Rege Cukrászda Tihany
8237 Tihany, Kossuth Lajos u. 22.

Rege Cukrászda Tihany a térképen

Wellness csomagok Tihany városában

Rege Cukrászda Tihany vélemények

Rózsa TOP étteremértékelő
2020. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2020. június 19.
Közel 50 éve jártam a tihanyi Rege cukrászdában, csak arra emlékszem, hogy kicsit drága volt egy diáklánynak. . . Most sem olcsó hely, de nagyon különleges. Elhelyezkedése valami fantasztikus az Apátság alatt, balatoni panorámája elbűvölő. Ehhez méltó a minőség, a kiszolgálás. . . szabályosan körülrajongtak a felszolgálók.

H. Ágica TOP étteremértékelő
H. Ágica TOP egyébhely értékelő
H. Ágica TOP fotófeltöltő
2020. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. január 5.
Tihany mindig is a legszebb balatoni hely számomra, és igyekszem új helyeket felfedezni. A cukrászda az apátság melletti udvarban van, barátságos környezetben. Pár éve felújították, jól áll a modern környezet néhány régi bútorral. A hűtőpultban levő sütik nagyon guszták voltak, nehéz volt választani.
2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 7.
2018. szeptember elején egy napos kirándulás alkalmával kerestük fel a helyet. A terasz egyik sarkában foglaltunk helyet. A pincér pillanatok alatt felvette a rendelést és rövidesen megkaptuk a kávét, bort, üdítőt, ásványvizet. Az idő derűs, tiszta volt. A balatoni panoráma látványa feledtette a magas árakat. Csodálatos fotókat lehet készíteni a magasból, ha az időjárás is kedvez.

2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 28.
Sokadjára tértünk vissza a csodálatos panorámával rendelkező cukrászdába, ahol a kilátás és a környezet megalapozza a minőségi süteményélményt. A kirendelt édességek nagyon finomak voltak, a limonádét gondolom csak kissé túlárazottnak fél liter egy ezres körül, vagyis drágább, mint egy szép szelet süti, de legalább zúzott jéggel, gyümölccsel érkezett.
Veszprém
Zirc

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 11.
Teljesen véletlenül kerültünk ide, aztán még a bejutás is nehéz volt. Az ajtónál álló úr azt mondta, hogy sorban kell állni az asztalért és ott bent majd kb 40 perc lesz, mire kiszolgálnak. Tíz perc után bejutottunk és öt perc múlva jött egy pincérfiú. Az már a vitrinen is látszott, hogy hétfőn 17 órakor nincs egy darab sem a facebookon látható sütikölteményekből (száraz sütemények voltak).

2017. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. május 31.
2017 májusában voltunk a tihanyi Rege cukrászdában, ahol mesésen finom levendulás krémest, és egyéb levendulás süteményeket kóstoltunk, valamint kávéztunk. A kilátás csodás, a terasz hangulata lenyűgöző, órákig el lehetne nézelődni. A kiszolgálás nem hagy kívánnivalót maga után, az ízek utánozhatatlanok. A család minden tagja élvezte az ott töltött perceket!

Legnépszerűbb csomagok Tihanyban és környékén
Echo Residence All Suite Hotel
Tihany
3 nap/2 éjszaka 28.815,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázs kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.19. - 2020.08.30.
Ipoly Residence
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 15.735 - 59.442,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, internet elérhetőséggel, parkolással
2019.10.02. - 2020.12.30.
CE Napfény Hotel
3 nap/2 éjszaka 4.975,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.23. - 2020.10.04.
AAA Apartman Balatonfüred
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 5.000 - 10.625,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.07.04. - 2021.07.04.
Hotel Yacht Wellness & Business
3 nap/2 éjszaka 16.754 - 37.297,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.26. - 2020.09.01.
My Lake Hotel
Zamárdi
3 nap/2 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, finn szauna használattal, internet elérhetőséggel
2020.06.26. - 2020.08.30.

Szállodák Tihany környékén
Hunguest Hotel Pelion  Tihany
Holiday Hotel Csopak Tihany
Pelion extra akció (min. 2 éj)
Napi ár félpanzióval
Napi ár félpanziós ellátással (1 éjtől)

Rege Cukrászda TihanyX