Levendula Étterem Tihany

CE Plaza Hotel Siófok
74.900 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval

Levendula Étterem Tihany vélemények

Gyenge 2015. október 26.a párjával járt itt
Az étterem Tihany legfrekventáltabb részeinek egyikén fekszik. Hatalmas kerthelyiséggel rendelkezik, amely nyáron tele van. A személyzet nem kedves, nem udvarias és nem előzékeny; főszezonban jóformán alig foglalkoznak a betérő vendégekkel. Az ételre több mint 60 percet kellett várni, pedig én caesar salátát ettem, a párom bolognai spagettit.
Kiváló 2015. szeptember 3.a párjával járt itt
Először voltunk a helyen, nyaralás közben bukkantunk rá. Az udvari helység, és a benti helyiség is nagyon jó, hangulatosan van berendezve. Bentről nézve kis kastély, valóban nagyon szép, tiszta. A kiszolgálás hibátlan, az ételek minősége és mennyisége is teljesen rendben volt.
Szörnyű 2015. augusztus 20.családjával járt itt
A családdal érkeztünk ide. Leadtuk a rendelést, majd egy óra elteltével megkérdeztük, hogy mikor lesz kész az ételünk? Erre megsértődött a pincér. Fél órával később felálltunk és ott hagytuk a helyet éhesen. A pincér majdnemhogy fel volt háborodva. Nyilván nem értette, hogy a családban kettő cukros is van, már rosszul vannak.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Gyenge 2015. január 31.a párjával járt itt
Férjemmel voltunk délutáni ebéden. A rántott csirkemell félig nyers volt és sótlan, a sószóró olyan mocskos, hogy szerintem évek óta nem mosták el. A legzavaróbb mégis az elviselhetetlen égett olaj szaga volt, mintha kifőzdébe lettünk volna, nem étteremben. Az ára pedig ehhez képest igencsak magad volt. A kiszolgálás egyébként rendben volt.
Kiváló 2014. december 11.gyerekekkel járt itt
2014. szeptemberben voltam, az 5 éves Unokámmal, a Levendula Étteremben. Az étkezések házias ízben, a leves retro piros lábasban került felszolgálásra. A Felszolgáló jó humorú, udvarias fiatalember volt. A pihenésemhez hozzájárult,hogy az étterem területén van játszótér.
Levendula Étterem Tihany - Étel/italLevendula Étterem Tihany - EgyébLevendula Étterem Tihany - EgyébLevendula Étterem Tihany - EgyébLevendula Étterem Tihany - Egyéb
Kiváló 2014. december 1.barátokkal járt itt
November közepén minden bezár Tihanyban legkésőbb 20:00 órakor. Mi később szerettünk volna vacsorázni, mert a barátaink így érkeztek meg. A várakozás idejét felhasználva körülnéztem, hol tudunk még nyolc után vacsihoz jutni, így tértem be a Levendulába is, megtudakolni, meddig vannak nyitva. Az volt a válasz, hogy "Meddig legyünk?
Kiváló 2014. szeptember 26.családjával járt itt
Július közepén megbeszéltünk egy remek családi kirándulást Tihanyba, hogy legalább egyszer összejöjjön a teljes család és az éves emlékeket egy kellemes ebéd keretében megbeszéljük. Egy ismerősöm említette a Levendula éttermet, mert miközben ebédelünk, és beszélgetünk addig a gyerekek a játszótéren elfoglalják magukat.
Levendula Étterem Tihany - Külső kép
Levendula Étterem válasza
Nagyon Örülünk ha egy kedves család nálunk is jól érzi magát és hozzájárulhatunk a nyaralás feledhetetlen élményeihez!
Várjuk Önöket egész évben szeretettel.
2014. október 8., Várallyay András, üzletvezető
Kiváló 2014. június 10.családjával járt itt
Hosszas gondolkodás után választottuk szüleimmel ezt az éttermet, s nem bántuk meg. Az étterem teraszán ebédeltünk, de jártam az étterem részen is, s mindkettő nagyon szép, tiszta, hangulatos. A terasz sarkában játszóteret is kialakítottak, s ottjártunkkor használatban is volt, de egyáltalán nem volt zavaró.
Levendula Étterem válasza
Mindig örülünk ha dicsérnek bennünket . Ez pedig annak a jutalma hogy elégedett kedves vendégeink voltak. Várjuk Önöket szeretettel egész évben.
2014. október 8., Várallyay András, üzletvezető
Levendula Étterem Tihany a térképen
8237 TihanyKossuth Lajos u. 14.
06 87 448009
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • étel elvitelre • kisállat bevihető • rendezvényhelyszín • szabadtéri • zártkörű rendezvény lehetősége • játszótér
H-CS
P