Gulyás Udvar Étterem Tihany

3,6
a 44 tihanyi étterem közül
borház, borozó, étterem, borpince, vendéglő
Gulyás Udvar Étterem Tihany
Gulyás Udvar Étterem TihanyGulyás Udvar Étterem Tihany
Gulyás Udvar Étterem TihanyGulyás Udvar Étterem Tihany

Gulyás Udvar Étterem Tihany bemutatkozása

Szeretettel várjuk kedves vendégeinket Tihany szívében, az új főtéren található "Vendéglő a keszeghez" nevű étteremben és a mellette található, 1800-ban épült pinceborozóban.
Házias ételekkel, udvarias kiszolgálással, grill lapon készült finomságokkal, nagy pálinka választékkal, balatoni borokkal kedveskedünk vendégeinknek.

Echo Residence Tihany - Tihanyi wellness pihenés reggelivel
CE Plaza Hotel Siófok
74.900 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval

Gulyás Udvar Étterem Tihany vélemények

Szörnyű 2023. január 13.a párjával járt itt
Megéheztünk hát bementünk. meglepetésünkre a benti helységben egy macska volt. jó megkerdezték nem e gond hát nem örültünk neki de jo. leültünk,rendeltünk kihozták az italokat. közben észrevettük,hogy az egyik macska felugrott a szomszédos székre. . . mi csak néztünk,mint a moziban.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 25 városban járt márFelfedező - 13 helyen első értékelőNépszerű író - 41 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2019. június 20., kollégákkal járt itt
Kisebb társasággal tértünk be,ráadásul nagyrészt vendéglátósok,tehát szakmai szemmel is szemügyre vettük a helyet. A kiszolgálás,tökéletes volt,igazán figyelmes,udvarias,ajánlani tudó,felkészült,talpraesett személyzettel. Az ételek finomak,elegendő mennyiségűek,mindenkinek ízlett,pedig ahányan voltunk annyi félét rendeltünk. Mosdók tiszták. Nagyon elégedetten távoztunk.
Átlagos 2018. június 13.a párjával járt itt
Helyi lakos ajánlásával tértünk be ebédelni. Ha nem kezd el szakadni az eső biztos nem maradunk. Első benyomás: rengeteg légy (biztos az eső miatt is, de más hozzászóló is panaszkodott), a hangulatos hely nálam messze nem ez. Kiszolgálás: gyors, udvarias. Ételek: megfelelő mennyiség, elfogadható minőség, limonádé még mindig íztelen cukorszirup, de legalább az ásványvízhez volt citromkarika. Nem volt jó választás!
Gyenge 2016. november 28.a párjával járt itt
Egy kellemes novemberi szombaton, az impozáns apátsági templomban elköltött esti mise után és a káprázatos látképtől jó kedvvel telve léptünk a varázslatos hangulatú aprócska vendéglő helyiségbe. Tudtuk mit szeretnénk fogyasztani: én napok óta vágytam egy "fínom", szaftos rántott csirke szeletre vagy combra, finoman prított petrezselymes burgonyával, és tejfeles, fokhagymás uborka salátával.
Kiváló 2016. augusztus 2.a párjával járt itt
Először jártunk Tihanyban, de ebben az étteremben kétszer is ettünk. A felszolgálók udvariasak,gyorsak, az ételek kiválóak.Grill ételek is vannak, amelyek nagyon finomak.Bátran merjük ajánlani bárkinek aki Tihanyba megy mert a főtéren van a központban, s szerintünk ez Tihany legjobb étterme.
Kiváló 2014. november 15.barátokkal járt itt
Többször jártam ebben az étteremben magánemberként és külföldi vendégekkel munkaebéden. Ide mindig szívesen megyek és bátran viszek olyan külföldieket, akik ennek segítségével alkotják meg véleményüket országunkról. Az étlap világos, érthető, többnyelvű. Ami az étlapon van, az valóban van.
Szörnyű 2014. október 9.a párjával járt itt
2014. októberében jártunk itt. Az étellel nem volt problémánk, a halászlé finom volt. Viszont a szomszéd asztalon feküdt egy macska. Gondolom a ház macskája, ami már magában meghökkentett. DE hogy a pincér jövet menet megsimogatja, aztán kenyeret szel, viszi ki az ételeket kézmosás nélkül arra gondolatra juttatott minket, hogy ide többet nem jövünk.
2014. augusztus 23.családjával járt itt
Az ételekre elég sokat kell várni, ezért is feltételeztük, hogy nem előző napról kapjuk a maradékot.
Az ételek finomak és hatalmas adagok.
A teraszon rengeteg a szúnyog és nincs kirakva semmi riasztó ellenük.
A rendelésünket hiányosan kaptuk meg, mikor szóltunk a ház ajándékaként pótolták.
Már másodszor jártunk ott, de ha a környékre vetődünk újra betérünk.
Átlagos 2013. július 15. járt itt
A frissen sültek előre meg vannak sütve, csak melegítik őket. . . Az ételek a rendeléstől számított 3 perc múlva már az asztalon voltak. Az étterem maga hangulatos, de lehet, hogy ez a falunak köszönhető romantika. A teraszon sok a légy és a szúnyog, ami kellemetlenné tudja tenni a vacsorát. A kiszolgálás kedves, figyelmes. A pincérek közvetlenek és segítőkészek.
Gulyás Udvar Étterem Tihany a térképen
8237 TihanyMádl Ferenc tér 2.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • csoportokat szívesen fogad • gyerekmenü • kisállat bevihető • széles borválaszték
magyar
grill ételek