Kalóz Fregatt Étterem Tata

Kedvezményes kikapcsolódás Zsámbékon
Szépia Hotel Zsámbék

Kalóz Fregatt Étterem Tata vélemények

Szörnyű 2022. október 15.gyerekekkel járt itt
Több éve járunk ebbe az étterembe. A színvonal hatalmasat esett, a kiszolgálás pocsék lett. Ma este ott vacsoráztunk 2 gyerekkel. A férjem steaket kért médiumra sütve. Már ez se sikerült a fő étkezés befejeztével kértük, hogy csomagolják el az ételt ( a lányom csak bele túrt a lazacba máshoz hozzá se nyúlt szóval egy komplett étel volt és én is meghagytam a felét).
Kiváló 2022. augusztus 6.gyerekekkel járt itt
Kötelező eleme a tatai látogatásunknak. Az ételek színvonala évek óta magas, az árak nem szálltak el, a kiszolgálás gyors és kedves. Mindenképpen érdemes asztalt foglalni,folyamatosan sokan vannak.
Kiváló 2020. augusztus 6.barátokkal járt itt
Pozitív élményekkel jöttünk ki a barátnőmmel egy spontán péntek esti vacsiról. Asztalfoglalásunk nem volt, a pincér azonnal kedvesen fogadott minket és asztalt kínált. A rendelésünket követően, a vacsora után és közben is többször megkérdezte hogyan érezzük magunkat, ízlik-e a vacsora. Imponált az udvariassága, amit köszönünk. Az ízvilág nagyon bejött, finom volt az étel, jó hangulatú a hely.
Kiváló 2019. július 30.gyerekekkel járt itt
Nagyon hangulatos hely, minden megfelelt a korábban olvasottoknak. Az ételek finomak,kifejezetten jó áron. Az étterem belseje nagyon hangulatos,kedvesek a felszolgálók és elég gyorsan meg is kaptuk az ételeket. A 2 személyes tál elég volt 2 felnőttnek és 1 gyereknek. A hely minőségét mutatja,hogy hétköznap délben is hamar megtelt. Visszatérünk még.
Kiváló 2018. szeptember 10.a párjával járt itt
Egy szombat kora délutánon mentünk be az étterembe. Készségesen fogadtak minket, hely bőven akadt, hiszen jó idő volt, a teraszt is igénybe lehetett venni. Azonnal jött a pincér, ahogy helyet foglaltunk. Sajnos az egyikőnk által rendelt étel elfogyott, mert aznapra csak két adag vaddisznóval készültek, így mást kellett választani, de az is finom és kiadós volt.
Kalóz Fregatt Étterem Tata - Étel/ital
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 40 városban járt már2 évnyi aktív tagság
2018. július 13.családjával járt itt
Ahogy írtam a címben nincs csalódás évek óta ismerem a helyet mivel közel van évente párszor meglátogatjuk és mindig elégedettek vagyunk
Néha(inkabb gyakran) sokan vannak (főleg télen,amikor nincs a terasz)az picit zavaró ,de hat nem lehet mindig nyár és jo idő. Bent igen sötet van azt én nem annyira szeretem de ettől még egyedi és hangulatos a belső tér .
2017. szeptember 16.családjával járt itt
Családdal tértünk be egy hosszú autós út során az étterembe, foglalásunk nem volt, de a kerthelyiség és egy benti szabad asztal között választhattunk, a hűvösebb idő miatt az utóbbira esett a választásunk. Hogy jól működik a hely, jól bizonyítja, hogy szinte telt ház volt. Csak főételeket kértünk, három lazacot, burittót és tortillát.
Kiváló 2017. augusztus 10.barátokkal járt itt
Barátokkal voltunk ebédelni. A pincérnő nagyon kedvesen, segítőkészen vette fel a rendelést, még a lisztérzékeny társunknak is tudott javasolni többféle ételt. A felszolgálás gyors volt, bár sokan voltak az étteremben. Az ételek ízletesek, ránézésre tetszetősek, az adagok pont megfelelőek.
Nem olcsó hely, de nagyon rendben van.
Csak ajánlani tudom!
Kiváló 2017. június 27.a párjával járt itt
Tatai nyaralásunk alatt tértünkbe ide és nem csalódtunk. Egyrészt nagyon hangulatos a kialakítása az étteremnek! ! !
Másrészt nagyon finoman főznek. A kiszolgálás gyors és barátságos.
Mi a kerthelyiségben ültünk ami árnykos és csendes volt.
Az illemhely is nagyon tiszta volt és végre ott volt zár az ajtón! ! !
Csak ajánlani tudom mindenkinek aki egy jót akar enni egy hangulatos helyen.
Kalóz Fregatt Étterem Tata - Étel/italKalóz Fregatt Étterem Tata - Étel/italKalóz Fregatt Étterem Tata - Étel/italKalóz Fregatt Étterem Tata - Étel/ital
Kiváló 2017. április 18.barátokkal járt itt
Tökéletes hely egy nyugodt, romantikus vacsorához a pároddal, vagy egy családi, beszélgetős ebédhez. A kiszolgálás nagyon kedves, és segítőkész. A hely nagyon rendezett, tiszta és hangulatos. Az életek nagyon finomak, nagyon nagy a választék, és sok különleges ételt is lehet kóstolni, amit szerintem nem mindenhol találunk meg.