Hotel Gabriella étterme Tapolca

Hotel Gabriella étterme Tapolca
Hotel Gabriella étterme TapolcaHotel Gabriella étterme Tapolca
Hotel Gabriella étterme TapolcaHotel Gabriella étterme Tapolca

Hotel Gabriella étterme Tapolca bemutatkozása

A Hotel Gabriella étterme mediterrán környezetben, a festői Tóparton található, Tapolca szívében.
Tapolca a barlangok és a vizek városa a Balaton északi partján, a róla elnevezett Tapolcai medencében terül el. Az egykori Pannon-tenger helyén alakult ki, vulkanikus eredetű hegyek veszik körül.

Malom-tó Vendégház Tapolca - Tapolcai Tavas-barlang élmény pároknak
Ensana Thermal Sárvár

Hotel Gabriella étterme Tapolca vélemények

2055
2023. szeptember 22.egyedül járt itt
Egyik nap ide sétáltam be ebédelni, nem korlátlan a választás Tapolcán, de azért akad jó étterem is. Az elhelyezkedés kiemelkedően szuper, a tapolcai malomtó partja, meg az alsó tó között, de hiszen ez maga a malom, oldalán az óriás, lapátos kerékkel. Mindenki ideáll szelfizni.
Hotel Gabriella étterme Tapolca - BelsőHotel Gabriella étterme Tapolca - Külső képHotel Gabriella étterme Tapolca - Külső képHotel Gabriella étterme Tapolca - EgyébHotel Gabriella étterme Tapolca - EgyébHotel Gabriella étterme Tapolca - EgyébHotel Gabriella étterme Tapolca - EgyébHotel Gabriella étterme Tapolca - Étel/italHotel Gabriella étterme Tapolca - Étel/italHotel Gabriella étterme Tapolca - Étlap/itallapHotel Gabriella étterme Tapolca - Étlap/itallapHotel Gabriella étterme Tapolca - Étlap/itallapHotel Gabriella étterme Tapolca - BelsőHotel Gabriella étterme Tapolca - Külső kép
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 26 városban járt márFelfedező - 15 helyen első értékelő2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 247 feltöltött kép
Kiváló 2023. március 20.a párjával járt itt
Vacsorázni tértünk be a Hotel Gabriella éttermébe egy márciusi hétvégén. Az étterem a Malom-tó partján áll, így a hangulatos környezet adott. A hűvös este miatt mi bent foglaltunk helyet, de egyébként terasza is van az étteremnek a tavon, ami szuper lehet a nyári esetéken.
Hotel Gabriella étterme Tapolca - EgyébHotel Gabriella étterme Tapolca - Egyéb
Kiváló 2019. július 15.a párjával járt itt
Egy napot töltöttünk a városban és festői környezetben ebédeltünk nagyon finomat. A libamáj burgonyapürével és a marhapörkölt túrós csuszával megkoronázta a napunkat. A levendulaszörp és a citromos limonádé pedig szintén ízletesek voltak. Mind az ételek és italok, mind pedig a kiszolgálás csillagos ötöst érdemelnek. Mindenkinek ajánlani tudom az étterem látogatását.
Kiváló 2018. július 27.a párjával járt itt
Idén sajnos a szállodában már nem tudtunk szobát foglalni, így "csak" egy vacsorára futotta. Sokféle halas ételt ķínálnak. A fogasfilé szeletek nagyon finomak grillezve. Húsimádóknak is akad jóféle fogás: például bicskás pecsenye. Mesebeli helyszín, finom ételek, gyors, udvarias kiszolgálás. Egy feljthetetlen, szép este.
Hotel Gabriella étterme Tapolca - Külső kép
2018. július 26.gyerekekkel járt itt
Ebédelni tértünk be az étterembe és jó idő lévén a teraszon ültünk le. Az étterem elhelyezkedése már plusz pontot ér. A kiszolgálás gyors és előzékeny volt, megfigyelhető, hogy a csúcsforgalom ellenére rövid időn belül mindenkit kiszolgáltak. A halászlé sűrű, tele hallal, a fűszerezése egy kicsit halovány.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 31 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelőNépszerű író - 47 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
2018. március 19.gyerekekkel járt itt
Csodaszép helyen,remek időben tértünk be,a tavas-barlangból megéhezve a Gabriella éttermébe,ami gyönyörű,régi korok hangulatát árasztó étterem képét mutatja. Igazi régi vágású pincérek,nekem már túlságosan is:)), kissé lassúak,de nagyon nyájasak.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt már2 évnyi aktív tagság
2016. szeptember 15., csoporttal járt itt
Összességében nagyon finomak az ételek. A limonádé rémes. . . Valamilyen vett citromos üdítőbe volt beledobva a citromkarika. Ha ennyire jó a konyha nem kellene az italt így elszúrni. . . A kiszolgálás gyors, és kedves, de a pincérnő kicsit ügyetlenke, egy jó adag üdítő borult a csoportunk egyik tagjára.
Hotel Gabriella étterme Tapolca - Étel/italHotel Gabriella étterme Tapolca - Étel/italHotel Gabriella étterme Tapolca - Külső kép
Kiváló 2016. július 1.gyerekekkel járt itt
Bevallom, nekem ez az étterem valamiért malom tó étteremnek ivódott be még úgy 10-15-éve, de azután rá jöttem ez az étterem bizony a Malom-tó partján található. Hangulatos és kellemes étterem. Nincs túl nagy választék szárnyasokból és az étlap sem 19 oldalas, de van szürke marha hamburger, ami megszólal. . olyan finom volt!
Hotel Gabriella étterme Tapolca - Külső képHotel Gabriella étterme Tapolca - Külső képHotel Gabriella étterme Tapolca - Külső képHotel Gabriella étterme Tapolca - Külső képHotel Gabriella étterme Tapolca - Külső képHotel Gabriella étterme Tapolca - Külső képHotel Gabriella étterme Tapolca - Külső képHotel Gabriella étterme Tapolca - Külső képHotel Gabriella étterme Tapolca - Külső képHotel Gabriella étterme Tapolca - Külső képHotel Gabriella étterme Tapolca - Külső képHotel Gabriella étterme Tapolca - Külső képHotel Gabriella étterme Tapolca - Külső képHotel Gabriella étterme Tapolca - Külső képHotel Gabriella étterme Tapolca - Külső képHotel Gabriella étterme Tapolca - Külső képHotel Gabriella étterme Tapolca - Külső kép
Kiváló 2015. október 29.barátokkal járt itt
Csodálatos környezet a malom tó mellett és a hely vendégszeretete a ráadás. Véletlenül bukkantunk az étteremre, aztán egész nyáron visszajártunk. A pisztráng, a marhahúsok és a többi étel is sorra került az étlapról, fantasztikus finom volt. A pincérek kedvesek, előzékenyek, a kiszolgálás gyors, pedig minden alkalommal sokan voltak.
Kiváló 2015. augusztus 12.a párjával járt itt
Újdonsült feleségemmel tértünk be a tópartra, rögtön kiszúrtuk az éttermet, leültünk a mólóhoz a hűvösbe. Nem telt el fél perc, jött is a pincér nagyon kedves volt. Italt rendeltünk, rögtön hozták és nem sürgettek az ételválasztással. Grillezett sertéskarajt ettem életem legfinomabb salátájával amit rendszerint nem is szoktam szeretni, de itt olyan finom volt hogy gyorsabban csúszott mint a hús.
Hotel Gabriella étterme Tapolca a térképen
8300 TapolcaBatsányi tér 7.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • gyerekmenü • kisállat bevihető • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • szabadtéri • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar, nemzetközi