Echo Étterem Tihany

Echo Étterem Tihany
Echo Étterem TihanyEcho Étterem Tihany
Echo Étterem TihanyEcho Étterem Tihany

Echo Étterem Tihany bemutatkozása

A közkedvelt, mediterrán hangulatú terasszal bíró étterem kihagyhatatlan, ha a környéken járunk. Jó időben 240 fokos kilátásban gyönyörködhetünk, miközben finomabbnál finomabb ételeket ízlelhetünk meg.

Echo Residence Tihany - Napi árak reggelis ellátással
Echo Residence Tihany
Villa Plattensee Vonyarcvashegy - Legjobb ár
04.26-09.29.
Villa Plattensee Vonyarcvashegy
25.080 Ft / 2 fő / éj-től büféreggelivel

Echo Étterem Tihany vélemények

Kiváló 2023. október 3.családjával járt itt
Az első alkalomtól kezdve minden nyáron ellátogatunk a tihanyi ECHO étterembe. Minden évben figyelmes, gyors kiszolgálásban volt részünk, nagyon kedves a személyzet és az ételek-italok is kitűnőek! A kilátás a teraszról pedig magáért beszél!
Echo Étterem Tihany - Egyéb
Kiváló 2022. augusztus 17.gyerekekkel járt itt
Meseszép kilátás, nagyon finom ételek,italok. És nem mellesleg kutyabarát !!!! Pincer hozott tálka vizet a kutyánknak, aki hiszis lett rá, de akkor is kedves volt velünk!
Nem olcsó hely de megéri ! És manapság ez ritkaság !
Echo Étterem Tihany - EgyébEcho Étterem Tihany - EgyébEcho Étterem Tihany - Egyéb
Átlagos 2021. augusztus 21.családjával járt itt
Nem volt cukorbetegeknek étel. A rendelt ételről a tányér felét le kellett venni, amit cukorbeteg nem ehet meg. Kifizettették a végén azokat a dolgokat is, amit a tányérról levettek. Kimondottan szóltunk, hogy olyan dolog nem mehet a tányérra, ami cukros, erre a lilakáposztát cukrosan rátették a kacsacombra és a májra is.
Szörnyű 2020. augusztus 7.barátokkal járt itt
Sajnos kilátás miatt választottuk az éttermet! Életem legrosszabb halászlevét ettem,megkérdeztem a főnököt miért ilyen, erre a válasz ez balatoni halból van,és nagyon algás a Balaton :),gondolom emiátt is volt savanyú! Rendeltünk utána salátát csirke hússal,hát ezt is sikerült elrontani,a saláta már elég fonnyadt volt,pár puma paradicsomot bele vágtak és ennyi!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelőNépszerű író - 30 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
2020. június 19.családjával járt itt
A Rege cukrászdában elfogyasztott krémes és kávé után sétáltunk még egy nagyot. Megszomjaztunk a melegben, ezért nagyon örültünk, hogy rátaláltunk erre a helyre. Az, hogy csapolt sört is mérnek a fantasztikus kilátású teraszon, hab volt a tortán. Az étlapot csak azért néztük meg, hogy egy kis "sörkorcsolyát" keressünk.
Átlagos 2019. október 10.a párjával járt itt
Október elejei hétköznap Tihanyban csak az Echo éttermet találtuk nyitva a vendéglátóhelyek közül (ennyit a "hosszabbítsuk meg a Balatoni nyarat" szlogenről). Az étteremből gyönyörű a kilátás a Balatonra, ez itt a legnagyobb érdem. Az ételek miatt nem érdemes felkeresni. Halászlét (2450-Ft) és túrógombócot (1700-Ft)választottunk mindketten a párommal.
2019. augusztus 3.gyerekekkel járt itt
Óriási szerencsénk volt, hogy a zsúfolt vasárnapon sikerült helyet kapnunk. Csodálatos a kilátás mind a Balatonra, mind pedig az apátsági templomra. A szomszéd népes asztalnál egy kisgyerek születésnapját tartották. A kiszolgálás korrekt volt, nem kellett túl sokat várnunk. Az étlapon nincs sokféle étel, de találtunk magunknak tetszőt. Itt csak egyetlen probléma van, mégpedig a meglehetősen elrugaszkodott árak.
Echo Étterem Tihany - Külső képEcho Étterem Tihany - Külső képEcho Étterem Tihany - BelsőEcho Étterem Tihany - Külső képEcho Étterem Tihany - Külső képEcho Étterem Tihany - Külső képEcho Étterem Tihany - Étel/italEcho Étterem Tihany - Étel/italEcho Étterem Tihany - Étel/italEcho Étterem Tihany - Étel/italEcho Étterem Tihany - Étel/italEcho Étterem Tihany - BelsőEcho Étterem Tihany - BelsőEcho Étterem Tihany - BelsőEcho Étterem Tihany - Külső kép
Gyenge 2018. október 17.a párjával járt itt
Részünkről csalódás. A panoráma csodálatos, na de a többi . . Két átlagos limonádé, két rántott karaj, 3 db pirított burgonyagerezddel közel 10ezer forintért elég nevetséges. A felszolgálás udvarias, de gyatra és lassú mindazok ellenére, hogy összességében csak 4 asztalnál volt vendég. Nem távoztunk elégedetten, ezáltal visszajárók bizonyára nem leszünk.
2017. május 18.a párjával járt itt
Már korábban is jártam itt, tetszett, így visszatértem. A halászlé most is kifogástalan volt! Fazékban hozták, igen bőséges mennyiségben. Egyedi, nyakba akasztható szalvétát is kaptam. A folyó bor is jó minőségű. A kiszolgálás színvonala, a személyzet magatartása nem adott okot a kritikára.
Gyenge 2016. május 30. járt itt
A két pontot csak a gyönyörű kilátás miatt adom. Nem vagyok finnyás sem válogatós . A kisfiunk már nyűgös volt és fáradt, mi pedig a férjemmel éhesek. Mivel nagyon csábított a gyönyörű kilátás így ez mellett a hely mellett döntöttünk és gondoltuk gyorsan be kapunk valami laktató levest és iszunk egy limonádét.