3,4

Tavaszi wellness akció
2024.05.31-ig
Hotel Abacus Herceghalom

Csehülünk Telki vélemények

Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelő4 évnyi aktív tagság
Átlagos 2023. október 1. járt itt
Ételek, italok túlárazottak, főleg a minoseghez képest. Inkább muszájból javaslom.
A pincérek többsége flegma.
Pedig jó lenne a hangulat.
Jeges KV ízetlen csupajég
Csehülünk Telki - Egyéb
Szörnyű 2021. június 5.egyedül járt itt
Ma elősször rendeltem elvitelre 4 adag brassóit,és 2 adag csülkös bablevest...én azt gondoltam,hogy finom is lesz?!Láttam az étlapon,hogy édesburgonyával van,de ilyen rossz ízű brassóit életemben nem ettem!Ízetlen minden értelemben!A leves is szint úgy,főleg,hogy még leve sem volt csak a sűrűje.Soha többé,Semmit onnan!
Gyenge 2020. október 4.családjával járt itt
Nem volt szerencsénk amikor ebédelni mentünk az intézménybe. Kifogtunk egy fiatal, valószínűen beugró pincért aki mosoly nélkül - modortalanul végezte dolgát. Viselkedését azzal tetézte, hogy elmenetelkor szembe jött velünk és ki kellett kerülnünk. Elköszönni valószínűen azért nem volt hajlandó, mert kevesellhette a borravalót.
Kiváló 2019. november 13.gyerekekkel járt itt
Nagyon kedves személyzet, finom ételek, jó italok. Nem tolakodó, hanem pont megfelelő, profi kiszolgálás. Kutyabarát :) Családi ebédekre, vacsorára kiváló választás. Focirajongóknak is tökéletes, mert izgalmas meccsek idején nagy kivetítő van. Az ételeknek mind az ízhatása, mind a látványa igényes. A választék is nagy, nehéz is választani sokszor. Érdemes betérni!
Kiváló 2019. január 9.családjával járt itt
Körültekintő kiszolgálás, jó cseh sörök (de bor is kapható) kiváló konyhával, és nagyon kedves kiszolgálással! Minden évszakban látogatható, az étterem rendelkezik fűtött terasszal. Jó idő esetében szabadlevegőn is. Széles választék ebédre vacsorára.