Rege Cukrászda Tihany
8237 Tihany, Kossuth Lajos u. 22.

Rege Cukrászda Tihany a térképen

Szállások Tihany városában
Wellness csomagok Tihany városában

Rege Cukrászda Tihany vélemények

Mobilról küldte. | 2020. augusztusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 20.
A kilátáson kívül ez a hely egy nulla mégpedig a gusztustalan személyzet miatt. Kritikán aluli a kiszolgálás. Olvastam a google értékeléseket és aki jókat írt a szemèlyzetről az sztm a panoráma miatt sokkot kapott.

2020. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 6.
A látvány miatt érdemes,sőt ajánlom hogy aki teheti térjen be ide. Az árak egy kicsit el vannak méretezve. Némely sütemény annyira csömör hogy szinte már ehetetlen. Ilyen a Balatoni Vitorla elnevezésű sütemény is ami tömör csoki. Viszont a Levendulás Krémes és a Tihanyi krémes isteni finom. De azért nem érnek majdnem 1000 Ft. -ot. 3 dl. szódáért 540 Ft.

Rózsa TOP étteremértékelő
2020. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2020. június 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
Közel 50 éve jártam a tihanyi Rege cukrászdában, csak arra emlékszem, hogy kicsit drága volt egy diáklánynak. . . Most sem olcsó hely, de nagyon különleges. Elhelyezkedése valami fantasztikus az Apátság alatt, balatoni panorámája elbűvölő. Ehhez méltó a minőség, a kiszolgálás. . . szabályosan körülrajongtak a felszolgálók.

H. Ágica TOP étteremértékelő
H. Ágica TOP egyébhely értékelő
H. Ágica TOP fotófeltöltő
2020. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. január 5.
Tihany mindig is a legszebb balatoni hely számomra, és igyekszem új helyeket felfedezni. A cukrászda az apátság melletti udvarban van, barátságos környezetben. Pár éve felújították, jól áll a modern környezet néhány régi bútorral. A hűtőpultban levő sütik nagyon guszták voltak, nehéz volt választani.
2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 7.
2018. szeptember elején egy napos kirándulás alkalmával kerestük fel a helyet. A terasz egyik sarkában foglaltunk helyet. A pincér pillanatok alatt felvette a rendelést és rövidesen megkaptuk a kávét, bort, üdítőt, ásványvizet. Az idő derűs, tiszta volt. A balatoni panoráma látványa feledtette a magas árakat. Csodálatos fotókat lehet készíteni a magasból, ha az időjárás is kedvez.

2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 28.
Sokadjára tértünk vissza a csodálatos panorámával rendelkező cukrászdába, ahol a kilátás és a környezet megalapozza a minőségi süteményélményt. A kirendelt édességek nagyon finomak voltak, a limonádét gondolom csak kissé túlárazottnak fél liter egy ezres körül, vagyis drágább, mint egy szép szelet süti, de legalább zúzott jéggel, gyümölccsel érkezett.
Balatonfüred
Veszprém
Zirc

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
Teljesen véletlenül kerültünk ide, aztán még a bejutás is nehéz volt. Az ajtónál álló úr azt mondta, hogy sorban kell állni az asztalért és ott bent majd kb 40 perc lesz, mire kiszolgálnak. Tíz perc után bejutottunk és öt perc múlva jött egy pincérfiú. Az már a vitrinen is látszott, hogy hétfőn 17 órakor nincs egy darab sem a facebookon látható sütikölteményekből (száraz sütemények voltak).

2017. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. május 31.
2017 májusában voltunk a tihanyi Rege cukrászdában, ahol mesésen finom levendulás krémest, és egyéb levendulás süteményeket kóstoltunk, valamint kávéztunk. A kilátás csodás, a terasz hangulata lenyűgöző, órákig el lehetne nézelődni. A kiszolgálás nem hagy kívánnivalót maga után, az ízek utánozhatatlanok. A család minden tagja élvezte az ott töltött perceket!

Legnépszerűbb csomagok Tihanyban és környékén
Echo Residence All Suite Hotel
Tihany
2-3 éjszaka 34.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázs kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.30. - 2021.01.01.
Balla Apartmanház
5 nap/4 éjszaka 8.850,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, ajándék üveg pezsgővel, jakuzzi és szauna használattal
2020.12.24. - 2021.01.03.
Bakonyi Csillag Vendégház
Bakonybél
Danubius Hotel Marina
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 20.953 - 43.350,- Ft/fő/éj között: all inclusive ellátással, fedett uszoda és szauna használattal, fitness terem és tekepálya használattal, gyerekeknek animációs programokkal, internettel, parkolással
2021.04.22. - 2021.09.01.
Babaház
Bodajk
Fogadó az Öreg Préshez Hotel
Mór
3 nap/2 éjszaka 12.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, borkóstolóval, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.02. - 2020.12.31.
Bakonybél
Dorina Wellness Apartman

Szállodák Tihany környékén
Holiday Hotel Csopak Tihany
Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
Senior ajánlat (min. 5 éj)
1 nap / 0 éj: 0 Ft / fő / éj ártól.
Szilveszteri pezsgés Balatonfüreden (min. 3 éj)

Rege Cukrászda TihanyX