Urak Asztala Vendéglő Tahitótfalu

2025.02.01-ig
Patak Park Hotel Visegrád

Urak Asztala Vendéglő Tahitótfalu vélemények

Gyenge 2021. május 28.egyedül járt itt
Sokat csalódtam bennük. Az étel jó ízű lenne, de a csípős nem csìpős, a pizza közepe nyers, a krumpli is kemény. Rendeltem, de csak készpénzt fogadnak el, a kuponok helyett is fizetni kellett. Összecsapott étel, túlhajszolt alkalmazottak. Csókoltatom a vezetőséget, akit ez pont nem érdekel!
Szörnyű 2020. augusztus 31.családjával járt itt
Két éve fedezte fel családom az étteremet. Tavaly két alkalommal voltunk és idén is előszőr júniusba és most a hétvégén. Már korábban is remgetegett kellett várni az ételre de most kivágta a biztosítékot több dolog is. Az nagyon jó megoldás, hogy a teraszt valamilyen formában befedik.
Kiváló 2019. október 6.a párjával járt itt
Hangulatos kis hely, nagyon finom ételekkel. Csak ajánlani tudom! Barátságos kiszolgálók! Nagyon jó az ételválaszték, különleges és szokásos pizzák! Nagyon finomat ettünk!
2055
2018. július 25.családjával járt itt
Jó véleményeket olvastam erről a helyről itt, hát a valóság sokszor azért árnyaltabb ennél. Nem egy szédítő hangulatú hely, olyan kis út mentén megbúvó, ha nem keresem kifejezetten, nem is találom meg. De sebaj, megfordultunk ezért. Árnyék nincs, hát valahová álljunk a napra, csak átforrósodik a kocsi, mire végzünk.
Urak Asztala Vendéglő Tahitótfalu - Külső képUrak Asztala Vendéglő Tahitótfalu - BelsőUrak Asztala Vendéglő Tahitótfalu - Étel/italUrak Asztala Vendéglő Tahitótfalu - Étel/italUrak Asztala Vendéglő Tahitótfalu - BelsőUrak Asztala Vendéglő Tahitótfalu - Külső képUrak Asztala Vendéglő Tahitótfalu - EgyébUrak Asztala Vendéglő Tahitótfalu - EgyébUrak Asztala Vendéglő Tahitótfalu - EgyébUrak Asztala Vendéglő Tahitótfalu - BelsőUrak Asztala Vendéglő Tahitótfalu - BelsőUrak Asztala Vendéglő Tahitótfalu - BelsőUrak Asztala Vendéglő Tahitótfalu - EgyébUrak Asztala Vendéglő Tahitótfalu - Külső képUrak Asztala Vendéglő Tahitótfalu - EgyébUrak Asztala Vendéglő Tahitótfalu - EgyébUrak Asztala Vendéglő Tahitótfalu - Étlap/itallapUrak Asztala Vendéglő Tahitótfalu - BelsőUrak Asztala Vendéglő Tahitótfalu - BelsőUrak Asztala Vendéglő Tahitótfalu - BelsőUrak Asztala Vendéglő Tahitótfalu - Egyéb
Kiváló 2017. május 31.a párjával járt itt
2017 05 31-én betértünk mivel Dunabogdányba ajánlották. A felszolgáló fiatal hölgy kedves,és gyors. A májgombóc leves forró ,a két személyes
tál is friss, finom.
Mindenkinek ajánlom! Kellemes környezet
tisztaság ,igazán csak jót lehet az étteremről írni. Üdvözlettel
Urak Asztala Vendéglő Tahitótfalu - Egyéb
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 32 városban járt márFelfedező - 19 helyen első értékelőNépszerű író - 35 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 376 feltöltött kép
Kiváló 2016. október 8.családjával járt itt
Az Urak Asztala Vendéglő Tahitótfaluban, a 11-es számú főút mentén található. A kis étterem hangulatos belső térrel és kicsit tágasabb kerthelyiséggel rendelkezik. A felszolgálók nagyon kedvesek és figyelmesek. Többször jártunk már az étteremben, és még sosem kellett csalódnunk. A felszolgált fogások bőségesek és nagyon ízletesek.
Urak Asztala Vendéglő Tahitótfalu - BelsőUrak Asztala Vendéglő Tahitótfalu - Étlap/itallapUrak Asztala Vendéglő Tahitótfalu - EgyébUrak Asztala Vendéglő Tahitótfalu - Étel/italUrak Asztala Vendéglő Tahitótfalu - Étel/italUrak Asztala Vendéglő Tahitótfalu - Étel/italUrak Asztala Vendéglő Tahitótfalu - Étel/italUrak Asztala Vendéglő Tahitótfalu - Étel/ital