Vendéglő a Három Tölgyfához Tatabánya

Hotel Árpád Tatabánya

Vendéglő a Három Tölgyfához Tatabánya vélemények

2055
2023. április 30.a párjával járt itt
Tatán rengetegen voltak több étteremben, ellepte a nép a várost, nem volt hely, hát gondoltam, hogy akkor Tatabányán fogunk ebédelni és pont jó lesz az nekünk. Végig a városon észak felől fej jobbra-balra forgat, sehol egy étterem. . . aztán beálltam egy Lidl parkolójába és internetes rásegítés kértem, és a három tölgyfás volt közel.
Vendéglő a Három Tölgyfához Tatabánya - Külső képVendéglő a Három Tölgyfához Tatabánya - Étel/italVendéglő a Három Tölgyfához Tatabánya - Étel/italVendéglő a Három Tölgyfához Tatabánya - Étel/italVendéglő a Három Tölgyfához Tatabánya - BelsőVendéglő a Három Tölgyfához Tatabánya - Étel/italVendéglő a Három Tölgyfához Tatabánya - BelsőVendéglő a Három Tölgyfához Tatabánya - MosdóVendéglő a Három Tölgyfához Tatabánya - MosdóVendéglő a Három Tölgyfához Tatabánya - MosdóVendéglő a Három Tölgyfához Tatabánya - Étlap/itallapVendéglő a Három Tölgyfához Tatabánya - Étlap/itallapVendéglő a Három Tölgyfához Tatabánya - Étlap/itallapVendéglő a Három Tölgyfához Tatabánya - Étlap/itallapVendéglő a Három Tölgyfához Tatabánya - Étel/ital
Vendéglő a Három Tölgyfához válasza
Azért ez mégiscsak egy harmadosztályú vidéki vendéglő, de köszönjük! :)
2023. május 9., SALLER MOLNÁR GYULA, tulajdonos
Kiváló 2023. január 29.a párjával járt itt
Mindig figyelmes kiszolgálás, ízletes ételek, kellemes környezet! Bármikor "beestünk" mindig jóllakottan, hagytuk magunk mögött a friss, élővirággal terített asztalunkat.
SZUPER!
Vendéglő a Három Tölgyfához válasza
Köszönjük!Más alkalommal is várjuk Önöket!
2023. február 7., SALLER MOLNÁR GYULA, tulajdonos
Kiváló 2021. augusztus 5.a párjával járt itt
Ha egy kedves helyre és finom ételekre vágysz, akkor minden képpen próbald ki ezt a helyet. Szerintünk megéri!
Köszönjük! :)
2021. augusztus 10., SALLER MOLNÁR GYULA, tulajdonos
Kiváló 2019. július 11.a párjával járt itt
Kellemes tér, igényesen, de nem hivalkodóan berendezve. Az asztalokon élő virág, a falakon elismerő oklevelek. 2 óra után érkezünk, meglep, hogy a déli csúcsidő elmúltával is milyen sok a vendég. Jönnek folyamatosan, a véletlenül elcsípett beszélgetésekből úgy tűnik, visszatérő vendégek. Látszik, hogy népszerű a hely.
Vendéglő a Három Tölgyfához Tatabánya - Külső képVendéglő a Három Tölgyfához Tatabánya - BelsőVendéglő a Három Tölgyfához Tatabánya - Étel/italVendéglő a Három Tölgyfához Tatabánya - Étel/italVendéglő a Három Tölgyfához Tatabánya - Egyéb
Vendéglő a Három Tölgyfához válasza
Köszönjük!Máskor is szeretettel várjuk Önöket, de hogy helyet is tudjunk biztosítani foglaljanak asztalt elötte!
2019. július 16., SALLER MOLNÁR GYULA, tulajdonos
Kiváló 2019. április 18.családjával járt itt
Családias környezet, tökéletes kiszolgálás, finom ételek, bőséges adagok! Mindenkinek bátran ajánlom!
Vendéglő a Három Tölgyfához Tatabánya - EgyébVendéglő a Három Tölgyfához Tatabánya - EgyébVendéglő a Három Tölgyfához Tatabánya - Egyéb
Vendéglő a Három Tölgyfához válasza
Köszönjük!Legközelebb is vendéglönket válassza!
2019. április 24., SALLER MOLNÁR GYULA, tulajdonos
Kiváló 2019. március 31.családjával járt itt
Nagyon kedves, korrekt kiszolgálás, nagyszerű házias ételválaszték, nagy adagok és finom ételek. Sok borjú ételt is megtalálni náluk. Kutyabarát
a hely és kisvárosi vendéglő érzés, ami a Gerecse sikkesnek szánt étterme után felüdülés. Mi a Turul szobornál, túrázás után egy másik [moderálva - a szerk.
Kiváló 2019. február 12.családjával járt itt
Napokban az 50 születésnapomat tartottuk, így többször is az étterem vendégei voltunk! Mind a kiszolgálás mind az ételek mennyisége és ízvilága kiváló minősítést kapott a család minden egyes tagjától, ami szám szerint így 12 főt jelentet! Jó szívvel ajánlom az éttermet, kedves felszolgálók, családias hangulat, bőséges , finom és házias jellegű ételek!
Vendéglő a Három Tölgyfához válasza
Nagyon köszönjük Kedves sorait és legközelebb is ilyen szinvonallal várjuk Önöket! :)
2019. február 19., SALLER MOLNÁR GYULA, tulajdonos
Kiváló 2018. november 25.gyerekekkel járt itt
Nagyon családias hangulatú kedves és hozzá értő a kiszolgálás. Rugalmasak és figyelmesek. NagOn esztétikus a térítés és a helyszín.
Vendéglő a Három Tölgyfához válasza
Nagyon köszönjük!Más alkalommal is szeretettel várjuk, de szíveskedjen telefonon asztalt foglalni mert mostanában eléggé rapszódikus a telítettségem!
2018. december 4., SALLER MOLNÁR GYULA, tulajdonos
Kiváló 2018. november 9.a párjával járt itt
Öt napos tanulmányi út vezetett minket Tatabányára észak-kelet Magyarországról, 240 kilométerre az idegenbe. Első este szerettük volna párommal méltóképpen megünnepelni ezen eseményt egy romantikus vacsora keretében. Véletlenszerűen találtunk a vendéglőre, és még ekkor nem tudtuk, micsoda élményben lesz részünk.
Vendéglő a Három Tölgyfához Tatabánya - EgyébVendéglő a Három Tölgyfához Tatabánya - Étel/ital
Kiváló 2018. szeptember 1.családjával járt itt
Kedves, udvarias, mosolygós, figyelmes a kiszolgálás, az ételek nagyon finomak. Az ételekre vonatkozó érdeklődésünkre megkaptuk a megfelelő tájékoztatást. A cukormentes salátatál amelynek elkészítését kérés nélkül ajánlották fel remekül passzolt a megrendelt bőségtálhoz. Kellemes légkörben, jó hangulatban fogyasztottuk el az ebédet, köszönet érte.
Ezt az éttermet szívesen ajánlom, ha arra járunk mi is betérünk oda.
Köszönjük!
2018. szeptember 4., SALLER MOLNÁR GYULA, tulajdonos
Vendéglő a Három Tölgyfához Tatabánya a térképen
2800 TatabányaFeszty Árpád u. 138.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • fix áras • kisállat bevihető • napi menü • parkolási lehetőség • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-K
zárva