4,6

Kőkapu Vadászkastély Nagyhuta - Hétköznapi ajánlat - félpanziós ellátással
Hétköznapi ajánlat - félpanziós ellátással
Kőkapu Vadászkastély Nagyhuta

Szedmák Pince & Borház Tarcal vélemények

Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 34 városban járt márFelfedező - 48 helyen első értékelő3 évnyi aktív tagság
Kiváló 2022. szeptember 12.barátokkal járt itt
A Tokaji borvidék az egyik szívem csücske. Ennek ellenére idén először időztünk el hosszabban Tarcalon, az utazásunk elsődleges célja pedig az volt, hogy benézzünk a Szedmák Borászathoz. Korábban már kóstoltuk az egyik borukat, illetve az első pezsgőjüket is, ezért a társasággal ellátogattunk hozzájuk egy remek hangulatú borkóstolóra.
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 363 városban járt márFelfedező - 2410 helyen első értékelőNépszerű író - 1399 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25113 feltöltött kép
2018. december 10.egyedül járt itt
A Szedmák pincénél egy tarcali rendezvény alkalmával jártam április végén. Jók ezek a helyi minifesztiválok, mert nem kell előzetesen egyeztetni a borásszal, hanem bejárható a település legtöbb pincészete. Mivel autóval voltam, így csak egész keveseket kóstolgattam köpve, jó volt viszont, hogy tartottak musfröccsöt, no meg elvitelre is vásároltam a boraikból.
Szedmák Pince & Borház Tarcal - Étlap/itallapSzedmák Pince & Borház Tarcal - Étel/italSzedmák Pince & Borház Tarcal - Étel/italSzedmák Pince & Borház Tarcal - Étel/ital