Pál Csárda Tihany

Pál Csárda Tihany bemutatkozása

„Tihany egyik legszebb pontján,
a Visszhang-domb árnyas útján,
vendégeit visszavárja,
már negyven éve a Pál Csárda. ”
A Balaton egyik legszebb pontján, a Tihanyi-félszigeten, a híres visszhangdomb közelében, a kálvária lábánál, egy hangulatos szőlőlugas árnyékában találják éttermünket.

Echo Residence Tihany - Tihanyi wellness pihenés reggelivel
CE Plaza Hotel Siófok
74.900 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval

Pál Csárda Tihany vélemények

2023. szeptember 15.gyerekekkel járt itt
Mint minden évben az idén is ellátogattunk Tihanyba és mint mindíg most is egy újabb éttermet próbáltunk ki. Most a Pál Csárdára esett a választásunk. Pokoli meleg volt. Még az sem enyhített rajta hogy árnyékos,fedett részen foglaltunk helyet,mert megszorult a meleg bent. Jobb lett volna ha becsuknak mindent és a légkondicionálót használják.
Pál Csárda Tihany - EgyébPál Csárda Tihany - EgyébPál Csárda Tihany - EgyébPál Csárda Tihany - EgyébPál Csárda Tihany - EgyébPál Csárda Tihany - EgyébPál Csárda Tihany - Egyéb
Kiváló 2023. június 6.a párjával járt itt
Az évek során ez a negyedik értékelésem erről a csárdáról. '23 június elején öt napot töltöttünk a párommal Tihanyban ill. annak környékén. Az öt nap folyamán négyszer ettünk étteremben ebből háromszor a Pál Csárdában, ez magáért beszél. Ez az étterem 53 éves múltra tekint vissza, a szakértelmen kívül itt szívből dolgoznak az emberek.
Szörnyű 2021. szeptember 14.családjával járt itt
A hely a szőlőlugassal hangulatos, de csak a székeken van párna, a padokon nincs, nagyon kényelmetlen. Az étel minsősége olyan volt, mint a strandon egy büfében. Pincérnő szerint meg kellett volna kérdeznem,hogy a sajt mirelit-e. Szerintem egy 5 évtizedes múltra hivatkozó étteremben ez eszébe se jut az embernek. Nekem legalábbis nem.
Kiváló 2020. augusztus 28.a párjával járt itt
35 éve járunk ide, de megúnhatatlan. Kellemes környezet, finom ételek, gyors és előzékeny kiszolgálás. A folyó bor is finom, változatlanul mindig jó minőségű. Elsősorban a halételeket ajánlom, sajnos már nincs a balatoni egyben sült fogas citrommal a szájában:), de ennek a megszűnt balatoni halászat az oka.
Kiváló 2020. augusztus 7.gyerekekkel járt itt
Családias hangulat, otthoni ízek Tihany szívében a szőlőlugas alatt. Bőséges és finom minden amit eddig ettünk. Több éve visszajárunk már. Köszönjük.
Pál Csárda Tihany - Egyéb
Kiváló 2020. június 29.egyedül járt itt
Isteni finom ételek, nagyon kedves kiszolgálás, gyönyörű környezet. Jó szívvel ajánlom mindenkinek.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2019. október 21.barátokkal járt itt
Nagyon kellemes hely. Tihanyi látogatásunk alatt külföldi vendégemmel jártam itt. akinek vágya igazi halászlé volt, mert ő még olyat sosem evett. Nagyon finomnak találta és örültem, hogy ezt a helyet találtuk ott nagy hirtelenjében. Hideg rozé fröccsöt is ittunk mellé így teljes volt az élmény a szőlőlugasok alatt megterített asztalunknál. Csak ajánlani tudom másoknak is.
Kiváló 2019. június 14.a párjával járt itt
Június elején az egyhetes nyaralásunk alatt három alkalommal ebédeltünk ebben a Tihany folklór hangulatához teljesen illeszkedő kedves, barátságos, vidékies hangulatú csárdában.
Tisztaság, gyors, kedves kiszolgálás, finom ételek jellemzik.
Ha Tihanyban járunk ide mindig betérünk.
Azt hiszem ez önmagáért beszél.
Mindenkinek bátran ajánlom.

Természetjáró
Ezüst fokozatú értékelő
Kiváló 2018. július 4.a párjával járt itt
Kellemes, barátságos hely. Gyors kiszolgálás. A pincérek kedvesek.Az ételek finomak. Ajánlom másoknak is.
Kiváló 2018. június 25.a párjával járt itt
A levendulás hetek idelye alatt, tértünk vissza a csárdába. Egész Tihany tömve volt túristákkal az éttermek zsúfolásig teltek, nem is reménykedtünk szabad asztalban. Kis várakozás után sikerült asztalt kapnunk. A nagy forgalom ellenére kedves felszolgálás szép, tiszta környezet és finom ételek vártak minket.