Két Fenyő Étterem Taksony

2024.10.01-ig
JOKER Party House Szigetszentmiklós

Két Fenyő Étterem Taksony vélemények

Kiváló 2019. március 18.a párjával járt itt
Csodálatos hangulatú, dekoratív, remek Étterem. Minden pici részletre figyel a tulajdonos! Gondolok a dekorációkra, asztal terítőre, szalvétára, stb. Az ételek finomak, különlegesek, házias elkészítésű. A kiszolgálók kedvesek, vidámak, hozzáértők. Mindenkinek csak ajánlani tudjuk!
Szörnyű 2018. július 26.a párjával járt itt
Kiszolgálás nincs. Kértük, hogy ki lehessen nyitni abalakokat a füledtség miatt, de közölték, hogy megy a légkondi (ami érezhetően nem ment), ezért átültünk olyan asztalokhoz ahol nyitva voltak az ablakok. . . . Kértem egy kancsó citromlevelet és 3dl narancsot. Kihoztak helyette, egy pohár édes citrusos valamit, meg 2dl naracslevet.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 42 városban járt márFelfedező - 20 helyen első értékelőNépszerű író - 83 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1315 feltöltött kép
Kiváló 2015. október 8.barátokkal járt itt
Egy ismerősünk szervezésében jutottunk el Taksonyba, s ott a Két Fenyő Étterembe, disznótoros vacsorára. Kellemes kis étterem, szépen feldíszítve, finom ennivalók, zene-tánc, jó hangulat, kell ennél több? Kedves és udvarias személyzet fogadott minket a bejáratnál, üdvözlő itallal kínáltak, s elfoglaltuk az előre elrendezett helyeinket.
Két Fenyő Étterem Taksony - Külső képKét Fenyő Étterem Taksony - Étel/italKét Fenyő Étterem Taksony - Étel/italKét Fenyő Étterem Taksony - Étel/italKét Fenyő Étterem Taksony - Étel/italKét Fenyő Étterem Taksony - Étel/italKét Fenyő Étterem Taksony - BelsőKét Fenyő Étterem Taksony - BelsőKét Fenyő Étterem Taksony - BelsőKét Fenyő Étterem Taksony - Belső
Kiváló 2014. június 29.családjával járt itt
Családunkal havi rendszerességgel keressük fel az éttermet. Mindíg kedves,családias fogadtatásban van részünk, nem beszélve az étlapon található ételek minőségéről és mennyiségéről. Kitűnő szakács gárda, udvarias kiszolgálás! Fantasztikus vasárnapi svédasztalos választék, remek mesterszakács. Csak ajánlani tudom! A dícséret a FőnökAsszonyé!