Arena Savaria Vendégszobák Szombathely

04.01-05.29.
Hunguest Bük Bük, Bükfürdő

Arena Savaria Vendégszobák Szombathely vélemények

Szörnyű 2015. március 25.a párjával járt itt
2 perc szemrevételezés után fejvesztve menekültünk! ! ! Az egész egy lepusztult '70-es évekbeli úttörő táborhoz hasonlítható. Igénytelen, rozzant bútorok,lepukkant minden, a sütő nem látszott a zsírtól, arról nem is beszélve, hogy a szomszédos szobával közös a konyha.
Arena Savaria Vendégszobák Szombathely - SzobákArena Savaria Vendégszobák Szombathely - SzobákArena Savaria Vendégszobák Szombathely - BelsőArena Savaria Vendégszobák Szombathely - Külső képArena Savaria Vendégszobák Szombathely - Szobák
Kiváló 2015. január 6.barátokkal járt itt
December végén töltöttünk el két éjszakát a szálláshelyen. A szobából a kilátás nagyon szép, a hatalmas üveg ablakok világossága és a környezet igazán pihentetővé varázsolják az ott töltött időt. Ideális pihenőhely a nyugalomra vágyóknak. Ára kedvező, a hozzá kapcsolódó wellness használat is kiválónak bizonyult. Elégedetten jöttünk el. Másnak is szívesen ajánlom.
2014. október 8.a párjával járt itt
Október elején négy éjszakát töltöttünk a szálláshelyen. Elsőre meghökkentett a szobák puritánsága, de ezen hamar túltettük magunkat. Kellemes, kényelmes szoba volt, bár egy kicsit zavart bennünket a függöny hiánya, az nézett be a sportpálya felől aki csak akart. Kicsit megismertük Szombathelyet, de volt időnk átmenni Ausztriába is.
Arena Savaria Vendégszobák Szombathely - Környék
Kiváló 2013. szeptember 25.barátokkal járt itt
Májusban 4 éjszakát töltöttünk itt. 3-án voltunk a szobában de kényelmes volt. A fürdőszoba tiszta, a konyhában a szükséges tárgyak megvoltak. Felfedeztük Szombathely látnivalóit és kirándultunk a környékre. Jó kiindulópont a környék felfedezése. Olcsó és tiszta szálláshely, tudom ajánlani.
Arena Savaria Vendégszobák Szombathely - KörnyékArena Savaria Vendégszobák Szombathely - KörnyékArena Savaria Vendégszobák Szombathely - Környék
Kiváló 2013. szeptember 24.családjával járt itt
Pár napot töltöttünk a családommal a Savaria Arénában. Minden megtalálható volt ami egy család nyaralásakor nélkülözhetetlen. Bár a konyhában voltak hiányosságok. A szobában 3 fő kényelmesen elfér. A belváros kicsit messze van,de egy kis sétával megközelíthető. Aki olcsó,tiszta szállásra vágyik,azoknak ajánlom ezt a szállást.
Kiváló 2013. augusztus 29.gyerekekkel járt itt
Teljesen megvoltunk elégedve a portásokkal, Gáborral és Lujza nénivel. Nagyon kedvesek, segítőkészek voltak mindketten. Köszönjük nekik! Wifi kód elvileg van a sportcsarnokban, de a sportolók nem adták meg. Senkit ne riasszon vissza a kosarazó csapat esti és reggeli edzése, hiszen a két kisgyerekkel, akik 5 és 7 évesek voltak szájtátva figyelték nap, mint nap a srácokat ( velem együtt ) .
Arena Savaria Vendégszobák Szombathely - Külső kép