Öreg Favágó Kocsmája Tarján

Hotel Árpád Tatabánya

Öreg Favágó Kocsmája Tarján vélemények

2055
Kiváló 2023. április 11.a párjával járt itt
Próbálkoztunk napokon keresztül ezzel meg azzal különféle városokban, valami kis (vagy nagy) problémánk azért mindenhol akadt. A múlt hét bajnoka viszont elsöprő fölénnyel az Öreg Favágó! Kellemes, bajor stílusú ház, már kintről is hangulata van. Az mondjuk megtorpantja az embert, hogy addig ne lépj be amíg az alábbi dolgokat meg nem jegyzed, hogy.
Öreg Favágó Kocsmája Tarján - Külső képÖreg Favágó Kocsmája Tarján - EgyébÖreg Favágó Kocsmája Tarján - EgyébÖreg Favágó Kocsmája Tarján - BelsőÖreg Favágó Kocsmája Tarján - EgyébÖreg Favágó Kocsmája Tarján - Étel/italÖreg Favágó Kocsmája Tarján - Étel/italÖreg Favágó Kocsmája Tarján - Étel/italÖreg Favágó Kocsmája Tarján - Étel/italÖreg Favágó Kocsmája Tarján - MosdóÖreg Favágó Kocsmája Tarján - MosdóÖreg Favágó Kocsmája Tarján - EgyébÖreg Favágó Kocsmája Tarján - BelsőÖreg Favágó Kocsmája Tarján - BelsőÖreg Favágó Kocsmája Tarján - Külső kép
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt márNépszerű író - 23 hasznos szavazat
Kiváló 2022. május 22.gyerekekkel járt itt
Kellemes környezet, kedves kiszolgálás, ízletes és hatalmas mennyiségű ételek. A várakozás alatt finom előétellel kedveskednek, ez igazi meglepetés volt. Kiváló étterem.
Kiváló 2021. szeptember 10.a párjával járt itt
Feleségemmel egy motoros túra alkalmával tértünk be ebédelni, ami már majdnem vacsora volt. A hely hangulatos Bajor zene, kedves kiszolgálás és böséges igényesen tálalt ízletes ételeket kaptunk. Melepetés volt az előétel.
Nagyon elégedettek voltunk.
Öreg Favágó Kocsmája Tarján - EgyébÖreg Favágó Kocsmája Tarján - Egyéb
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 46 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelő3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 120 feltöltött kép
Kiváló 2021. május 15.barátokkal járt itt
Nagyon kedves kis bajor étterem. A felszolgálók népviseletben az egész étterem hangulata olyan igazi bajor. Az ételek hatalmas adagok de emellett nagyon finom, ízletesek. Friss, fűszeres, minden éppen olyan hőfokon és olyan állagban ahogy kell. Az italok is nagy választékban jelennek meg. A kiszolgálás kedves, gyors, precíz.
2020. március 8.családjával járt itt
A lányom és a vejem születésnapjuk megünneplésére kaptunk meghívást. Nagyon örültem neki, hogy itt tartották, mert régebben már megtetszett ez az étterem, a neten találtam rá. Ebéd előtt bowlingozás volt. Ez alatt rendeltük meg a kiválasztott ételeket. Jó ötletnek tűnt, hogy a játék befejeztével egyből ehetünk.
Öreg Favágó Kocsmája Tarján - Étel/italÖreg Favágó Kocsmája Tarján - BelsőÖreg Favágó Kocsmája Tarján - Étel/ital
Kiváló 2019. június 17.családjával járt itt
Már többször jártunk az étteremben, hol a családdal, hol ketten a Párommal. Sosem csalódtunk sem az ételekben, sem a hangulatban. Legutóbbi alkalommal ment ám a dínom - dánom, zene hangulat fergeteges volt.
Öreg Favágó Kocsmája Tarján - BelsőÖreg Favágó Kocsmája Tarján - Étel/italÖreg Favágó Kocsmája Tarján - Belső
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 40 városban járt már2 évnyi aktív tagság
2019. február 25.családjával járt itt
Már nem először jártam itt ,talán harmadszor azt hiszem. Sokan voltak mint minden hétvegén, ezért előre foglaltunk asztalt hogy biztosra menjünk. 4 tagú társaság voltunk,természetesen éhesen;)A pincér gyors volt,de az ételre sokat vártunk mivel szinte telt ház volt már délbe. Sokféle minőségi csapolt sör van- ez pozitív.
Öreg Favágó Kocsmája Tarján - Étel/ital
Kiváló 2018. november 12.barátokkal járt itt
Kellemes környezetben, hegyes-dombos vidéken, melyet bringával is szívesen bejár az ember, útközben megéhezik és éhesen betér ebbe a kis gyöngyszem vendéglőbe. . . Megtalálható a választékban a könnyebb étel választék pl. hal, de a nehezebb ételeket imádók csülköt is találnak az étlapon. Az ízek kitűnőek, a kiszolgálás kedves. Mindenki próbálja ki! ! !
Kiváló 2017. augusztus 22.a párjával járt itt
A hely kellemes, nekem még bajornak is tűnt. Az ételek finomak, az adagok bőségesek. Nem csak bajor dolgok vannak. Hat féle csapolt sör. Kiszolgálás kedves és készséges. Örülök, hogy betévedtünk, vissza fogunk menni. Eredetileg máshova akartunk menni, de az zárva volt, így a legközelebbi helyre mentünk a GPS alapján. Végül nagyon kellemesen meglepődtünk.
Öreg Favágó Kocsmája Tarján - Külső képÖreg Favágó Kocsmája Tarján - Külső képÖreg Favágó Kocsmája Tarján - Belső
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. október 3.családjával járt itt
Màr hallottunk a helyről,gondoltuk megkóstóljuk . . . . nagyon szép környék,hàla az égnek nem voltak sokan. Bajor kocsma, több helyi ètelt ill. italt is kóstólni lehet. ;-)többfèlèt rendeltünk,s mîg vàrakoztunk kaptunk kóstolót is a helyi specialitàsból .
Öreg Favágó Kocsmája Tarján - EgyébÖreg Favágó Kocsmája Tarján - Étel/italÖreg Favágó Kocsmája Tarján - Étel/italÖreg Favágó Kocsmája Tarján - Étel/italÖreg Favágó Kocsmája Tarján - Étel/italÖreg Favágó Kocsmája Tarján - Étel/ital