Marianna Apartman Telkibánya

Hunguest Hotel Sóstó Nyíregyháza - Sóstó - Legjobb ár fürdőbelépővel
Legjobb ár fürdőbelépővel
Hunguest Hotel Sóstó Nyíregyháza - Sóstó

Marianna Apartman Telkibánya vélemények

Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 52 városban járt márFelfedező - 53 helyen első értékelőNépszerű író - 55 hasznos szavazat7 évnyi aktív tagság
2016. május 17.a párjával járt itt
Mi igazából csak bázisnak használunk egy-egy szállást, így a medence, bogrács, egyéb lehetőségek szép dolgok, de nem szoktuk igénybe venni. Ami tetszett, hogy átvettük a szobát, és a WC használatára intésen kívül más instrukciót nem kaptunk. A szállásadó távozott, és a távozásig nem is láttuk.
Marianna Apartman Telkibánya - Környék
Kiváló 2015. július 5.gyerekekkel járt itt
Csendes hangulatos apartman a hegyek között. Tiszta,rendezett. Fedett pavilonok, szalonna sütő és grillezésre alkalmas felszerelés is van. Meleg időben hűsölésre alkalmas medence található a kertben, ami nem kicsi több ember is kényelmesen elfér benne. Eső esetén sem kell unatkoznunk társalgóban található sporteszközöknek köszönhetően.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 32 városban járt márNépszerű író - 22 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 260 feltöltött kép
2014. július 31.gyerekekkel járt itt
Festői környezetben található a jól felszerelt apartmanház. Rendelkezésre áll a pihenéshez és kikapcsolódáshoz medence, játszótér, kerti bútor, többféle főzési lehetőség. Esős idő esetén jó szolgálatot tett a társalgóban található billiárd, asztali tenisz, darts.
Marianna Apartman Telkibánya - KörnyékMarianna Apartman Telkibánya - EgyébMarianna Apartman Telkibánya - KörnyékMarianna Apartman Telkibánya - Környék
Kiváló 2014. április 20.családjával járt itt
Telkibánya legeslegszebb helyén található az apartmanház. Nagyon jó az elhelyezkedése, nyáron pl. reggeltől estig süt a nap. A kilátás tényleg gyönyörű. Szerintem nagyon praktikusan van kialakítva a szállás, mivel nagyobb családok részére is és párok számára is tökéletes, de csoportokat is fogadnak. Az épületben 6 db apartman van.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt márFelfedező - 15 helyen első értékelőNépszerű író - 42 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
2014. január 23.gyerekekkel járt itt
Meseszép kilátás, hihetetlen környezet, a szállás egészéről körpanoráma az érintetlen hegyek, sűrű erdők és egy picinyke templom. A szállás praktikus, minden van, és van szoba "szórakozni" biliárd, asztalitenisz stb. Van medence, úszkálni hűsölni, ahonnan szintén fantasztikus a körpanoráma.