Pikant Étterem Tata

Kedvezményes kikapcsolódás Zsámbékon
Szépia Hotel Zsámbék

Pikant Étterem Tata vélemények

Kiváló 2022. augusztus 5.barátokkal járt itt
Szülinapot ünnepelni érkeztünk a Pikantba egy szombat este. Bent kaptunk asztalt, ami egy nagyon hangulatos teremben volt megterítve. Teltház révén nagy volt a nyüzsgés, de nem zavaró. A pincér, aki velünk foglalkozott nagyon kedves volt, akármennyi kérdésünk volt, ő szívélyesen válaszolt.
Pikant Étterem Tata - EgyébPikant Étterem Tata - EgyébPikant Étterem Tata - Egyéb
Gyenge 2022. február 24.a párjával járt itt
Jó hangulatban érkeztünk az étterembe, éhesen. Nem voltak nagy elvárásaink, bár az árakat látva azért volt egy bizonyos színvonal, amit elvártunk volna. Először is: iszonyú sokat kellett várni az ételre. Másodszor: a választék sem volt igazán nagyszerű, kizárólag nehéz, zsíros, fűszeres ételek, igazán jó könnyebb fogást nem is találtunk.
Kiváló 2021. október 27., csoporttal járt itt
Édesanyám 70. születésnapját ünnepeltük, voltunk 15-en, gyerekek, felnőttek vegyesen. Étlapról rendelt mindenki, de így is gyorsan kihozták. Nagyon előzékeny, segítőkész személyzet, az étel kitűnő. A hely hangulata nagyon jó. Azóta voltam ott külföldi vendéggel is, szintén nagyon elégedettek voltunk. Nem olcsó, de megéri az árát. Visszatérő vendégek lettünk.
2055
2019. december 1.a párjával járt itt
Ma a libák miatt, amelyek ilyenkor gyülekeznek Tatán a tóban, erre a helyre találtunk. Én nem ismertem korábban, és sétálva a többféle vendéglátóhely előtt, még ez volt valamennyire szimpatikus. Gondoltam, amolyan turista-etető. De nem! Ismerjük el, kellemes meglepetés volt, belül sokkal igényesebb, tartalmasabb a hely a vártnál.
Pikant Étterem Tata - Külső képPikant Étterem Tata - Étlap/itallapPikant Étterem Tata - Külső képPikant Étterem Tata - BelsőPikant Étterem Tata - BelsőPikant Étterem Tata - Étel/italPikant Étterem Tata - Étel/italPikant Étterem Tata - Étel/italPikant Étterem Tata - Étel/italPikant Étterem Tata - BelsőPikant Étterem Tata - Külső képPikant Étterem Tata - Belső
Kiváló 2019. május 18.a párjával járt itt
Már többször jártam az étteremben, mindig alig kaptam helyet. Valami oka biztos van. Én szívesen visszamegyek, ha arra járok. Az étterem tiszta. A személyzet udvarias. Gyors kiszolgálás, friss étellel. A gazdag húslevesem átlátszó, tényleg gazdag tartalommal, forrón került elém. A különleges kétszemélyes tálamat,nem tudtuk eltüntetni, akkora adag volt.
Átlagos 2017. augusztus 18.családjával járt itt
Erős közepest tudnék adni. Egy átlagos kis étterem. Pizza volt jobb. Rántott hús sült krumpli, marhapörkölt, rántott saj a szokásos. Ehető, de semmi különös.
Szörnyű 2016. november 28.gyerekekkel járt itt
A sokszor jártunk már itt, de a nyitást követő pár év színvonalát már meg sem közelíti, ez látszik abból is, hogy annak idején szinte mindig telt házzal ment fix pincér gárdával, és csak foglalásra volt hely, az ár érték arány pedig remek volt. Mára a helyzet megváltozott,mára a fentebb leírtakból már semmi sem igaz, maradt a hangulatos hely és kész.
Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. augusztus 2. járt itt
Finom ételek, kedves pincérek, figyelmesek nagyon a vendégekkel. Aki Tatán jár érdemes betérni.
Kiváló 2015. június 29.a párjával járt itt
Férjemmel voltam vacsorázni ezen a helyen. Már régebben jártunk itt, de szép idő volt most és gondoltuk összekötjük a vacsorát egy tóparti sétával is. Az étteremben kedvesen fogadtak a pincérek, két asztal közül választhattunk mert a többi foglalt volt már. Az előételt hamar kihozták, de a főételre se kellett sokat várni. A limonádéjuk nagyon finom. Halászlevet ettem nagyon nagyon jó volt! ! !
Kiváló 2015. április 1.a párjával járt itt
A barátommal mentünk el vacsorázni, megünnepelni a születésnapját. Hát egy csodálatos 2 órát töltöttünk el, hála az étteremnek és a személyzetnek. Teljesen elégedettek voltunk a hellyel, mert nem csak hogy istenien finom volt az étel, a kiszolgálás is nagyon gyors volt és udvarias. Az előételt hipergyorsan megkaptuk, de a főételre sem kellett sokat várnunk, sőt.