Levendula Kézműves Fagylaltozó Tihany

74.900 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval

Levendula Kézműves Fagylaltozó Tihany vélemények

Ezüst fokozatú értékelő
2020. augusztus 13.barátokkal járt itt
Kellemes helyen, az Apátság mellett található ez a fagylaltozó. Nagy a választék a fagyiból, csak nagy sajnálatomra pont levendulás fagyi nem volt, mikor ott voltam.
Kiváló 2017. szeptember 20.gyerekekkel járt itt
Kis ékszerdoboz a Tihanyi Apátság tövében. A fagylaltválaszték óriási, nehéz volt a választás. A levendula fagyit viszont nem lehetett kihagyni! Nagyon ízlett mindenkinek! Kávét is fogyasztottunk, amit ízlésesen szolgáltak fel. Mindezt abszolút pénztárcabarát áron. A kiszolgálás gyors és kedves. A hely hangulata magával ragadó.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márFelfedező - 12 helyen első értékelő3 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. július 11.a párjával járt itt
Az apátság fele tartottunk, mikor az aljában megpillantottuk a lila biciklit, ez már felhívás volt egy "keringőre", vagyis egy fagyizásra. Jól ismert számunkra a levendula fagyi, szeretjük is. Citromot és túrósat kóstoltunk, mindkettő hozta a jól elvárt minőséget, a hely hangulata kiváló! ! !
Kiváló 2017. április 16.barátokkal járt itt
Tihany központjában,szinte az Apátsággal szemben található a kicsi "Levendula"színű fagyizó. Még azokat a vendégeket is oda csalogatja,akik egyébként nem szeretik a fagyit (köztük én is). Bőséges a választék,finomabbnál finomabb fagyikat kínálnak,kinézetre is nagyon gusztusosak. Minden egyes alkalommal találunk újdonságot.
Kiváló 2016. november 30.egyedül járt itt
Ahog keresztülsétálunk Tihanyon ez a kis udvarban álló fagylaltos pult a lila keretével és a kerítésnek támasztott levelndula színű biciklivel mindig btérésre invitál. Sok ízből lehet választani, mindegyik különleges és minőségi, kedvencem a gyömbéres eper. Kapható tejmentes, gluténmentes fagylalt is, ezt jelzik a táblákon.
Kiváló 2016. október 6.barátokkal járt itt
A tihanyi bazársoron található ez a kiváló fagyizó,hangulatos hely, bár egy kicsit szűk, de annál jobban csalogat a levendula színnel és ízzel csábítgatva. A kiszolgáló lány kedvessége felülmúlhatatlan. :) Barátságos kiszolgálás. Mindegyik fagyi különlegesség ellenállhatatlan, de a kedvenc a levendulás és mák fagyi isteni :)
Mindenkinek ajánlom! !
Kiváló 2016. augusztus 16.gyerekekkel járt itt
Isteni levendulás fagyit ettem. De rengeteg kombináció van. Mindenkinek ajánlom!! Hangulatos hely, barátságos kiszolgálás.
Kiváló 2016. június 7.a párjával járt itt
A tihanyi bazársoron található ez a kiváló fagyizó, ahol olyan a kínálat, mint nem sok helyen! A mák fagyi és a fekete szeder is kiválóra vizsgázott. A kiszolgáló lány kedvessége felülmúlhatatlan. :) Egy kis apróság, hogy nagyon szűk a hely. 5-6 embernél több nem fér el a kicsiny kis udvarban. Amúgy persze minden lila, ezzel is emlékeztetve minket a levendulára.