Varjú Fogadó Tapolca

2024.11.01-ig
Ensana Thermal Sárvár

Varjú Fogadó Tapolca vélemények

Szörnyű 2021. augusztus 22.a párjával járt itt
Nagy csalódás ért a fogadóban.Letört w.c.,szétvert ajtó,piszkos ágynemű,a vacsora felvízezett tasakos leves és még sorlhatnám.Senkinek nem ajánlom!!!
Varjú Fogadó Tapolca - EgyébVarjú Fogadó Tapolca - SzobákVarjú Fogadó Tapolca - Vendéglátás
Átlagos 2020. április 21.a párjával járt itt
2020 márciusában töltöttünk 2 éjszakát párommal. Előtte sok rossz véleményt olvastam erről a helyről,mégsem riadtam el. Érkezésünk után kellemesen csalódtam talán éppen ezért. I gaz,hogy folyt a felújítás ám minket ez egyáltalán nem zavart hiszen csak aludni mentünk "haza". Csodás kirándulást tettünk a Szent György hegyre a ragyogó napsütéses időben.
Gyenge 2020. március 25.gyerekekkel járt itt
A szoba, fürdőszoba koszos volt. Mintha fél órája végeztek volna a felújítással, festéssel a munkások. Festékpöttyök a járólapon, zuhanyfüggöny nincs, vizet feltörölni max. WC papírral vagy a törölközőkkel volt lehetőség. A törölközők tiszták, illatosak voltak. Falak, ajtók papírvékonyak, nyugalomra esély sincs.
2020. január 25.a párjával járt itt
A korábbi véleményekkel felvértezve érkeztünk a fogadóba, és kellemesen
csalódtunk. A szoba egyszerű de kényelmes, a fürdőszoba kicsi és ké-
nyelmetlen, de használható volt. A félpanziós ellátás nem túl igényes,
de választékos és ízletes volt. A város centruma kb 5 perc sétával el-
érhatő, a vasútállomás viszont kb 20 perc.
Átlagos 2019. november 17.gyerekekkel járt itt
Mi az előző értékelésektől felvértezve nem voltunk nagy elvárásokkal a szállás felé. Olcsó szállást kerestünk étkezéssel-lesz ami lesz alapon. Két szobát foglaltunk a gyerekekkel, a 4-est és 5-öst kaptuk.
Varjú Fogadó Tapolca - SzobákVarjú Fogadó Tapolca - SzobákVarjú Fogadó Tapolca - SzobákVarjú Fogadó Tapolca - Szobák
Szörnyű 2019. szeptember 29.barátokkal járt itt
A Varjú Fogadó szállásáról sajnos nem tudok véleményt írni. Inkább a fogadtatásról szólnék. 2019. szeptember 24-25-26-ára foglaltunk írásban 2 személyre szobát, melyet vissza is igazoltak. A szállásfoglalásnál be kellett mondani a kedvezményoldalon [moderálva - a szerk. ] keresztül vásárolt kuponkódot.
Gyenge 2019. szeptember 26.a párjával járt itt
Egyetértek a negatív véleményekkel. Kényelmetlen ágy, hiányosan felszerelt, balesetveszélyes fürdőszoba várt minket. Nincs kifüggesztve panaszkönyv. Csak a pénz fizettetése a fontos. Éjszakára egy bontási területen való parkolásért fizettünk, ahová bárki bemehet, nem zárható.
Szörnyű 2019. június 24.üzleti partnerrel járt itt
Minden igaz az első betűtől az utolsóig, amit a negatív értékelést adók leírtak. Ritka lepra hely! Tapolca város aranyos, kellemes kirándulóhely, de a szállást nem ajánlom senkinek. Nem véletlenül volt annyira olcsó! Egyébként meg túléltük. Mindenkinek ajánlom, hogy tegyen egy sétát a városban, nézze meg a tóbarlangot, a városi tavat, a környéket.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 46 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelőNépszerű író - 32 hasznos szavazat5 évnyi aktív tagság
2019. május 9.családjával járt itt
Előljáróban : ha valaki jót akar,ne vegye igénybe a felajánlott fizetős transzfert, hívjon taxit. Kétszeri hívás és nyolcvan! perc várakozás után egy olyan mocskos, szakadt üléshuzatú ócska autó jött, amibe viszolyogva ültem be. Nem voltak túlzott elvárásaim, de hogy egy árva pohár sem volt, valamint semmilyen ülőalkalmatosság, csak a deszkaszélű ágy, hát.
Átlagos 2019. május 3.a párjával járt itt
Négy éjszakát töltöttünk ebben a fogadóban. A nevéből adódóan túl nagy luxusra nem számítottunk, így nem is voltunk csalódottak, úgy is csak alvásra használtuk a kicsi, egyszerű de aránylag tiszta szobát. Kicsit zavart hogy zuhanyozni csak úgy lehet hogy elárasztottuk a fürdőt, és azért egy-két fogas, vagy polcszerűség még jól jött volna!
Varjú Fogadó Tapolca - KörnyékVarjú Fogadó Tapolca - KörnyékVarjú Fogadó Tapolca - Környék