Dombi & Fiai Vendégfogadó étterme Tényő

Legjobb ár félpanzióval
Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi

Dombi & Fiai Vendégfogadó étterme Tényő vélemények

Kiváló 2020. december 13.barátokkal járt itt
A Dombi és fiai a legszeretnivalóbb helyek egyike, ahol valaha megfordultam. Igazi családi vállalkozás, ahol az étterem alapítója a vendégekkel elegyedik szóba, a felesége, menye és egyik fia felszolgál, másik fia pedig a konyhát vezeti. Kevés helyről mondhatjuk el, hogy tulajdonosa saját szakácskönyvet is írt, mely mi másról szólna, mint a vadhúsokról, ami a vendéglő fő profilját adja.
Dombi & Fiai Vendégfogadó étterme Tényő - Étel/italDombi & Fiai Vendégfogadó étterme Tényő - Étel/italDombi & Fiai Vendégfogadó étterme Tényő - Étel/italDombi & Fiai Vendégfogadó étterme Tényő - Étel/italDombi & Fiai Vendégfogadó étterme Tényő - Belső
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 40 városban járt már2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2019. április 8.a párjával járt itt
Egy Tv műsorban láttuk hétvégén ,kedvet kaptunk
A kedvesem már járt itt ,és jó ötletnek tartotta hogy sok év után újra megkóstolja a helyi Ízeket. Vasárnap délben mar rengetegen voltak ,foglalni kell az biztos ha biztosra akarsz menni.
2017. november 23.a párjával járt itt
Hangulatos erdőszéli étterem, több épületrésszel áll a különböző igényűek rendelkezésére. Az étlap kínálata elsősorban vadakra és gombákra alapul. Nekünk a Szegfűgomba leves vadhús gombóccal a favorit. A személyzet barátságos, közvetlen és tényleg érdekli a vendég véleménye, sőt személyre szólóan igyekszik is azt kiszolgálni.
Kiváló 2016. november 16.családjával járt itt
Kitűnő hely, minden megfelelő, családbarát, és az nem baj, hogy nem engedik a kisgyermekeket a forró levest vivő pincérek közé szaladgálni!
Rendszeresen ide járok családostól. Imádom a helyet. AJÁNLOM MINDENKINEK! ! ! ! ! A saját kis vadaspark elbűvölő! Az ételek fenségesek! A tulajdonos imádni való, vérbeli vendéglős. A szakácsok a helyzet magaslatán!
Gyenge 2016. november 13.gyerekekkel járt itt
Az étel finom, a helyszín családi, ezzel ellentétben a tulajdonos körbe járkál, és a kisgyermekeket visszautasítja a székre ha elindulnak az asztaltól. Garantáltan járt ma ott pár család aki többet nem teszi.
Átlagos 2016. október 5.barátokkal járt itt
Kisebb szülinapi bulin jártunk ott, igaz a pincében terítettek nekünk, ami még nem is lett volna rossz, de a helység bizony rövid időn belül levegőtlenné vált. Az ételek átlagosak voltak, 2 személyes tálat ettünk, az adag nagy volt, de ízvilágban semmi különleges. Volt vad is a tálon barna mártással, de elég ízetlen volt.
Kiváló 2016. július 8.családjával járt itt
A csaladdal ünnepeltük az unokahugom 50. születesnapjat. Nagyon kellemes fogadtatasban volt reszünk, nagyon szepen megteritett asztallal vartak bennünket. Az etelek nagyon finomak voltak, es a talalas is gusztusosan el volt keszitve. Azt hiszem ennek az etteremnek nem nagyon kell reklam, ugyanis nagyon sok vendeg volt rajtunk kivül.
Kiváló 2016. május 5.gyerekekkel járt itt
A kedvenc éttermem a környéken. Győri lévén mondhatnám, hogy bármikor kimehetek egy jót enni, de szinte folyamatos a teltház. Nem véletlenül. A fogadó (mert hogy ez nem csak egy étterem, hanem panzió és remek esküvői helyszín is) Győrből könnyen, kb. 20 perc alatt megközelíthető, a faluban remekül ki van táblázva, nem lehet eltéveszteni.
Kiváló 2016. február 20.a párjával járt itt
Több alkalom is nyílt a vendéglő meglátogatására és a legutóbbi alkalom sem volt csalódás. Sajnos az idő nem kedvezett a környék bejárására, de az ételek mindent kárpótoltak. Mindenkinek ajánlom a helyi specialitásokat, főleg a vadas ételeket. Kiszolgálás nagyszerű, mindig nézik a vendég igényeit, a választott ételek is gyorsan és persze Finoman érkeztek :).
Kiváló 2015. augusztus 11.családjával járt itt
Nagyon szép környezetben - erdő szélen - található vendéglő és panzió.
A személyzet nagyon kedves, közvetlen. Kiváló a konyha. Nagyon finomak a különböző vadételeik.
Bátran ajánlom azoknak, akik szeretik a csendes falusias környezetet, de a finom étkeket is.
Családoknak ajánlom a vadaspark megtekintését is, illetve a környező erdőben egy kis sétát is.