Kecskeköröm Csárda Tihany

CE Plaza Hotel Siófok
74.900 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval

Kecskeköröm Csárda Tihany vélemények

Szörnyű 2022. szeptember 7.gyerekekkel járt itt
Ilyen kiszolgálást még nem tapasztaltam - rossz értelemben. Fél éves babával voltunk, és a rendelést egyszerűen nem akarták felvenni. Érződött a teljes, minket kerülő személyzeten, hogy nívón aluli és nem kívánatos a jelenlétünk. Hosszú várakozás után mondtuk, hogy ebédelni szerettünk volna, de így elmennénk, melyre a reakció lényegében csak annyi volt : "Jó.
Kiváló 2022. augusztus 22.gyerekekkel járt itt
A nyaralásunk utolsó napján mindíg Tihany fele vesszük az irányt. Szinte mindíg meg kell hogy álljunk itt. Mint most is ha már itt jártunk akkor itt is ebédeltünk. Most a Kecskeköröm Csárdára esett a választásunk. Tbb bejegyzésben is azt olvastuk,hogy bőséges és finom ételeket szolgálnak fel itt. És nem is csalódtunk benne.
Kecskeköröm Csárda Tihany - EgyébKecskeköröm Csárda Tihany - EgyébKecskeköröm Csárda Tihany - EgyébKecskeköröm Csárda Tihany - EgyébKecskeköröm Csárda Tihany - EgyébKecskeköröm Csárda Tihany - EgyébKecskeköröm Csárda Tihany - EgyébKecskeköröm Csárda Tihany - EgyébKecskeköröm Csárda Tihany - Egyéb
2021. szeptember 15.a párjával járt itt
Az elmúlt hétvégén voltunk a Kecskeköröm csárdában, ahol mind a kiszolgálás gyorsaságával, mind az étel mennyiségével meg voltunk elégedve. (Pontypaprikást ettünk kapros galuskával) .
Ár-érték arányban megfelelő, mi jóllakottan keltünk fel az asztaltól, a személyzettel hozzáállásával (olvasva az előző véleményeket) sem volt semmi problémánk.
Gyenge 2020. július 20.barátokkal járt itt
Átlagos étterem, az egyetlen erénye, hogy jó helyen van. De ezzel ki is merül a pozitív felsorolás. A kiszolgálás is hagy kívánnivalót maga után. Kissé olyan érzése van itt a vendégnek, hogy a célt már elérték azzal, hogy betért a vendég és fizetni fog, méghozzá nem is keveset, de azért már nem tesznek, hogy a vendég később vissza is akarjon térni.
2019. augusztus 14.barátokkal járt itt
A kiszolgálás jó, az ételek hatalmas adagok és finomak. Fröcssöztünk, 1 üveg bor 5. 000,-Ft. A kaja és a bor értéke 25. 000Ft volt, azonban amire nem számítottunk, hogy 3*9 dl szóda ára plusz 2800Ft volt. Kicsit lefagyott az arcunkról a mosoly amikor ezt megláttuk, mivel azt hittük, hogy egy 25. 000Ft-os fogyasztásba bele 2,7 liter szóda ára.
Kiváló 2019. június 19.a párjával járt itt
Az egyik igazi csárdahangulatot árasztó jól eltalált étterem Tihanyban. Könnyű megtalálni a főutcáról nyílik. Hangulatos hely, ételei szépen és vastagon tálalt, ízletes csárdaételek. Itt nincs papírvékony cigánypecsenye, majd ujjnyi vastag cigánypecse viszont igen. Nekem izlett,nagyon finom volt. A kiszolgálás gyors és kellően udvarias.
2018. július 7.a párjával járt itt
Magyaros finom ételek . kedves kiszolgálás , harmadszor betérve nem csalódtunk Uborkasalátájukat kóstolva azonnal tudtuk jó a konyha . Levest , cigánypecsenyét rendeltünk két szép szelet fokhagymás pácolt húst kaptunk pirított szalonnával , hasáb burgonyával. Hangulatos tele gyönyörű virágokkal . Árban ,ízben minden rendben volt ! Köszönet
2017. augusztus 13.gyerekekkel járt itt
Régóta szemezünk ezzel a csárdával, na meg sokat olvastam róla az Itt jártam oldalain is. És most a nyár közepén sikerült. Kaptunk is egy szép árnyékos asztalt. Kissé lassan mentek a dolgok, de hát sok a turista. Az ételek, italok kifogástalanok, frissek, finomak voltak (a szalonnapörcöt ugyan egy kicsit túladagolták, de nem kell mindet megenni).
Kecskeköröm Csárda Tihany - Külső képKecskeköröm Csárda Tihany - Külső képKecskeköröm Csárda Tihany - Külső képKecskeköröm Csárda Tihany - Külső képKecskeköröm Csárda Tihany - Külső képKecskeköröm Csárda Tihany - BelsőKecskeköröm Csárda Tihany - BelsőKecskeköröm Csárda Tihany - BelsőKecskeköröm Csárda Tihany - BelsőKecskeköröm Csárda Tihany - BelsőKecskeköröm Csárda Tihany - BelsőKecskeköröm Csárda Tihany - BelsőKecskeköröm Csárda Tihany - Étel/italKecskeköröm Csárda Tihany - Étel/italKecskeköröm Csárda Tihany - Étel/italKecskeköröm Csárda Tihany - Étel/italKecskeköröm Csárda Tihany - Étel/italKecskeköröm Csárda Tihany - Külső kép
Szörnyű 2017. július 28.a párjával járt itt
Ha szabadságon vagyok nem az árak szabják meg hová térek be,és mit fogyasztok. Azt gondoltam,hogy már túl vagyunk az átveréseken,a lehúzásokon. Sajnos nem! Minősíthetetlen ez a magatartás,és az ország hírnevét is rontják! Egy szürke marha gulyásban három darab húsnak kell lennie öt szem burgonya és egy rakás fővetlen zöldség társaságában?
Szörnyű 2017. június 26.a párjával járt itt
Szörnyű! Nagyon megbántam, hogy bementünk! Az ételek minősége és hőmérséklete förtelmes, az alulról szénné égetett csirkemellett simán felszolgálják, némi bunkó körítéssel az embernek! A nyári hőségben az italok hőmérséklete nagyjából 25 fok, ami ilyen áron nyílt lopásnak minősül . . .