Andrássy Rezidencia Wine & Spa Tarcal ★★★★★

Andrássy Rezidencia Wine & Spa Tarcal
Andrássy Rezidencia Wine & Spa TarcalAndrássy Rezidencia Wine & Spa Tarcal
Andrássy Rezidencia Wine & Spa TarcalAndrássy Rezidencia Wine & Spa Tarcal

Andrássy Rezidencia Wine & Spa Tarcal bemutatkozása

Wellness szálloda és borhotel ötvözete az Andrássy Rezidencia Wine és Spa Tarcalon, Tokaj-Hegyalja történelmi borvidékének szívében. Az ötcsillagos wellness szálloda magas színvonalon kínálja a vendégeknek a borgasztronómiát, a spa-kényeztetést és a minőségi vendéglátást.

gróf Degenfeld Kastélyszálló Tarcal - Napi árak félpanziós ellátással
Hétköznapi ajánlat - félpanziós ellátással
Kőkapu Vadászkastély Nagyhuta

Andrássy Rezidencia Wine & Spa Tarcal vélemények

Kiváló 2023. február 27.családjával járt itt
Átalakítás után nagyon szép lett ,a minőség nem változott.Kellemes zene a terekben, gyönyörű wellness,fiatalos személyzet,finom ételek.Jótt tett a változás a hotelnek.Hibátlan
Kiváló 2021. október 21.a párjával járt itt
Kényelem, tisztaság, szuper wellness és kifogástalan ételek. A finom borok már csak a hab a tortán.
Kiváló 2020. augusztus 5.a párjával járt itt
Már másodjára járunk itt. Semmit sem változott. Igényes,tiszta szobák,finom ételek,ami szerviz tányéros vacsorát foglal magába. Választékos reggeli,finomságokkal. A wellnessrészleg kiemelkedő. szuper ,jó hőfokú úszómedence,szaunák,gőz,többféle élményzuhany,merülőmedence,jég,stb. Reggel 8-20-ig nyitva,reggel melegre fűtre nyitásra. A barlang részén élményelemek a meleg vízben. Minden korosztálynak szuper!
Kiváló 2019. június 5.a párjával járt itt
Feleségemmel töltöttünk itt el egy hétvégét. A szállodáról csak jót tudok elmondani. Tágas, nagyon kényelmes szoba várt minket, ásványvíz és aprósütemény bekészítéssel, ajándék koncertjeggyel. A wellness részleg az egyik legjobb azok közül, ahol jártunk eddig, különösen a barlangfürdő és a szaunavilág tetszett.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 18 városban járt márNépszerű író - 23 hasznos szavazat
Kiváló 2019. május 22.a párjával járt itt
Párommal egy rövid hétvégét töltöttem el a hotelben. A fényképek a szállodáról nem hazudnak. Valóban ezek fogadtak bennünket: stílusos recepció, hangulatos korhű tiszta, kényelmes szoba,téglaberakásokkal, kovácsoltvas lámpákkal, díszítőelemekkel régiesített étterem.
Kiváló 2019. február 21.a párjával járt itt
A környék barátságos,tiszta,a szálloda a falu közepén kiemelve található,egyszerű kúria kívülről- de belülről őrzi a család fényképeit,a felmenők fotóit,a korhűen berendezett bútorokkal nagyon kellemes,de még sem múzeumi látványt nyújt. A szobák tiszták és egyszerűek és nagyon tágasak. A matrac kiváló,az ágy kényelmes.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 33 városban járt már3 évnyi aktív tagság
Kiváló 2019. január 27.a párjával járt itt
Félpanziós csomagot kértünk a hétvégére, bőséges volt mind a reggeli mind a vacsora, a vacsoránál háromféle menüből lehet választani. Számunkra tökéletesen megfeleltek a választott ételek. A szuperior szoba kényelmes, tiszta és nyugalmat árasztó volt. Az ágyuk kifejezetten kényelmes!
2019. január 12.barátokkal járt itt
Mielőtt ide mentünk, sok véleményt elolvastam. Volt közöttük nem egy, amelyik azt hangoztatta, ez nem ötcsillagos. De mi az objektív kritériuma egy 5*-os szállodának? Én szubjektív vagyok, az érdekel, hogy éreztem magam adott helyen. Nem szeretnék arról vitatkozni, hogy 5*-nak jár-e fedett parkoló, miközben több száz éves pince húzódik alatta.
Bronz fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Gyenge 2019. január 5.barátokkal járt itt
Lelakott, lepukkant . . szebb napokat látott szálloda, ami még a 4 csillagot is csak alulról súrolja. Egyetlen mentsége, hogy a konyha azért teszi a dolgát, az ételek minősége kielégítő. Az összes többi kritikán aluli. Szembetűnő a sok elkoszolódott felület, valamint az elhasználódott berendezési tárgyak vágyölő sokasága.
Andrássy Rezidencia Wine & Spa Tarcal - BelsőAndrássy Rezidencia Wine & Spa Tarcal - BelsőAndrássy Rezidencia Wine & Spa Tarcal - BelsőAndrássy Rezidencia Wine & Spa Tarcal - Belső
2018. február 22.családjával járt itt
A hotel 2017 szilveszteri csomagját vettük igénybe, 3 éjszakát töltöttünk el, beleértve a szilvesztert is. A hotel tisztasága kifogástalan volt, a személyzet is nagyon kedves volt és tényleg mindent megtettek, hogy a vendégek elégedettek legyenek. A Wellness részleg is kellemes volt. A barlangfürdő nagyon ötletes, csak levegőtlennek éreztem többször.