Gróf Degenfeld Kastélyszálló Étterem Tarcal

4,7
a 14 tarcali étterem közül
borház, étterem, borpince, vendéglő
Gróf Degenfeld Kastélyszálló Étterem Tarcal
Gróf Degenfeld Kastélyszálló Étterem TarcalGróf Degenfeld Kastélyszálló Étterem Tarcal

gróf Degenfeld Kastélyszálló Tarcal - Napi árak reggelis ellátással
2025.01.08-ig
Hotel Calimbra Miskolctapolca

Gróf Degenfeld Kastélyszálló Étterem Tarcal vélemények

Kiváló 2018. december 10.családjával járt itt
A Gróf Degenfeld pincészetre Bárdos Sarolta egykori főborász révén figyeltem fel, aki, ha lenne a borász hölgyek között szépségversny, eséllyel pályázhatna évről évre az első helyezésre. Azóta - értsd kb. másfél évtizede - kóstolgatom boraikat, melyek magas színvonalúak.
Gróf Degenfeld Kastélyszálló Étterem Tarcal - Étel/italGróf Degenfeld Kastélyszálló Étterem Tarcal - Étel/italGróf Degenfeld Kastélyszálló Étterem Tarcal - Étel/italGróf Degenfeld Kastélyszálló Étterem Tarcal - BelsőGróf Degenfeld Kastélyszálló Étterem Tarcal - BelsőGróf Degenfeld Kastélyszálló Étterem Tarcal - Étel/italGróf Degenfeld Kastélyszálló Étterem Tarcal - Étel/italGróf Degenfeld Kastélyszálló Étterem Tarcal - Étel/ital
Kiváló 2017. augusztus 7.a párjával járt itt
Ezt nevezem vendéglátásnak, odafigyelő kiszolgálás, remek minőség!
A környezet elbűvölő, az étel és italválaszték kifogástalan. Friss, ízletes, ötletes.
A szálloda és a borászat is lenyűgöző. Stílusa illik a környezetbe, hagyományőrző hangulata visszarepít minket az időben, ugyanakkor gasztronómiájában igenis újító, halad a korral és a fogyasztói igényeknek minden szempontból eleget tesz. Csak így tovább!
Gróf Degenfeld Kastélyszálló Étterem Tarcal a térképen
3915 TarcalTerézia kert 9.
• ingyenes WIFI • légkondícionált helyiség • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • széles borválaszték
nincs