Ezüstfenyő Hotel Telkibánya ★★★

2024.12.15-ig
Hunguest Hotel Sóstó Nyíregyháza - Sóstó

Ezüstfenyő Hotel Telkibánya vélemények

Kiváló 2017. november 5.családjával járt itt
2017. november 2-3-án jártam itt családommal. Ragyogó helyen fekszik a Hotel. A személyzet udvarias, előzékeny. A Hotel konyhája kiváló. A személyzet becsületessége, szolgálatkészsége minden más szálláshely személyzet számára PÉLDAMUTATÓ lenne! Programjai remekek, az Aranybánya idegenvezetője tudásán csak ámultunk. További sikere működést, sok-sok vendéget kívánok!
Ezüstfenyő Hotel Telkibánya - Külső képEzüstfenyő Hotel Telkibánya - Külső képEzüstfenyő Hotel Telkibánya - EgyébEzüstfenyő Hotel Telkibánya - EgyébEzüstfenyő Hotel Telkibánya - Egyéb
Kiváló 2016. október 17.a párjával járt itt
Már a tavaly kacérkodtunk az Ezüstfenyővel, az idén végül sikerült ott töltenünk egy hetet. A személyzet igazán rugalmas volt mindenben, értem ezalatt azt is hogy az elöre lefoglalt idöpontot szinte az utolsó pillanatban megváltoztattuk. A környezet leírhatatlanúl szép, a tisztaság is megfelelő volt.
2016. augusztus 10.a párjával járt itt
A hotel gyönyörű helyen van, mintha egy másik világba lépnénk át. A szobák szép és tiszta állapotban vannak, habár én hiányoltam a napi takarítást és törölköző cserét. Sajnos a medencét nem használtuk, az idő sem engedte meg, ill. elég algás is volt. Van lehetőség szaunázásra és só és hangterápiára, masszázsra.
Ezüstfenyő Hotel Telkibánya - Külső kép
2014. június 17.a párjával járt itt
Itt töltöttünk párommal néhány napot. Odaérkezésünkkor nehezen találtuk meg, mert fenn van a hegyen, mindentől távol. A szobák nagyon kényelmesek tiszták. A személyzet kedves. Az ételek, italok viszont elég drágák. Reggelihez nem kaptunk kávét azt külön kellett megrendelni.
Ezüstfenyő Hotel Telkibánya - KörnyékEzüstfenyő Hotel Telkibánya - Külső kép
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márNépszerű író - 27 hasznos szavazat
2014. március 25.a párjával járt itt
Összességében jó hotel. Szép környezetben, csendes helyen fekszik. A szobák átlagosak, de tiszták és kényelmes az ágy. Számomra nagyon fontos,hogy jól aludjak, örültem,hogy maximum a mókusok hangoskodtak. Reggel a teraszon kávézgatva szívtam magamba a felkelő nap sugaraiból áradó energiát :D
A személyzet nagyon nagyon kedves, talán a legkedvesebbek akikkel eddig találkoztam.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 27 városban járt márNépszerű író - 30 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2013. április 15.barátokkal járt itt
2013. április 12-14. között jártunk Telkibányán az Ezüstfenyő Hotelben. A szálloda kellemes helyen, egy erdő közepén található, de mégis közel a városhoz. A szálloda személyzete nagyon kedves, segitőkész, konyháját is dicsérni tudom, minden igényt kielégit. Elhelyezkedése szempontjából a legjobb a környék bebarangolásának kiinduló pontjához.
Ezüstfenyő Hotel Telkibánya - Külső kép