Sport Hotel Tatabánya

Hotel Árpád Tatabánya - Napi árak reggelis ellátással
Hotel Árpád Tatabánya

Sport Hotel Tatabánya vélemények

Kiváló 2020. augusztus 24.barátokkal járt itt
A hosszú hétvégén töltöttem ott egy éjszakát barátokkal. Ár/érték arányban teljesen megfelelő 3 csillagnál ennyit vár az ember. A reggeli finom volt, bár a meleg ételek, már kihűltek, mire mentünk. A személyzet külön dicséretet érdemel. a recepciós hölgy és az éttermi kiszolgálók is nagyon kedvesek, segítőkészek és ami számomra fontos mosolygósak voltak.
Átlagos 2017. szeptember 19.gyerekekkel járt itt
Jó elhelyezkedésű hotel Tatabányán a Sport Hotel, mely drága, s sok tekintetben is felújításra szolgál. / fürdőszoba, ágyak, . . stb / A személyzet kedves, de kevesen vannak. A hajnalig tartó zene miatt kevésbé lehetett aludni. A reggeli és az ebéd bőséges, jó minőségű, az egészséges étkezést szolgálja.
2014. június 5.kollégákkal járt itt
Konferencia alkalmával jártam itt. Sem pozitív, sem negatív élményem nem volt, úgy gondolom, ár-érték aránya megfelelő. Elhelyezkedése Tatabányán belül: könnyen megtalálható, de a város központi részétől távolabb esik. Ha valaki hosszabb időt töltene el itt, üzletek a közelben találhatóak, több is.