Platán Restaurant & Café Tata

Kedvezményes kikapcsolódás Zsámbékon
Szépia Hotel Zsámbék

Platán Restaurant & Café Tata vélemények

Szörnyű 2020. július 1.gyerekekkel járt itt
Nem enni készültünk, de egy kis ennivaló belefért volna. Sajnos a szakács már sehol nem volt szombaton 20. 30kor viccesnek találtuk, ittunk 3 eper limonádét, cukormentesen kértük, de nem azt kaptuk+volt egy gyümölcsös tejbegríz, és fizettünk 5000ft körüli összeget.
Kiváló 2019. május 19.egyedül járt itt
Az egyik legjobb vidéki fine dining étterem hazánkban, a csodálatos Tatai-tó partján a romantikus tóparti sétányon, a vár közelében. Az első látogatás nekem sem sikerült jól, mivel aznapra csak hirdették az ebédmenüt, de a valóságban nem volt elérhető. A panaszomat azonban nagyon profin és korrekt módon, mondhatni gálánsan kezelték.
Platán Restaurant & Café Tata - Étel/italPlatán Restaurant & Café Tata - Étlap/itallapPlatán Restaurant & Café Tata - BelsőPlatán Restaurant & Café Tata - Étel/italPlatán Restaurant & Café Tata - Étel/italPlatán Restaurant & Café Tata - Étel/italPlatán Restaurant & Café Tata - Étel/italPlatán Restaurant & Café Tata - Étel/italPlatán Restaurant & Café Tata - Étel/italPlatán Restaurant & Café Tata - Étel/italPlatán Restaurant & Café Tata - Étel/italPlatán Restaurant & Café Tata - Étel/italPlatán Restaurant & Café Tata - Étel/italPlatán Restaurant & Café Tata - Étel/italPlatán Restaurant & Café Tata - Étel/italPlatán Restaurant & Café Tata - MosdóPlatán Restaurant & Café Tata - Étel/italPlatán Restaurant & Café Tata - BelsőPlatán Restaurant & Café Tata - Étlap/itallapPlatán Restaurant & Café Tata - Étel/italPlatán Restaurant & Café Tata - Étel/italPlatán Restaurant & Café Tata - Étel/italPlatán Restaurant & Café Tata - Külső képPlatán Restaurant & Café Tata - Külső képPlatán Restaurant & Café Tata - Külső képPlatán Restaurant & Café Tata - BelsőPlatán Restaurant & Café Tata - Külső képPlatán Restaurant & Café Tata - Külső képPlatán Restaurant & Café Tata - Étlap/itallapPlatán Restaurant & Café Tata - Étlap/itallapPlatán Restaurant & Café Tata - Külső képPlatán Restaurant & Café Tata - Külső képPlatán Restaurant & Café Tata - BelsőPlatán Restaurant & Café Tata - BelsőPlatán Restaurant & Café Tata - Külső képPlatán Restaurant & Café Tata - Külső kép
Kiváló 2018. november 10.a párjával járt itt
Egészen kiváló ebédben volt részünk, nagyon figyelmes felszolgálással.

Az étvágygerjesztőként felszolgált olívaolajnál finomabbat még nem ettem. A hozzá adott kenyér is egészen fantasztikus volt.

Soha ilyen finom bécsi szeletet még nem evett a párom.

Az én kacsám is szuper volt. Kívül ropogós, belül omlós.

Alkoholt nem fogyasztottunk, de a borok ára igen húzós volt.
Szörnyű 2017. november 5.családjával járt itt
Családdal egy szombat du tértünk be egy kávéra-üdítőre-sütire a Michelin csillagos étterembe-kávézóba, hisz nyári időszakban a teraszon sokan tették ugyanezt. Az első meglepetés akkor ért minket, amikor közöltük h mit fogyasztanánk. Mondta a kedves személyzet, a nyilvánvalóan meglévő üres és nem foglalt asztalok ellenére, hogy átkísérnek minket oda, ahol ezt a rendelést elfogyaszthatjuk.
2017. augusztus 26.a párjával járt itt
Szeretünk finomakat, de kicsit hagyományosabb ételeket enni. A párom nem lakott jól, a tatár sem volt a legízletesebb, amit eddig ettünk. A desszertekért külön be kellett menni, megjegyezni, és az asztalhoz visszaülve elmondani mit kérünk. A terasz, a tó látványa szép, de legközelebb mást is kipróbálunk ezen a környéken.
Kiváló 2017. június 14.egyedül járt itt
Pesti István neve fogalom a szakmában. Egyike volt a kreatív, úttörő séfeknek, akik már a kétezres években egyedi, művészi tányérokat tettek le a vendégek elé. Nem egyszer nevezték a legszebben tálaló magyar séfnek. Jómagam a Bábel nevű étteremben kóstoltam először ételeit, közel tíz esztendeje, azóta igyekeztem minden állomáshelyén meglátogatni.
Platán Restaurant & Café Tata - Étel/italPlatán Restaurant & Café Tata - EgyébPlatán Restaurant & Café Tata - Külső képPlatán Restaurant & Café Tata - Étel/italPlatán Restaurant & Café Tata - Étel/italPlatán Restaurant & Café Tata - Étel/italPlatán Restaurant & Café Tata - Étel/italPlatán Restaurant & Café Tata - Étel/ital
Kiváló 2017. május 13., kollégákkal járt itt
Nem szokásom értékeléseket írni, de az élmény olyannyira lenyűgözött, hogy kivételt tettem: 2017. májusában pénteken dél körül érkeztem néhány kollégámmal az étterembe,mivel szép napsütéses idő volt a tóparti teraszra kértem asztalfoglalást. Messzebbről jöttünk, Dunakeszire is eljutott az étterem kimagasló hírneve.
Kiváló 2016. szeptember 19. járt itt
Először szűkösnek tűnt a hely, ezért jó is volt hogy nem voltak túl sokan. Nagyon barátságos a berendezés, és kiváló a kiszolgálás. A választék ugyan nem nagy, de remekül vannak elkészítve az ételek. Csirkemellet ilyen finoman elkészítve azóta sem ettem. A desszerteknél külön örültem, hogy a cukorbetegekre is gondoltak.
Szörnyű 2016. augusztus 19.gyerekekkel járt itt
Cifra nyomorúság! ! ! Tipikus esete a teátrális külcsín és gyalázatos belbecs találkozásának. Semmitmondó, még jó indulattal is "szegényesnek" nevezhető, gusztustalan megjelenésű (fénymásolt) "Étlap" ! A produkált étel pedig,. . . hát sokat láttam már, de, hogy a párolt(! ) és nem sült(! ) kacsa comb felső-comb részéről levágják a felét.
Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Gyenge 2016. augusztus 2.barátokkal járt itt
Az hogy kb 5 féle ételből lehet választani az hagyján de mikor a pincér azt mondja még abból a kevésből is hogy ez nincs azt ne azért az durva. Azért két féléből még volt lehetőségem választani. Abszolut nem az én izlésvilágom! Magyarul nem ízlett semmi. Pocsék leves , pocsék második, émelyítően édes desszert. Köszi legközelebb kihagyjuk.