Kincsem Lovaspark Étterme Tápiószentmárton

3,4
a 3 tápiószentmártoni étterem közül
étterem, szálláshely étterme, vendéglő
Kincsem Lovaspark Étterme Tápiószentmárton
Kincsem Lovaspark Étterme TápiószentmártonKincsem Lovaspark Étterme Tápiószentmárton

Kincsem Lovaspark Étterme Tápiószentmárton bemutatkozása

Éttermünk jellege magyaros. Különlegessé teszi a felhasznált alapanyag, hiszen a húsaink többsége a gazdaságunkból származó szürke szarvasmarhából, mangalicából és rackából származik.
A Kincsem Lovaspark konyhája várja Önöket házias ízekkel, tradicionális szürkemarhából és mangalicából készült frissen sültekkel és pörköltekkel!

Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár
Granada Élmények
Granada Hotel Kecskemét

Kincsem Lovaspark Étterme Tápiószentmárton vélemények

Gyenge 2023. szeptember 20., csoporttal járt itt
Rendezvényen vettünk itt részt, melynek keretében itt is aludtunk. Az ételek:
a leves finom volt, de teljesen sótlan. Zöldség gazdagon volt benne, nem volt zsíros. A rántott húst a tányéromon hagytam, ugyanis a tányért előbb vágta volna félbe a késem, mint azt a papírvékony, teljesen száraz húst. . .
Kiváló 2019. október 18.gyerekekkel járt itt
A családommal vettünk részt egy esküvőn a hétvégén. Már többször jártunk itt (elég régen volt), de még esküvőn nem voltunk itt. A polgári szertartás is kint, a szabadban volt. Itt is voltunk elszállásolva. Mindenki kedves, barátságos, udvarias volt. Az ételekkel is elégedettek voltunk.
Szörnyű 2019. október 7.barátokkal járt itt
Így nem jártunk még sehol. A pincérnek fogalma sem volt az étlapon szereplő ételekről, a fehérbor, amit hozott, langyos volt. Az étel értékelhetetlen: állott ízű sült kacsacomb (napokkal előbb süthették), rágós, ehetetlen sült sertéskaraj. Amikor szóvá tettük, az üzletvezető (? ) emelt hangon kikérte magának. Láthatóan köze nincs a vendéglátáshoz.
Átlagos 2019. szeptember 20., csoporttal járt itt
Egy rendezvényen vettem részt, aminek kapcsán reggelitől a vacsoráig itt étkeztem. A svéd asztalos reggeli eléggé szegényes volt, az étterem rendezetlen, majdnem üres volt. Az ebédre felszolgált ételek jó indulattal ütötték meg az átlagos színvonalat, viszont az esti marhapörkölt kiváló volt.
Átlagos 2019. március 25.barátokkal járt itt
Az étterem nem igazán üti meg a szinvonalat. A hely valóban szép kellemes sétálgatni, de ahol ennyi ember megfordul oda kellene figyelni az étterem állapotára márciusi hétvégén jártunk ott az étterem egy nagy összevisszaság volt, mindenhol vastagon állt a por, a kávé ihatatlan volt mást már nem is mertünk kérni.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 43 városban járt márFelfedező - 12 helyen első értékelőNépszerű író - 41 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Kiváló 2018. augusztus 22.családjával járt itt
Habár nem volt egyszerű ide találni, a hely csodálatos, igazán alkalmas egy hétvégi kikapcsolódásra. Mi a családdal egy lakodalomba érkeztünk, de a területen található valamennyi vendéglátó egységet sikerült meglátogatnunk, itt is aludtunk, tehát van tapasztalatunk a szállásról is. Ajánlom mindenkinek, a személyzet előzékeny, kedves. Van itt minden ami kellhet egy kellemes hétvégéhez.
Kincsem Lovaspark Étterme Tápiószentmárton - EgyébKincsem Lovaspark Étterme Tápiószentmárton - Külső képKincsem Lovaspark Étterme Tápiószentmárton - Külső képKincsem Lovaspark Étterme Tápiószentmárton - Külső képKincsem Lovaspark Étterme Tápiószentmárton - Egyéb
Gyenge 2017. május 19.a párjával járt itt
a pincér az étlapról tájékozatlan volt, nem tudta az ajánlatot
a francia hagymaleves elfogadható, csak 1 kicsit forró volt.
a főétel cigánypecsenye hagymás krumplival kimondottan túl volt sózva. a hagymás krumplipüré pirospaprikás volt én natúrba szeretem

a gesztenyepüré savanyú volt

hát ennyi, a környezet gyönyörű
Átlagos 2016. július 17., csoporttal járt itt
A múzeumban és a park területén kellemesen el lehet tölteni az időt, lovas bemutatót is meg lehet megtekinteni. Borospince is megtekinthető. Esküvők és egyéb rendezvények helyszínének is ajánlják a helyet. Csoporttal voltunk, az étkezést előre egyeztették, rendelték.
2014. október 7.családjával járt itt
Érdemes ide ellátogatni a Kincsem túra keretein belül, mely minden év márciusában kerül megrendezésre a környező településekről. Remek felüdülés a sok km után betérni egy tál gulyásra, vagy nokedlis csirkepörköltre. A teáról nem is bezsélve!
A közeli domb kisugárzását is érdemes tesztelni.
Remek lovas képeket lehet készíteni a délutáni naplementi órákban.
Kincsem Lovaspark Étterme Tápiószentmárton a térképen
2711 TápiószentmártonSőregi u. 1
06 20 595 2058
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • csoportokat szívesen fogad • kisállat bevihető • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar