Százlépcső Étterem Tab

74.900 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval

Százlépcső Étterem Tab vélemények

1947
Kiváló 2023. október 25.a párjával járt itt
A DDP befejező szakaszához értünk és ismét betértünk vacsorázni. Kicsi volt a forgalom, a múltkori asztalnál foglaltunk helyet. A fotók magukért beszélnek. Ismét mindent rendben találtunk, finomakat ettünk. A pincér hölgy kedves, udvarias, figyelmes, a szakács ügyes. Nekünk ízlettek az ételek, jól laktunk. Örömmel jövünk újra ha erre járunk!
Százlépcső Étterem Tab - EgyébSzázlépcső Étterem Tab - EgyébSzázlépcső Étterem Tab - EgyébSzázlépcső Étterem Tab - EgyébSzázlépcső Étterem Tab - EgyébSzázlépcső Étterem Tab - EgyébSzázlépcső Étterem Tab - EgyébSzázlépcső Étterem Tab - EgyébSzázlépcső Étterem Tab - EgyébSzázlépcső Étterem Tab - EgyébSzázlépcső Étterem Tab - EgyébSzázlépcső Étterem Tab - EgyébSzázlépcső Étterem Tab - EgyébSzázlépcső Étterem Tab - EgyébSzázlépcső Étterem Tab - Egyéb
Átlagos 2017. augusztus 10.barátokkal járt itt
Nagy társasággal voltunk egy nagyon meleg napon. a belvárosban van, kellemes külön terem résszel és pár asztalos kiülővel. Barátaink ajánlására, direkt a sült fagyi kedvéért mentünk. Fantasztikus élmény volt. Az üdítők hidegek voltak, a személyzet figyelmes. A mosdók tiszták. A hely átlagos, mást nem ettünk. Ajánlom másoknak is kipróbálásra ezt az édességet!
Százlépcső Étterem Tab - Étel/ital
Százlépcső Étterem Tab a térképen
8660 TabKossuth L. u. 92.
• Családi, baráti rendezvények 60 főig előzetes egyeztetés alapján; OTP és K&H SZÉP Kártyát, Erzsébet-utalványt és Maestro bankkártyát is elfogadnak
H-V
magyar, nemzetközi