Turul Cafe & Étterem Tatabánya

Hotel Árpád Tatabánya - Napi árak reggelis ellátással
Hotel Árpád Tatabánya

Turul Cafe & Étterem Tatabánya vélemények

Kiváló 2022. október 31.barátokkal járt itt
Egy másik tatabányai étteremben volt asztalfoglalásunk [moderálva - a szerk. ], ahol elfelejtettek értesíteni minket, hogy törölték a rezervációt. A közeli TurUlban ugyan teltház volt, de a megoldáscentrikus személyzet varázsolt nekünk egy plusz asztalt (minden más foglalt volt) és egy remek vacsorát fogyaszthattunk el jó hangulatban. Köszönjük szépen!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt már1 évnyi aktív tagság
2018. május 8.családjával járt itt
Az asztalunk már készen állt mire megérkeztünk. A tálak amiket rendeltem kevesbè tartalmazták azt ami az étlapon volt. A mennyiségük kevès volt. A nègyfős tálak inkabb kèt felnôttnek ès egy gyereknek voltak elegendőek. Az ízek elfogadhatóak voltak. A pincérek nagyon, kedvesek voltak.
Kiváló 2017. november 23.gyerekekkel járt itt
Finom ételek, széles választék. Kedves kiszolgálás! A legfinomabb kávét itt ittam a városban.
Csak ajánlani tudom!
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 40 városban járt már2 évnyi aktív tagság
2017. szeptember 20. járt itt
Akár puccos belvárosi étterem is lehetne,ha lenne itt belváros;) és nem nem csak a hivatali dolgozok gyors ebédelő(menüs)helye lenne. Este itt már szinte senki ,vasárnap délben itt senki,kihalt minden (sajnos)nincs igény a városban ilyesmire. 1-2 betévedt ember,szinte csak van mozgas.
Szörnyű 2017. július 3.gyerekekkel járt itt
családi ünnep alkalmával voltunk a Turul-ban. nagyon modern és szép, tetszetős, a terítés egyszerű - a berendezés letisztult stílusát követi, ekkor még minden tetszett. italok gyorsan jöttek, a felszolgáló kifogástalanul végezte a munkáját. . . . több mint 2 órát vártunk a főételre, amit az sem indokolhat, hogy volt előétel.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt márNépszerű író - 25 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Szörnyű 2016. október 12.családjával járt itt
A családi ünnepeken többször ebédeltünk itt, de már soha nem fogunk odamenni. Az ételek minősége, a kiszolgálás színvonala kritikán aluli.
Szörnyű 2016. június 16., csoporttal járt itt
Csoporttal vacsoráztunk ott (már megbántuk).

5 fős tál tartalma összesen: 1db mediterrán csirkemell, 1db rántottszelet, 1db töltött csirkemell, 1db sasli, 4db rántott gomba. Egy ilyen tál 12500. - ! ! ! Egy olyan ember nem volt a csoportban, aki jóllakott volna. A husokat el kellett felezni, hogy mindenki tudjon enni húst. Borzalmas élmény, és hatalmas kellemetlenség.

Soha többet!
Átlagos 2016. február 28.barátokkal járt itt
Baráti összejövetelek alkalmával már 2 alkalommal ültünk be a Turul Cafe-ba. Bár nem a mi ötletünk volt, hanem a barátainké. Első benyomásom a helyről, hogy amint beléptem feszélyezve éreztem magam. Főleg annak köszönhetően, ahogy a pultban lévő személyzet ránk nézett. Nem tűntek túl barátságosnak, nem is figyeltek ránk túlságosan.
2015. november 7. járt itt
A hely tiszta, modern sílusú, bár nem igazán hangulatos; a kiszolgálás magas színvonalú, az ételek 10 pontosak (az a kettő, amit kóstoltunk, nagyon az volt! ), az adagok rendben vannak. A marketing kicsit pofátlan (a szállodában azt mondták, más helyet ne is keressünk, úgysincs nyitva semmi - szombat este fél 9-kor egy hatvanezres városban nehezen hihető).
Bronz fokozatú értékelőNépszerű író - 59 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. szeptember 15., kollégákkal járt itt
Kellemes hely, amolyan igazi beülős-kiülős. Az ételek kifejezetten olcsóak és jók. A húsok vaj-puhák. Igyekeznek mellőzni a rágós fogásokat és inas alapanyagokat. az étlap nem túl nagy, de talán éppen ez az egyik előnye: átlátható-családdal, baráti társasággal "végigkóstolható".

A személyzet kedves, a bútorzat kényelmes. Egy aprócska kifogás: az abroszt a teraszon gyakrabban cserélhetnék!