikor barátokkal mentünk és bizony elégedetlenül távoztunk több okból is.
Átlagos 2014. február 28., kollégákkal járt itt
Amikor felújították Tóvendéglőt, alig vártam, hogy egy vacsorát eltölthessek ott. Kívülről nagyon szép lett, a környezet is csodás. Előtte a neten nézegettem, mit találok róla, de az étlap hiányosan, ár nélkül szerepelt. Amikor bementünk tisztaság fogadott bennünket, szépen megterített asztalok, de mivel alig voltak vendégek, túl nagynak, tágasnak találtuk így kimentünk a teraszra.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 32 városban járt márFelfedező - 19 helyen első értékelőNépszerű író - 35 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 376 feltöltött kép
Átlagos 2014. január 11.a párjával járt itt
A párommal szeretünk több helyet kipróbálni, új élményekre szert tenni. A Tóvendéglő csodás környezetével hívta fel magára a figyelmünket. A teraszról gyönyörű kilátás nyílik a szomszédságában fekvő tóra, madarak csiripeltek, a minket körülölelő csend magával ragadó volt. Mégis csalódottan távoztunk. . .
Átlagos 2013. augusztus 14.gyerekekkel járt itt
Miután barátnőmmel elfoglaltuk az asztalunkat, 10 perc elteltével sem kaptunk ital vagy étlapot. . . . magam mentem a pulthoz elhozni, ami nem is idegesített, inkább az asztalnál ülő két ötéves kisgyerek, kik nagyon szomjasak és éhesek voltak. Ezután 5 percre rá felvették a rendelést és 30 perc kegyetlen gyereknyafogás után, hogy "anya mikor kapunk inni" egy másik felszolgáló kérdezte meg , hogy "mit hozhatok?
Tóvendéglő Szombathely - Belső
Tóvendéglő Szombathely a térképen
9700 SzombathelyRumi Rajki sétány 1.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • gyerekmenü • napi menü • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar, nemzetközi, gluténmentes, vegetáriánus