Dream Team Café - Kisvendéglő Tapolca

Ensana Thermal Sárvár

Dream Team Café - Kisvendéglő Tapolca vélemények

2055
2023. szeptember 21.egyedül járt itt
Na, gondoltam, ebédelek egy jót. . . megyek a Hunguest Hotel Pelionba, olvastam az ittjartamon, hogy annak jó az étterme. Belejtek a recepcióra és illedelmesen keresem az éttermet. Hogy mit? Hát az éttermet. Nem lakom itt, de gondoltam, eszem egy jót, jókat olvastam az Orchidea étteremről. Hát az nem úgy van. Ilyenkor az nincs.
Dream Team Café - Kisvendéglő Tapolca - EgyébDream Team Café - Kisvendéglő Tapolca - EgyébDream Team Café - Kisvendéglő Tapolca - Külső képDream Team Café - Kisvendéglő Tapolca - Étlap/itallapDream Team Café - Kisvendéglő Tapolca - BelsőDream Team Café - Kisvendéglő Tapolca - Étlap/itallapDream Team Café - Kisvendéglő Tapolca - Étel/italDream Team Café - Kisvendéglő Tapolca - Étlap/itallapDream Team Café - Kisvendéglő Tapolca - Étlap/itallap
Kiváló 2022. augusztus 3.gyerekekkel járt itt
Kiváló pizzák korrekt áron, nagyon hangulatos környezetben,kedves és gyors kiszolgálással. Külön élmény,hogy látni hogy készül és sül a pizza a kemencében.
Kiváló 2022. április 23.a párjával járt itt
Hűs áprilisi napon tévedtünk be ,ebbe a kis hangulatos helyre. bár nem étkeztünk ,de egy nagyon finom teát fogyasztottunk el .Szép környezet, fiatalos lendület jellemzi a helyet. Elhelyezkedése nagyon jó ,pont az utca fronton van. Kinti-benti kiszolgálás van, kint plédekkell várják aki fázik.Jól felszerelt kis kávézó.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 20 városban járt már1 évnyi aktív tagság
2021. szeptember 18.a párjával járt itt
A párommal több esetben voltunk már itt, és azt kell mondanom, hogy az évekkel ezelőttihez képest sokat javult. A hely tiszta, kiszolgálás megfelelően kedves. A választék átlagos, de az ételek íze és mennyisége teljesen rendben van. Az árak közepes szintűek, elfogadhatóak. A hely elhelyezkedése kicsit közel van a forgalomhoz, de megközelítése egyszerű. Ajánlani tudom Tapolcai környezetben.
2020. szeptember 6.gyerekekkel járt itt
A Dream Team egy multifunkcionális egység Tapolca központjában, bár, kávézó és fagyizó egyszerre, hogy lehet-e sós ételeket is enni, azt őszintén szólva nem figyeltem meg. A gyermekek a fagyipultot nézték ki maguknak egyikük Snickerst kért, a másikuk Oreot, hiába próbáltam rábeszélni őket a málnára.
Dream Team Café - Kisvendéglő Tapolca - Külső képDream Team Café - Kisvendéglő Tapolca - Külső képDream Team Café - Kisvendéglő Tapolca - Étel/italDream Team Café - Kisvendéglő Tapolca - Étel/italDream Team Café - Kisvendéglő Tapolca - Belső
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márNépszerű író - 37 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2020. február 15.a párjával járt itt
Tapolca környékén jártunk, és nem volt kedvünk Keszthelyre elmenni ebédelni, így jött a logikus döntés, hogy nézzük be Tapolcára, hátha találunk egy kiváló éttermet. Nos sikerült. A kiszolgálás gyors, és kedves, barátságos, de nem tolakodó volt. Az étlap kellemesen változatos, a heti ajánlat tényleg különlegesnek tűnt.
Kiváló 2019. július 21.a párjával járt itt
Tapolcai nyaralás közben vacsorára pizzát szerettünk volna enni. . A tavas barlang melletti pizzás tele volt, így tovább sétálva találtuk egy kapu alatt a belvárosban e helyet. . Egy hangulatos nagy helyiség, sárga falakkal, és virágokkal. A gyerekek tv t nézhetnek,míg készül az étel. . Az első percben már jó benyomásunk volt.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 31 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelőNépszerű író - 47 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Kiváló 2018. március 19.gyerekekkel járt itt
Tapolcán töltöttük a márciusi hosszú hétvégét, és mivel a szállodában drága volt az ebéd,gondoltuk elmegyünk egy közeli étterembe. Teljesen véletlenül az utcán sétálva bukkantunk rá erre a kívülről mit sem mutató,barátságos étteremre. Betérve az utcáról kitágul a tér, és egy nagy terembe érkezünk,ami nagyon hangulatos,csodaszép kemencével.
Átlagos 2017. július 9.gyerekekkel járt itt
Négy éve nagyon tetszett ez a hely, most azonban csalódást okozott. Az elmúlt időszakban erősen lehasználódott az egész étterem, igénytelen lett. Az pizza égett és száraz volt.
Kiváló 2017. március 22.gyerekekkel járt itt
Szuper hely! Ott jàrtunkkor(màrc. 15. ) fullon volt, amit az ètelek minősègènek a fejèben teljesen meg is èrtek. Telthàz mellett termèszetesen kicsit tovàbb tartott a kiszolgàlàs de mèg ìgy is teljesen vàllalhatò volt! A pincèrek nagyon kedvesek!