Pomodoro Étterem & Pizzéria Tatabánya

12.23-27.
Hotel Árpád Tatabánya

Pomodoro Étterem & Pizzéria Tatabánya vélemények

Kiváló 2022. november 11.egyedül járt itt
Sokadjára fordulok meg itt hétköznap ebédidőben. Kiváló a napi menüjük is, de a rendes éttermi választék is pompás. Eddig csak kifogástalanul ízletes kajákat kaptam
2022. július 26., kollégákkal járt itt
Legtöbbször menüket és pizzákat szoktunk a Pomodorotól rendelni. Az én személyes kedvencem a négysajtos pizzájuk, isteni finom - szinte mindig azt rendelek, ha pizzáról van szó. De ettem már innen gyrost, és Pomodoro tálat is. Bőséges, megéri innen rendelni. Volt, már hogy 1-2 menüben csalódtunk, pl. ami az adagot illeti. . . de nem mondanám hogy sokszor előfordult.
2020. szeptember 9.a párjával járt itt
Bevallom az új fiatal szakács mentem újra,mert hallottam hogy változás volt és gondoltam megnézem hogy ez jo vagy rossz irányba történt e:)Nos hétfő délutan volt alig voltak vagyis senki,de mikor beültünk elkezdtek jönni és hirtelen 4 asztal is lett a teraszon velünk együtt:)Mivel a pincérek unatkoztak a nagy semmitől ,így gyorsan kiszolgáltak minket és másokat is.
Átlagos 2019. július 2.gyerekekkel járt itt
Nos hétköznap 11 kor rendeltem egy menüt az utca túl oldalára ,ez tartott nekik 2 órába hogy áthozzák hidegen . . . vicc az egész ,tudom tömeg van mindenki éhezik. soha többé! inkább főzök vagy bármi hideg kaja jo lesz
eddig is utáltam rendelni ezután sem fogok ,kivételes eset volt éhes gyerekem kérte . . magamba bízok. .
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2019. április 1.családjával járt itt
Az ételek nagyon finomak voltak, a kiszolgálás gyors volt. Kedves pincérek. Ami nem tetszett, hogy amikor fizettünk pincér elment, otthagyta a számlát és nem várta meg hogy kérünk e visszajárót vagy sem. Ez furcsa kicsit. Ilyenkor mi a teendő? Várjunk amíg visszatér ha számítunk visszajáróra? Vagy hagyjuk ott a pénzt a számla mellett? Furcsa szokás :)
Kiváló 2018. szeptember 2.családjával járt itt
Nem először, de nem is utoljára voltam itt. Legutóbb születésnapot ünnepeltünk e vendéglátóegység kerthelyiségében. Kiváló ételek és italok mellett kellemes órákat töltöttünk itt el. A kiszolgálás is a megszokott udvarias. közvetlen és gyors volt.
Átlagos 2017. november 1.gyerekekkel járt itt
Az ételre sokat vártunk, a gyerekek unatkoztak. A kaja átlagos, de nem olaszos.a mellék helység tiszta. A kiszolgálásra várni kell, akkor is ha nincsenek sokan.
Kiváló 2017. szeptember 19.családjával járt itt
Szeretjük mert közel van ,tiszta ,igényes,mindig minden friss és nagy adag az étel,ami változatos,sokféle lehetőségből választhatsz,jó ár-értek arányban . Hatalmas terasza van,+télen fűtött téli kertben ücsöröghetsz(beépített terasz? )Mindig sokan vannak ,menü is van ,az is finom . Gyakran járunk ,a városban az egyik legjobb.
Szörnyű 2016. november 25.a párjával járt itt
A rendezvényteremben kaptunk asztalt(évforduló alkalmából, ketten), pedig jó előre foglaltam. A társaságok és a zene hangos volt. A négysajtos gnocchi kemény, gumiszerű, a cigánypecsenyén a kakastaréj sületlen és emiatt ehetetlen volt. A pincér megkóstolta, kaptam másikat, az egy fokkal jobb lett. Akkor jártam ott először, de oda soha többet! !
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt márNépszerű író - 25 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. október 12.családjával járt itt
Többször jártunk már itt, és ezután is rendszeresen megyünk majd. Az ételek nagyon bőségesek és finomak, a szakács figyelembe veszi az egyedi kéréseket is. Ideális hely családi és céges összejövetelekre vagy romantikus vacsorára. Étlap szerint is ettünk már és menüt is, mindig meg voltunk elégedve.
Pomodoro Étterem & Pizzéria Tatabánya a térképen
2800 TatabányaGyőri út 27. (az Interspar melletti üzletsoron)
06 20 5416168
• házhozszállítás • menüs étkeztetés, SZÉP Kártya elfogadás