Tarcali Csárda Tarcal

Aurora napok
Aurora Hotel Miskolctapolca

Tarcali Csárda Tarcal vélemények

Átlagos 2021. október 26.a párjával járt itt
Ebben az évben kétszer is jártam itt. Ha Nyíregyházára megyek útba esik. Alapvetően szépen berendezett, jó megjelenésű hely. Konyhája gyenge, ételei ízetlenek, néha nyers, nincsenek kellően átsütve, megfőzve.
Vélhetően szakácsa járatlan a konyhai tudományokban, cseréjét javaslom. Egyébként nem lenne rossz hely.
Kiváló 2021. augusztus 24., csoporttal járt itt
Csoportos kiránduláson itt ebédeltünk. Előre jeleztük a létszámotés hogy mit kérünk. Előleget kértek rossz tapasztalat miatt (érthető . . . ) . Gyors rugalmas, udvarias kiszolgálást kaptunk. Az ételek bőségesek, finomak voltak. ! A mellékhelyiség elfogadható volt. Parkolási lehetőség is bőven van busznak is.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2019. április 22.a párjával járt itt
A hely vonzó. Belülről egyszerű és kocsmahangulata van. Nagyon kedves, beszédes felszolgáló lányokkal. Helyi borválasztékuk azonban pocsék, így az ételek mellé ezen a vidéken inkább sört ajánlanék. Vagy más borvidék borát. Több napon keresztül nem érdemes idejárni, mert nem túl változatos az étlap. De laktató, finom, egyszerű. Alkalmi vacsoravendégként betérni megéri.
Tarcali Csárda Tarcal - Étel/italTarcali Csárda Tarcal - BelsőTarcali Csárda Tarcal - Étel/ital
Átlagos 2018. december 8.egyedül járt itt
A Tarcali csárdában voltam már valamikor a kétezer tízes évek elejen egy jeles borszakíróval meg egy református lelkészként dolgozó barátjával, de akkor nem ettünk semmit, met trakta után voltunk. Most ismét arra vetett a Sors, gondolkodtam, hogy üljek-e be ismét az Andrássy kúriába vagy a Degenfeldhez, végül a csárda mellett döntöttem.
Tarcali Csárda Tarcal - Külső képTarcali Csárda Tarcal - Étel/italTarcali Csárda Tarcal - Étel/italTarcali Csárda Tarcal - BelsőTarcali Csárda Tarcal - BelsőTarcali Csárda Tarcal - Étlap/itallapTarcali Csárda Tarcal - Étlap/itallapTarcali Csárda Tarcal - Étlap/itallapTarcali Csárda Tarcal - Étlap/itallapTarcali Csárda Tarcal - Étel/ital
Szörnyű 2018. május 1., kollégákkal járt itt
Ehetetlen íztelen minőség alatti ételek nem azt kaptuk amit kértünk iszonyú sokat vártunk rá szőr volt a kajában és egy kutya járkált ki be az étteremben. Pedig maga az étterem nagyon szép izléses kár érte, egy jó séf és személyzet csodákat tehetne vele.
Szörnyű 2017. október 23.a párjával járt itt
A hely rendben van,az étel viszont minősíthetetlen..a harcsa halászlé pagnasiusból van..a lé is ehetetlen.A tisza mellett,azt hiszem ezt egy étterem sem engedhetné meg magának..katasztrófa.Soha többé..másnak sem ajánlom. Ezért tényleg kár betérni..vagy a szakácsot kellene melegebb éghajlatra elküldeni..nem tudom..
Szörnyű 2017. augusztus 7.a párjával járt itt
Sok véleményt olvastam utólag a csárdáról, sajnálom, hogy nem előzetesen, mert akkor biztos, hogy még véletlenül sem járunk arra. A negatív kritikák nem oktalanok, melyeket több helyen olvashatóak különböző fórumokon, minden esetben a felszolgált étel minőségét kritizálják a "sorstársak" is.
Szörnyű 2016. augusztus 17.barátokkal járt itt
Hal ételeket rendeltünk, de se a halászlé, se a roston sült harcsa nem az volt, aminek az étlap szerint lennie kellett volna.
A hal azonosíthatatlan valami volt az ételekben, az egészet ott hagytuk.
A női mosdó tisztasága minősíthetetlen volt! Ez is intő jel lehetett volna számunkra a rendelés előtt.