Mahagóni Étterem Tata

2024.06.14-ig
Portobello Hotel Esztergom

Mahagóni Étterem Tata vélemények

Szörnyű 2024. február 4.családjával járt itt
Sajnos kertünk egy 3 személyes tálat amin mindenből volt 1-2 db semmiből nem volt 3. Azt hazudta pincér mindenből egy adag van nézzem meg étlapot ott nincs semmi feltüntetve . Mikor felhívtam elmondom a problémámat a pincér letette a telefont . Soha többet oda nem megyünk . Kb egy fő lakik jól vele .
Mahagóni Étterem Tata - EgyébMahagóni Étterem Tata - EgyébMahagóni Étterem Tata - Egyéb
Átlagos 2023. július 1.a párjával járt itt
Kedves kiszolgálás, erősen zsúfolt hely. Régen finom ételek, ma kiábrándító volt.
Pizzát kértünk elvitelre, de kiábrándító volt, soha többé nem rendelünk ott. 2800 Ft ért messze nem ezt várnám. A tészta köszönő viszonyban sincs egy korrekt tésztával, a feltét kevés, ízetlen. Kritikán aluli.
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 13 városban járt már
Szörnyű 2023. március 24.családjával járt itt
A vendég fogadás nem volt barátságos. A pincér hölgynek akivel először találkoztunk és köszönés után mondtam hogy ebédelni szeretnénk - világfájdalma lehetett. Lerítt hogy a háta közepére sem kívánt minket. . . Szerencsére az ital rendelést más, mosolygós, kedves hölgy vette fel és szervírozta.
Kiváló 2022. június 27.egyedül járt itt
Tegnap azaz 2022.06.26-án rendeltem tőlük egy 32 cm-es pizzát. Mondtam a telefonba,hogy kb mikor megyek érte. Hamarabb ott voltam és már kész is volt a pizza. Jó meleg volt jól megvolt pakolva.
Kiváló 2021. március 14.családjával járt itt
Először egy családi ünnepség alkalmával voltunk az étteremben, telefonon előre megrendeltük a két személyes Mahagóni tálakat, a megbeszélt időpontban nagyon kedvesen fogadtak bennünket, bármit kértünk még pillanatok alatt megkaptuk. Épp ezért egy születésnapra is innen rendeltünk online, a megbeszélt időpontban hozta a futár az ételt, friss, meleg volt, gusztusosan becsomagolva. Köszönjük és nyugodt szívvel tudom ajánlani!
Kiváló 2020. szeptember 1.gyerekekkel járt itt
Ár érték arányban teljesen kiváló! ! Nem a legmodernebb a hely, de nagyon nem is retró mint sokan írják! De az ételek, az árak, a kiszolgálás színvonala sem marasztalható el! Igen ez, nem egy fine dining étterem, itt azoknak a helyeknek a tányérjait visszaküldenék úja mosogatni! ! ! Aki arra vágyik annak Tata városában van egy pár másik hely ha szétnéz.
Gyenge 2020. március 11.barátokkal járt itt
Tatai kirándulás alkalmával ebédeltünk a Mahagóni étteremben. Az ételek igen átlagosak, a kacsa combhoz kiszolgált burgundi mártásnak köze sem volt az eredetihez, az volt az érzésünk, hogy valamilyen bolti mártást kaptunk. A somlói kifejezetten rossz volt.
Kiváló 2018. augusztus 20.gyerekekkel járt itt
Ha erre visz utunk ebbe az étterembe is szeretünk betérni. Az ételek elfogadható áron, gazdag választékkal, bőséges kivitelben nyújtanak gasztronómiai kalandozást az ízek világában. Kiváló minőségű pizza választékaikon túl, a magyar konyha színe-java is fellelhető étlapjukon. A kiszolgálással is elégedettek voltunk.
Szörnyű 2018. augusztus 20.a párjával járt itt
Észre se vették, hogy vendégek vagyunk. Az asztalok nem voltak leszedve, Ott ültünk több, mint negyed órát a koszos poharak és ételmaradékok kozött. egy asztal sem volt leszedve. A velünk együtt érkező házaspárt 2 gyerekkel kiszolgálták. Minket nem. Ez sajnos már a második eset volt ugyan ezzel a nővel.
Kiváló 2017. augusztus 26.gyerekekkel járt itt
Fiammal ültünk be ebédelni, ő pizzát rendelt én pennét, ittunk egy-egy üdítőt. A kiszolgálás gyors volt, az ételek finomak, az italok hidegek. A pizza 30cm-es, vékony tésztájú, bőséges feltéttel, a penne adag akkora, hogy alig bírtam megenni. Hangulatos kis hely, bár elég forgalmas. A parkolás egyszerű, szinte a bejáratnál. A mellékhelyiség is tiszta volt. Az árak átlagosak. Ajánlom mindenkinek!
Mahagóni Étterem Tata a térképen
2890 TataAdy Endre út 28.
• SZÉP Kártya elfogadás
H-Sze