Boszorkány Tanya Tapolca

2024.11.01-ig
Ensana Thermal Sárvár

Boszorkány Tanya Tapolca vélemények

Szörnyű 2019. augusztus 19.kollégákkal járt itt
Augusztus 17-én érkeztünk a 4. napos ünnep csodálatos eltöltésének reményébe,kész programmal. A meglepetés erejével hatott,hogy egy vendéglő pultjánál recepció helyett a nevünk bemondása után elég udvariatlan modon közölték eloször 8. 000. -majd 10. 000.
Szörnyű 2019. május 22.a párjával járt itt
Május 6-7-8-án jártunk itt. Teljesen megegyezett a véleményünk a mások által írt negatív kritikákkal-"olcsó húsnak híg a leve"-na de ennyire? Kész átverés show! Mi is úgy jártunk, mint sokan mások, hogy nem a beígért és lefoglalt Varjú fogadóban kaptunk elszállásolást, hanem a nagyon lepra Boszorkány tanyán, ami kritikán aluli volt.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 15 városban járt márNépszerű író - 26 hasznos szavazat
Szörnyű 2019. március 28.barátokkal járt itt
A szoba és a többi helyiség koszos. A szoba kicsi, és kényelmetlen. Egy akasztó a fürdőben nincs a törülköző részére. Nyugodt, kényelmes , légkondis szobát kínálnak. Ellenben ennek fele sem igaz! A személyzet viselkedése kritikán aluli. mintha a kutyájával beszélne. Az udvaron ahol a szobába felmentünk tele galamb ürülékkel, és csikkel.
Boszorkány Tanya Tapolca - Külső képBoszorkány Tanya Tapolca - SzobákBoszorkány Tanya Tapolca - BelsőBoszorkány Tanya Tapolca - EgyébBoszorkány Tanya Tapolca - Külső képBoszorkány Tanya Tapolca - Környék
Szörnyű 2018. november 10.barátokkal járt itt
Mikor megérkeztünk meglepetve tapasztaltuk, hogy milyen kopott bútorok vannak a szobánkban. Hideg volt a szoba, fáztunk. Másnap ugyan befűtöttek amikor szóltunk. A reggeli pocsék volt. Régi, száradt, többször is feltálalt sonka árulkodott a minőségről. Büféreggeli volt svédasztal helyett, a bögre koszos volt, amibe a cappuccinot kértük, így elmosogattattam még egyszer a bögrét.
Bronz fokozatú értékelőNépszerű író - 26 hasznos szavazat
Gyenge 2018. október 28.gyerekekkel járt itt
Kuponos oldalon vásároltam 2 kupont, mert 4 felnőtt szeretet volna egy kicsit kikapcsolódni. Szállás+ reggeli a Boszorkánytanyában ,vacsora a Varjúban. Korábban érkeztünk, az ajtó zárva. Összefutottunk egy morcos emberrel aki közölte,hogy 2-től van szoba,majd akkor jön a recepciós addig menjünk valamerre.
Szörnyű 2018. október 21.a párjával járt itt
Ha egy szállást keresünk az alap, hogy tiszta legyen, meleg vízzel. Az ilyen összegért nem vártunk luxust, csak tiszta szobát,tiszta fürdőt,és meleg vizet. Egyik sem volt :( ,de felár igen ! A Wc-t és a tusolót mi fertőtlenítettük le, hogy egy éjszakára tudjuk használni. Fűtés nem volt. Minden tiszta penész, por, mocsok, mezítláb nem lehetett közlekedni.
Boszorkány Tanya Tapolca - EgyébBoszorkány Tanya Tapolca - BelsőBoszorkány Tanya Tapolca - BelsőBoszorkány Tanya Tapolca - Egyéb
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 46 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelőNépszerű író - 32 hasznos szavazat5 évnyi aktív tagság
Gyenge 2018. szeptember 25.családjával járt itt
Előzetesen olvasott vélemények alapján nem vártam sokat, de a selejt matrac, a törött WC ülőke és a kosz minden elképzelést felülmúlt. Mosatlan pohár, kétes tisztaságú bögrék a reggelinél, az utcafronton kerülgetett madárürülék, stb. Némi odafigyelés nem ártana. A város, a Malomtó, a Tavasbarlang miatt még így is megérte.
Boszorkány Tanya Tapolca - Belső
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 44 városban járt márNépszerű író - 37 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
Átlagos 2018. szeptember 20.családjával járt itt
A testvérem talált rá a fogadóra. A helyszín nagyon kedvezőnek látszott, közel a központ, a látnivalók. Kicsit lehangolt néhány hiányosság: a fekhely kényelmetlen,minden rugót éreztünk,a WC ülőke törött volt,a feljáró csigalépcsőnél este nem volt világítás. Eléggé lehangoló az utcafronton, udvaron az elhanyagoltság.
Boszorkány Tanya Tapolca - Szobák
2018. augusztus 30.családjával járt itt
Szerencsére nem olvastam sok véleményt, mielőtt lefoglaltam a szállást, mert akkor garantáltan elment volna a kedvem tőle. De így egész kellemes három napot töltöttünk Tapolcán. A szállás tényleg nem egy luxus szálloda, de mire esténként fáradtan megérkeztünk, a pihenésre teljesen alkalmas volt, este 10 után.
Gyenge 2018. augusztus 21.a párjával járt itt
Az elhelyezkedés és a személyzet jó. Az étkezés megfelelő de mindig ugyanaz. A 4. szoba tisztasága éppen megfelelő,de a folyosó és az udvar kritikán aluli. Látszik hogy ez a panzió a tulajdonosnak mostohagyerek.
Kár mert lennének benne lehetőségek.
Minden negatívumtól eltekintve nagyon jó 9 napot töltöttünk Tapolcán