Tamási Thermal Spa Büféje Tamási

CE Plaza Hotel Siófok
74.900 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval

Tamási Thermal Spa Büféje Tamási vélemények

Átlagos 2022. május 12.gyerekekkel járt itt
Tipikus strandbüfé a Tamási Strandfürdő szabadtéri részén, egy viszonylag árnyékos részen. A kínálatban 4 féle étel, nevezetesen hamburger, lángos, hotdog, palacsinta szerepel. Nem éppen egy egészséges-fitness menü, de a gyerekeim örömmel esznek ilyesmiket, mondjuk én kevésbé. A budapesti és a balatoni árakhoz képest mérsékelt árszínvonal.
Tamási Thermal Spa Büféje Tamási - EgyébTamási Thermal Spa Büféje Tamási - EgyébTamási Thermal Spa Büféje Tamási - EgyébTamási Thermal Spa Büféje Tamási - EgyébTamási Thermal Spa Büféje Tamási - EgyébTamási Thermal Spa Büféje Tamási - EgyébTamási Thermal Spa Büféje Tamási - EgyébTamási Thermal Spa Büféje Tamási - EgyébTamási Thermal Spa Büféje Tamási - EgyébTamási Thermal Spa Büféje Tamási - Egyéb
Kiváló 2020. október 11.a párjával járt itt
Nagyon készséges kiszolgálás,finom ételek,tisztaság csak ajánlani tudom korrekt árak kisgyermekes családoknak érdemes ellátogatni
Átlagos 2019. május 16.családjával járt itt
Imádom a fürdőt, sokszor jártam ott, de a büféellátás pocsék. Fiammal voltam. A drága sajtostos hamburger zsemléje hatalma volt, a benne levő valami kevés. Nyelni is nehéz volt, mert a majonézt és kecsöpöt sajnálták, ráadásul egy hamburger tálalási hőmérsékletének meg kell haladnia a 70 fokot.