Hotel Kristály & Esterházy Étterem Tata

Hotel Kristály & Esterházy Étterem Tata
Hotel Kristály & Esterházy Étterem TataHotel Kristály & Esterházy Étterem Tata
Hotel Kristály & Esterházy Étterem TataHotel Kristály & Esterházy Étterem Tata

Hotel Kristály & Esterházy Étterem Tata bemutatkozása

Éttermünk patinás boltívei megidézik a barokk kor történelmi hangulatát. Választékunk tükrözi a hagyományok iránti elkötelezettségünket a gasztronómiai trendek követése mellett. Számos saját rendezvényünk mellett gyakran válunk részeseivé a családok, baráti társaságok jeles napjainak a nálunk zajló esküvők, születésnapok, keresztelők, találkozók alkalmával.

Kristály Imperial Hotel Tata - Kristály wellness
Kedvezményes kikapcsolódás Zsámbékon
Szépia Hotel Zsámbék

Hotel Kristály & Esterházy Étterem Tata vélemények

Kiváló 2022. szeptember 6.a párjával járt itt
A barokk kor hangulatát idéző Esterházy étterem Tata központjában, az impozáns Kristály Imperial hotelben található. Érkezésünkkor kedvesen fogadtak a pincérek. Az ízletes ételeket svédasztalról lehetett fogyasztani. A menüsor a tavaszi ízek jegyében lett összeállítva, így domináns szerepet kaptak a spárgából és az eperből készült finomságok.
Hotel Kristály & Esterházy Étterem Tata - EgyébHotel Kristály & Esterházy Étterem Tata - Egyéb
Kiváló 2018. augusztus 17.a párjával járt itt
Az első ottjártunk karácsony másnapjára esett, amikor váratlanul színházból jövet úgy döntöttünk, betérünk egy vacsorára. Nem voltunk szálló vendégek illetve foglalásunk sem volt mégis szívélyesen fogadtak minket. Étlapról választottunk,fogyasztási áraik egy 4 csillagos szállodához mérten volt meghatározva.
Hotel Kristály & Esterházy Étterem Tata - Belső
Kiváló 2015. március 6.családjával járt itt
Tata egy gyönyörű város és a Kristály valóban egy kristály a város szívében. Elegáns, exkluzív hely és mégsem szálltak el az árak. Kitűnő konyha, remek, udvarias felszolgálás. Nagyszerű hangulatot kölcsönös az elegancia. Egyszerű megközelítés. Elérhető luxus minden korosztálynak és rétegnek. Ha Tatán jár az ember, nem szabad kihagyni!
Átlagos 2013. augusztus 1.családjával járt itt
2013. áprilisában két éjszakát töltöttünk a Kristály Imperial Hotelban. Mivel a közelben lakunk, és Tatán is sokat tartózkodunk, nem ismeretlen a szálloda, bár soha nem gondoltuk, hogy ilyen közeli helyen pihenjünk. A recepción a kedves fogadtatás után beálltunk a mélygarázsba.
Kiváló 2013. május 4.barátokkal járt itt
Nagyon szép a hotel, a személyzet, a kiszolgálás és a félpanzió is kitűnő. A wellness igényes, nagyon kellemes. A hotelen kívül a város is nagyon tetszett. Nagyon szép időnk volt sokat sétáltunk, a tavak körül. A hotel udvara különösen hangulatos, igazán jól esett ott elfogyasztani a vacsoránkat. A szökőkút gyönyörű.
Hotel Kristály & Esterházy Étterem Tata a térképen
2890 TataAdy Endre út 22.
• légkondícionált helyiség • akadálymentes • csoportokat szívesen fogad • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • zártkörű rendezvény lehetősége
H-P
Szo-V