Sunset Motel Szombathely ★★★

Sunset Motel Szombathely
Sunset Motel SzombathelySunset Motel Szombathely
Sunset Motel SzombathelySunset Motel Szombathely

Sunset Motel Szombathely bemutatkozása

Szombathely zöldövezetében várja vendégeit az amerikai autós motelek stílusában megépített, és európai igényeket kielégítő szálloda, a Sunset Motel. A gyönyörű kerttel körbevett motel kedvező áron kínálja hotel szintű és minőségű szolgáltatásait, csendes, nyugodt környezet és különleges hangulat fogadja az ide betérőket.

4Szolgáltatás
Hunguest Bük Bük, Bükfürdő

Sunset Motel Szombathely vélemények

Bronz fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2013. augusztus 27.egyedül járt itt
Harmadik alkalommal jàrtam itt, és mint mindig most is nagyon jól éreztem magam. Pont a Savaria karnevàl volt a vàrosban,ezért telthàz volt a szàllàson is,de ez nem ment a kiszolgàlàs rovàsàra. Sőt, be is öltöztek tógàba, nagyon jópofa volt.
Sunset Motel Szombathely - Külső képSunset Motel Szombathely - Külső képSunset Motel Szombathely - SzobákSunset Motel Szombathely - SzobákSunset Motel Szombathely - SzobákSunset Motel Szombathely - Külső kép
Kiváló 2013. április 24.a párjával járt itt
Nagyon hangulatos kis hely.
Kellemes szobák akár átutazók részére, akár több napot a környéken töltő párok, családok részére. Egyszerű, mégis elegáns berendezések alkalmazása. Kedves személyzet, aki segít a környező programok megtervezésében. Most még nem tudtuk kihasználni a kerékpár kölcsönzés és a teniszpálya díjmentes bérlési lehetőséget. Remélem legközelebb lesz erre is lehetőségünk.
Sunset Motel Szombathely - Medence/kertSunset Motel Szombathely - Külső képSunset Motel Szombathely - Külső képSunset Motel Szombathely - Vendéglátás